توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برای تقریبا 50 سال، ملیله، l 'اکول د l' تصویر یک مرجع جهانی در زمینه های ارتباطی دیجیتال، طراحی تعاملی و سرگرمی بوده است. به عنوان یکی از بهترین مدارس در جهان، ملیله دوره در عکاسی، فیلمسازی متحرک، انیمیشن 3D، طراحی حرکت و بازی های ویدئویی.

ملیله، l 'اکول د l' تصویر دارای یک گستره برنامه ها و خدمات بین المللی برای تهیه کردن به نیازهای بین المللی دانشجویان، متخصصان، مدارس، شرکت ها، جشنواره ها و حتی خدمات فرهنگی سفارت خانه.

فیلمسازی متحرک

4 سال تمام وقت: در این درس امکان دانش آموزان به کارشناسی کارشناسی ارشد هر دو روش انیمیشن سنتی و دیجیتال (2D و 3D) زیر روش های حرفه ای در شرایط استودیو انیمیشن، دانش آموزان را قادر به ضبط هر مرحله از طراحی فیلم و تولید و همچنین به تدریج تجهیز آنها با تمام مهارت انتظار می رود که قادر به کار در یکی از ویژگی های طولانی است.

انیمیشن 3D

1 سال تمام وقت: برنامه پیشرفته در کاراکتر انیمیشن 3D که ویژگی های کنفرانس های انیمیشن و بازی های ویدئویی کارشناسان بین المللی، تولید یک حلقه نسخه ی نمایشی فردی و 3 ماه کارآموزی با یک گزارش آموزش نوشته شود. این دوره فرصتی برای توسعه مهارت های سطح حرفه ای در کارگردانی، بازیگری و حرکت است.

عکاسی

3 سال تمام وقت: فعال کردن دانش آموزان برای به دست آوردن سطح بالا مهارت های خلاق و فنی، تدریس در رابطه با کارشناسان از شیوه های مختلف به طوری که دانش آموزان دستاوردهای کیفیت حرفه ای به دست آورید. آموزش انجام شده در فرمت های مختلف: درس معمولی، کنفرانس ها، موضوعات اصلی و کارگاه های آموزشی مضمون در اطراف تبلیغاتی، عکاسی مواد غذایی، مد، زیبایی و معماری.

طراحی حرکت

1 سال تمام وقت: طراحی حرکت: مهارت های گسترش دانش آموزان در منطقه به طور فزاینده از حرفه ای به دنبال. در این زمینه این امکان را برای طراحی و ایجاد ارتباطات سازگار با پشتیبانی از تلفن همراه و فضاهای ارتباطی جدید، به سازماندهی پیام با ترکیب سه بردار از حرکت طراحی: تصاویر متحرک، تایپوگرافی در جنبش و طراحی صدا.

VIDEO GAME

1 سال مدرک کارشناسی ارشد تخصصی است: "تجربه های تعاملی دیجیتال" برنامه، تصور با CNAM / ENJMIN، اولین در نوع خود در فرانسه است. قدرت این برنامه این است که آن را آماده مهندسان در سطح بالا، طراحان گرافیک و متخصصان IT برای تبدیل شدن به کارشناسان در طراحی و ایجاد بازی برای تلفن همراه، قرص، شبکه های اجتماعی، پایانه ها و نصب و راه اندازی.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • فرانسوی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های تابستانی

GOBELINS - L'école de l'image

... [+]

[-]
فرانسه پاریس
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

گواهی

GOBELINS - L'école de l'image

با توجه به تجربیات خود و شهرت در سراسر جهان در زمینه انیمیشن شخصیت، ملیله تصور آموزش های حرفه ای تخصصی در 3D profils انیمیشن شخصیت سرشار بالا خواستار است. ... [+]

با توجه به تجربیات خود و شهرت در سراسر جهان در زمینه انیمیشن شخصیت، ملیله تصور آموزش های حرفه ای تخصصی در انیمیشن شخصیت 3D که مشخصات آنان را بالا خواستار است. این برنامه شده است با کمک مربیان از بهترین استودیوهای انیمیشن 3D ساخته شده و شامل دست در تمرین به کارشناسی کارشناسی ارشد جهت، حرکات و مهارت های بازیگری.

این برنامه همچنین شامل کنفرانس از انیمیشن ها و بازی های ویدئویی بین المللی کارشناسان، تولید یک حلقه نسخه ی نمایشی، کارآموزی حرفه ای و یک گزارش پایان آموزش.... [-]

فرانسه پاریس
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Exercices des étudiants Animateurs de personnages 3D de GOBELINS

NEBULA - Animation Short Film 2014 - GOBELINS

Oktapodi - Animation Short Film - GOBELINS

WILDFIRE | Animation Short Film 2015 - GOBELINS

MADE IN CHINA | Animation Short Film 2015 - GOBELINS

AMA | Animation Short Film 2015 - GOBELINS

SHUDŌ | Animation Short Film 2015 - GOBELINS

LE DERNIER JOUR D'UN CONDAMNE | Animation Short Film 2015 - GOBELINS