Ecole des Ingénieurs de la Ville de Paris

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EIVP ، مدرسه عالی

EIVP بخشی از Conférence des Grandes Ecoles است ، شبکه ای که مدارس تجاری و مهندسی را آموزش می دهد و دانش آموزان خود را به سمت تعالی آموزش می دهد. آنها از طریق یک برنامه درسی مستقر و مستقلی ، هدف آنها آموزش در همکاری نزدیک با جامعه تجاری و باز شدن در سطح بین المللی است. دانشکده های مهندسی مدارک معتبر دولتی را اعطا می کنند که توسط کمیسیون des Titres d'Ingénieur - یک نهاد مستقل که مؤسسات آموزش عالی مهندسی را ارزیابی می کند ، اعطا می شوند. پس از گذشت دو سال از کلاس های مقدماتی ، دانشجویان می توانند پس از گذراندن امتحانات رقابتی ، وارد EIVP شوند.

workplace, team, business meeting

تحصیلات

EIVP واقع در قلب پاریس از سال 1959 ، تنها موسسه ای در فرانسه است که یک مدرک مهندسی را در حوزه مورد جستجوی مهندسی شهری ارائه می دهد - مدرکی که توسط CTI (Komision des des Titres d'Ingénieurs) صادر شده است.

EIVP از طریق یک برنامه درسی که به زمینه های فنی مختلفی می پردازد ، آموزش ویژه ای را در تخصص خود ارائه می دهد.

آموزش اولیه

چندین مدرک دیپلم از طریق برنامه های آموزشی اولیه در EIVP کسب می شود:

 • مقطع کارشناسی ارشد مهندسی شهری
 • مهندس / معمار دو دیپلم
 • دیپلم معماری از طریق EPSAA
 • مدرک کارشناسی حرفه ای ACPAE

دانشجویان می توانند در طول تحصیل تخصص خود را انتخاب کنند:

 • با دوره های مبادله در مدارس شریک
 • از طریق دو درجه (با مدارس شریک در فرانسه یا خارج از کشور)

آموزش مداوم

افراد حرفه ای که مایل به کسب مدارک اضافی یا یک مدرک جدید هستند می توانند در کلاسها نیز شرکت کنند.

 • مدرک کارشناسی حرفه ای ACPAE
 • دیپلم DAUCEQ
 • مدارک تخصصی کارشناسی ارشد:
  • سیستمهای شهری یکپارچه
  • اورانیک
  • URBEAUSEP
 • VAE (اعتبار سنجی تجربه قبلی)

مدرسه ای با تجربه بین المللی

EIVP دائماً بر اهمیت داشتن یک تجربه بین المللی تأکید می کند و یک استراتژی بین المللی مداوم را تدوین کرده است. در میان برنامه های دیگر ، EIVP در Erasmus + و BRAFITEC و همچنین عضویت در شبکه n + i درگیر است. برخی از انجمن های دانشجویی در EIVP نیز مأموریت هایی را در خارج از کشور انجام می دهند.

مشارکت با موسسات خارجی این امکان را برای دانشجویان فراهم می کند که یک ترم در خارج از کشور را در دانشگاه و کشور مورد نظر خود گذرانده و یا حتی بتوانند یک مدرک دوگانه کسب کنند. بسیاری از دانشجویان همچنین کارآموزی خود را در خارج از کشور انتخاب می کنند.

یک مجمع سالانه در ماه اکتبر و یک رویداد تجاری بین المللی سالانه در ماه دسامبر به شرکت ها اجازه می دهد تا کاملاً در استراتژی بین المللی EIVP شرکت کنند ، و آنها را قادر به شبکه سازی و یافتن استعدادهای آینده برای استخدام کند ، در حالی که یک سمینار بین المللی به دانشجویان بین المللی EIVP بینش جهانی می دهد. روند فعلی مهندسی شهری.

پژوهش

EIVP با هدف آموزش مهندسینی که شهرها را مجدداً معرفی می کنند ، به منظور انجام تحقیقات کاربردی در مورد جنبه های فنی و زیست محیطی برنامه ریزی و نگهداری شهری با سایر سازمان ها همکاری می کند. اینها ممکن است پروژه های بین المللی یا با همکاری دولت فرانسه ، با شرکتهای شهری و خدماتی ، دانشگاهها یا دولتهای محلی باشد.

EIVP میزبان یک تیم تحقیقاتی متشکل از استادان ، محققان ، دانشجویان دکترا و مهندسان پژوهش است که مباحث تحقیق مربوط به 3 رشته اصلی است:

 • انعطاف پذیری شهری
 • انرژی شهر و آب و هوای شهری
 • توسعه شهری و فضای عمومی

دانش آموزان علاقه مند به نوآوری و پژوهش ممکن است در دوره 2 یا 3 ساله دوره کارآموزی شرکت کنند ، یا ممکن است یک دکترای تحت حمایت شرکت را انجام دهند. یک مدرک کارشناسی ارشد در زمینه تحقیق با دانشجویان Marne-la-Vallée در دسترس دانشجویان دوره 3 است.

EIVP یکی از اعضای COMUE Université Paris Est و ADVANCITY و شریک Ecole Ponts Paris Tech است.

people, girls, women

شغل

روابط شرکت

از طریق رویدادهای متعدد ، در تمام طول سال ، مانند دانشگاه تابستانی یا Forum Business ، از شرکتهای درگیر در مهندسی شهری دعوت می شود تا در زندگی EIVP و دانشجویان آن شرکت کنند.

مطالعه و بازدید از سایت در طول دوره تحصیل به دانشجویان این امکان را می دهد تا با متخصصان و همچنین در هنگام سخنرانی در مدرسه ملاقات کنند. مهندسان آینده تجربه کار حرفه ای را از طریق دوره کارآموزی از سال اول خود ، در فرانسه یا خارج از کشور کسب می کنند.

با تشکر از شبکه فارغ التحصیلان ، دانشجویان ارتباط مستقیمی با مهندسان فارغ التحصیل و دریافت مشاوره از متخصصان دارند.

پس از فارغ التحصیلی

یک مهندس شهری با تمام توجه حوزه های مربوط به تصور ، ساخت و مدیریت شهرها ، با توجه مداوم به توسعه پایدار ، سر و کار دارد.

یکی از ویژگی های یک مهندس EIVP توانایی او در درک پروژه ها در سطح جهانی است ، در حالی که هنوز هم می تواند از ظرفیت های خود به عنوان یک مهندس استفاده کند.

بسیاری از فارغ التحصیلان تصمیم می گیرند در خارج از کشور برای شرکت های محلی یا فرانسوی مستقر در کشورهای خارجی کار کنند. دانش آنها در EIVP به آنها امکان می دهد پروژه های مهندسی را با موفقیت در سرتاسر جهان اجرا کنند.

3 بخش ابتدایی مهندسین دارای مدرک EIVP را استخدام می کنند:

 • شرکت های ساختمانی
 • شرکتهای مشاوره مهندسی و شهرسازی
 • دولت های محلی و مؤسسات مرتبط

مکان ها

ایل دو فرانسه

Address
Rue Rebeval,80
75019 ایل دو فرانسه, فرانسه

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید