Cours de Civilisation Française de la Sorbonne

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه سوربن در زبان و تمدن فرانسه دوره های آموزشی (CCFS)، که توسط بنیاد رابرت د سوربون، هست . از آنجا که سال 1919، CCFS شده است پذیرش دانشجو از سراسر جهان، از مبتدی درست به استادان فرانسه به عنوان زبان خارجی است. دانشگاه سوربن در زبان و تمدن فرانسه در دروس ارائه دوره های زبان فرانسه با فونتیک و درس تمدن فرانسه. آنها همچنین ارائه ماژول های تخصصی و (TCF، DELF، DALF)، که تسهیل ورود به دانشگاه های فرانسه است. مرکز آموزش ما این است که در 214 بلوار Raspail (پاریس، شهرستان 14)، در قلب معتبر واقع مونپارناس منطقه. دبیرخانه آماده به شما خوش آمد و پاسخ به تمام سوالات خود را است.

ما همچنین ارائه کمک های مسکن، پشتیبانی اداری، خدمات فرهنگی، کتابخانه، چندین سالن مطالعه، سالن محل اقامت، و آزمایشگاه های کامپیوتر.

همه کلاس های درس با مجهز وایت برد های هوشمند تعاملی (IWB) و ما آزمایشگاه فونتیک باید برش لبه تکنولوژی IT. دسترسی به اینترنت است که توسط یک شبکه Wi-Fi است که دهانه کل ساختمان ارائه شده است.

مرکز آزمون

فرانسه زبان و تمدن دوره دانشگاه سوربن نیز یک مرکز آزمون رسمی برای گرفتن TCF، DELF، DALF و امتحانات ملی فرانسه است.

مرکز آزمون ما شامل دو هاب ها: (امتحان فهم زبان فرانسوی) مرکز TCF و DELF-DALF (دیپلم مطالعات فرانسه - دیپلم در جوی پیشرفته فرانسه) توپی. این آزمایشات طراحی شده برای ارزیابی سطح عمومی زبان فرانسه به عنوان چارچوب مشترک اروپا از مرجع زبان (GER) تعریف شده است. آنها در هر کسی که مایل به ارزیابی و اعتبار دانش خود را از فرانسه برای حرفه ای، شخصی، و یا دانشگاهی دلایل در یک راه ساده، قابل اعتماد و سریع است.

مکان ها

پاریس

Address
Cours de Civilisation Française de la Sorbonne
French Language and Civilization Courses at the Sorbonne
214 Boulevard Raspail

75014 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید