ESRA - École Supérieure de Réalisation Audiovisuelle

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ESRA یک مدرسه فیلم فرانسوی است که در سال 1972 ایجاد شده است، این تنها مدرسه خصوصی است که توسط دولت فرانسه برای صدور و صدور حکمی (لیسانس فرانسوی) صادر شده است. ESRA نظری و عملی را به طور مساوی در یک برنامه که کارآیی خود را در طول سالها اثبات می کند، هماهنگ می کند. در حال حاضر 6000 فارغ التحصیل در زمینه سینما و تلویزیون مشغول به کار هستند. از سال 2007، ESRA دانشجویان تحصیلات تکمیلی خود را در سال تحصیلی چهارم سال تحصیلی اختیاری در شهر نیویورک ارائه می دهد که طی آن یک برنامه 12 هفته ای و یک فیلم کوتاه با همکاری یک مدرسه شریک نیویورک می گذراند. برنامه های تابستانی ما دانشجویان واجد شرایط از سراسر جهان را قادر به شرکت در کارهای چالش انگیز در شرکت همسالان خود می کنند که توانایی های استثنایی و عشق به یادگیری را به اشتراک می گذارند. همه اعضای هیئت علمی ESRA معلمان و کارشناسان حرفه ای شناخته می شوند. تمرکز ما بر آکادمیک های سختگیرانه و یادگیری است، اما همچنین در تجربه اجتماعی که نتیجه از بین بردن دانش آموزان بین المللی است.

ESRA : دانشکده صدا و سیما فارغ التحصیل

یک برنامه سه ساله در سینما و سمعی و بصری: کارگردانی برای فیلم، هدایت تلویزیون، هدایت سریهای تلویزیونی، تولید، ویرایش و تصویر (سینما).

ISTS: دانشکده صدا و سیما فارغ التحصیل

یک برنامه سه ساله برای شغل در صدا: صدای استودیویی، صدا برای روی صفحه نمایش، رویدادهای زنده و رادیو.

SUP'INFOGRAPH: مدرسه فارغ التحصیل برای فیلم 3D Animation.

یک برنامه سه ساله برای حرفه ای در فیلم های انیمیشن 3D: هدایت و انیمیشن، نورپردازی و رندر، و پس از تولید. نیویورک: فارغ التحصیلان ESRA ، ISTS و SUP'INFOGRAPH دانش آموزان می توانند انتخاب کنند که سال چهارم انتخابی را در نیویورک دنبال کنند. این برنامه شامل دوره های نظری و عملی، تولید و کارآموزی است. همچنین، دانشجویان سال اول و دوم می توانند در ماه جولای یک برنامه تابستانی در شهر نیویورک دنبال کنند.

ادامه تحصیلات:

در پاریس، نیس، رن و بروکسل، ESRA آموزش مداوم برای تمام بزرگسالان به دنبال تغییر شغل، برنامه ها از یک هفته تا هشت ماه در زمینه های مختلف ارائه می دهد: راهنمای صوتی تصویری، تکنسین صوتی تصویری، تکنسین صدا، تیراندازی HD، عکاسی دیجیتال، نرم افزار گواهینامه ها (مرکز گواهی اپل و مشتاق).

جوانی ESRA

ESRA برنامه های مقدماتی برای دانش آموزان دبیرستان فرانسه را از 5 روز تا یک ماه در زمینه فیلمنامه، تجزیه و تحلیل فیلم، صدا، هدایت و ویرایش ارائه می دهد. آنها در فوریه، آوریل و ژوئیه در هر مدرسه در پاریس، نیس، رن، برزیل و همچنین در کان در فستیوال بین المللی فیلم در ماه مه برگزار می شود.

برنامه های بین المللی ESRA :

از سال 2016، ESRA International یک برنامه سالگرد فیلمبرداری برای دانشجویان خارجی در انگلیس در پاریس ارائه می دهد. همچنین از سال 2016، ESRA International برنامه های تابستانی 2 تا 4 هفته برای دانشجویان خارجی در فیلم سازی به زبان انگلیسی در پاریس، نیس و برکسل ارائه می دهد.

ESRA - DHEC: برنامه های تحصیلی

از سال 2008، ESRA دو برنامه فارغ التحصیل را در فیلمنامه / هدایت و تولید / پخش در پاریس ارائه می دهد.

مکان ها

پاریس

ESRA - ISTS - Sup'Infograph Paris

Address
ESRA PARIS
135 avenue Félix Faure

75015 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه
تلفن
+33 1 44 25 25 25

خوب

ESRA Côte d'Azur

Address
ESRA CÔTE D'AZUR
9, quai des Deux Emmanuel

06 300 خوب, Provence-Alpes-Côte d'Azur, فرانسه
تلفن
+33 4 92 00 00 92

رن

ESRA Bretagne

Address
1 rue Xavier Grall
35700 رن, بریتانی, فرانسه
تلفن
+33 2 99 36 64 64

بروکسل

ESRA Bruxelles

Address
ESRA BRUXELLES
34, Rue du Beau Site

1 000 بروکسل, بلژیک
تلفن
+32 2 647 47 37