Ecole Lenôtre

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

با تاسیس اکول لنتر در سال 1971، گاستون لنوتر به نیازهای آموزشی هر دو متخصص فرانسوی و خارجی پاسخ داد. امروزه، بیش از 3000 کارآموز، مرد و زن از سراسر فرانسه و بیش از 100 کشور، به منظور افزایش دانش و تخصص خود در زمینه تعالی، تلاش می کنند.
هر ساله سطوح جدیدی از توسعه ایجاد می شود تا با انتظارات متخصصان صنایع غذایی مناسب تر شود.تقریبا 20 سال است که Ecole Lenôtre برنامه های اقامت طولانی ارائه می دهد که به شما امکان می دهد آموزش های فشرده ای در آشپزی فرانسوی، قنادی:
دیپلم آشپز شیرینی: 7 ماهدیپلم آشپز آشپزی: 7 ماهمبانی شیرینی فرانسوی: 6 هفتهمبانی غذاهای فرانسوی: 6 هفته

در پیوند با این تشکل ها، شما می توانید از طرف بسیاری از حرفه ای ها که از بهترین سرآشپزین جهان هستند، احاطه شده باشند.

شما در یک کلاس با حداکثر 12 دانش آموز می توانید درس بخرید و تمرین کنید. در Ecole Lenôtre ، ما اعتقاد داریم که کار در گروه های کوچک بهترین راه برای به دست آوردن بیشتر از سرآشپزها است. شما در خود و همچنین در گروه تمرین خواهید کرد.

مدرسه حرفه ای ما در Plaisir دارای 10 کلاس درس و خدمه بسیار حرفه ای تجهیزات است. ما با تامین کنندگان با کیفیت بالا در مواد غذایی و مواد حرفه ای کار می کنیم که در آشپزخانه های بهترین آشپز نیز پیدا خواهید کرد.

در Ecole Lenôtre ما آموزش می دهیم تا حرفه ای باشیم و ما معتقدیم که تخصص ما می تواند شما را یکی از بهترین آشپز های آینده تبدیل کند.

Ecole Lenôtre یک مدرسه ای با نام تجاری جدید در مرکز پاریس، Quai Henri IV باز کرد. این هتل در یک قایق از Yachts de Paris واقع شده است و با منظره ای زیبا در کلیسای Notre Dame de Paris قرار گرفته است.

این شامل یک کلاس آشپزی 150 متر مربع با تمام مواد و امکانات جدید است. از طرف دیگر، شما می توانید یک اتاق سالن برای سازماندهی ناهار، سخنرانی ها، مراسم ها پیدا کنید.

در طول تشکیلات خود را در Ecole Lenôtre Plaisir، شما نیز فرصتی برای کلاس در این مکان جدید خواهید داشت.

بیا و ما را در صفحه فیس بوک ما دنبال کنید:

https://www.facebook.com/EcoleLenotre/

یا در وب سایت جدید ما:

href = "https://www.ecole-lenotre.com/

مکان ها

پلازیر

Lenôtre Sa

Address
40 rue Pierre Curie
78370 پلازیر, ایل دو فرانسه, فرانسه
تلفن
+33 (0)1 30 81 46 34

پاریس

Address
Quai Henri IV
75004 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید