ESME SUDRIA

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ESME SUDRIA : روح نوآوری بدون مرز

ESME SUDRIA که در سال 1905 تاسیس شد، مدرسه خصوصی و غیر انتفاعی تحت نظارت وزارت آموزش و تحقیقات است. این مدرسه سنت طولانی ای را برای آموزش مهندسین با بنیاد وسیع و پیشرفته ای که اجازه می دهد آنها بدون هیچ مشکلی به هر جنبه ای از بازار کار مهندسی بپردازند، وجود دارد.

مدرسه مهندسی شناخته شده

ESME SUDRIA عضو کنسرسیومی از بهترین دانشکده های فرانسوی در زمینه مهندسی و بازرگانی "Grandes Ecoles" است که همچنین از امضاء اراسموس برای تحصیلات عالی 2014-2020 و عضو شبکه "ni"، شبکه بین المللی مدارس مهندسی است.

ESME SUDRIA این است که مهندسین را از طریق تحقیقات پیشرفته ESME SUDRIA کنند. ما به دنبال پیشرفت دانش علمی هستیم و آموزش ما را از طریق همکاری های صنعتی و بین المللی گسترش می دهیم.

زندگی دانشجویی در فرانسه

تفریح ​​همچنین نقش خود را در ESME با بسیاری از باشگاه های دانشجویی اعم از ورزش به موسیقی و شراب. فعالیت های اجتماعی متعددی که در مدرسه سازماندهی شده اند، فرصتی عالی برای تجربه زندگی فرانسوی و ملاقات با دوستان جدید است.

علاوه بر این، شبکه گسترده دانشجویان فارغ التحصیلان و مخاطبان در صنعت، فرصت های بین المللی برای کارآموزی و حرفه ای در خارج از کشور را افزایش می دهد.

تحقیقات بنیادی

ESME SUDRIA فرصت هایی را برای همه دانش آموزان فراهم می کند که در تحقیقات پیشرفته درگیر شوند. در واقع، کارکنان هیات علمی میان رشته ای سطح بالا متعهد به تحقیق کاربردی از طریق ارتباطات صنعتی و بنیادی و همچنین تحقیقات علمی در تحقیقات بنیادی ما هستند. زمینه های تحقیقاتی، دامنه وسیعی از موضوعات را از جمله سیستم های انرژی به تصویربرداری پزشکی و یا علوم قانونی پوشش می دهد.

مشارکت ها شامل گروه های بین المللی و شروع کار، و همچنین مؤسسات معتبر ملی مانند INSERM (موسسه ملی بهداشت و تحقیقات پزشکی) و یا CNRS (موسسه ملی تحقیقات علمی) است. دانش آموزان با این فعالیت های تحقیقاتی از طریق کارآموزی و پروژه ها پیوند دارند. بیشتر دانشجویان کارشناسی ارشد R را انجام می دهند

مکان ها

پاریس

Address
ESME Sudria
40 Rue du Docteur Roux


75015 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: