GOBELINS - L'école de l'image

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برای تقریبا 50 سال، ملیله، l 'اکول د l' تصویر یک مرجع جهانی در زمینه های ارتباطی دیجیتال، طراحی تعاملی و سرگرمی بوده است. به عنوان یکی از بهترین مدارس در جهان، ملیله دوره در عکاسی، فیلمسازی متحرک، انیمیشن 3D، طراحی حرکت و بازی های ویدئویی.

ملیله، l 'اکول د l' تصویر دارای یک گستره برنامه ها و خدمات بین المللی برای تهیه کردن به نیازهای بین المللی دانشجویان، متخصصان، مدارس، شرکت ها، جشنواره ها و حتی خدمات فرهنگی سفارت خانه.

فیلمسازی متحرک

4 سال تمام وقت: در این درس امکان دانش آموزان به کارشناسی کارشناسی ارشد هر دو روش انیمیشن سنتی و دیجیتال (2D و 3D) زیر روش های حرفه ای در شرایط استودیو انیمیشن، دانش آموزان را قادر به ضبط هر مرحله از طراحی فیلم و تولید و همچنین به تدریج تجهیز آنها با تمام مهارت انتظار می رود که قادر به کار در یکی از ویژگی های طولانی است.

انیمیشن 3D

1 سال تمام وقت: برنامه پیشرفته در کاراکتر انیمیشن 3D که ویژگی های کنفرانس های انیمیشن و بازی های ویدئویی کارشناسان بین المللی، تولید یک حلقه نسخه ی نمایشی فردی و 3 ماه کارآموزی با یک گزارش آموزش نوشته شود. این دوره فرصتی برای توسعه مهارت های سطح حرفه ای در کارگردانی، بازیگری و حرکت است.

عکاسی

3 سال تمام وقت: فعال کردن دانش آموزان برای به دست آوردن سطح بالا مهارت های خلاق و فنی، تدریس در رابطه با کارشناسان از شیوه های مختلف به طوری که دانش آموزان دستاوردهای کیفیت حرفه ای به دست آورید. آموزش انجام شده در فرمت های مختلف: درس معمولی، کنفرانس ها، موضوعات اصلی و کارگاه های آموزشی مضمون در اطراف تبلیغاتی، عکاسی مواد غذایی، مد، زیبایی و معماری.

طراحی حرکت

1 سال تمام وقت: طراحی حرکت: مهارت های گسترش دانش آموزان در منطقه به طور فزاینده از حرفه ای به دنبال. در این زمینه این امکان را برای طراحی و ایجاد ارتباطات سازگار با پشتیبانی از تلفن همراه و فضاهای ارتباطی جدید، به سازماندهی پیام با ترکیب سه بردار از حرکت طراحی: تصاویر متحرک، تایپوگرافی در جنبش و طراحی صدا.

VIDEO GAME

1 سال مدرک کارشناسی ارشد تخصصی است: "تجربه های تعاملی دیجیتال" برنامه، تصور با CNAM / ENJMIN، اولین در نوع خود در فرانسه است. قدرت این برنامه این است که آن را آماده مهندسان در سطح بالا، طراحان گرافیک و متخصصان IT برای تبدیل شدن به کارشناسان در طراحی و ایجاد بازی برای تلفن همراه، قرص، شبکه های اجتماعی، پایانه ها و نصب و راه اندازی.

مکان ها

پاریس

Gobelins - École de l'Image

Address
73 boulevard Saint-Marcel
75013 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: