Institut Europeen De Francais

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بر روی تصویر کلیک کنید تا یک نقل قول مستقیم از طریق اینترنت دریافت کنید و در حال حاضر کتاب بگیرید!

شرایط:
برای دوره ها تا تاریخ 31.12.2018 معتبر است

Institut Européen de Français یک مدرسه فرانسه در مونپلیه است که هدف آن ارائه بالاترین استانداردهای آموزش به دانش آموزان خود را از طریق توجه شخصی، حرفه ای، کیفیت، در یک فضای دوستانه و مهربان است. از آنجا که هر فرد منحصر به فرد است، ما تلاش می کنیم تا هر فردی را با تجربه های منحصر به فرد در جنوب فرانسه که مردم برای همیشه به یاد داشته باشند، ارائه دهند.


ماموریت ما

«برای برگزاری جلسات، تبادل بین فرهنگی و کشف خود، به لطف مطالعه تعطیلات زبان و فرهنگ در مونپلیه»


ارزش های ما

توجه شخصی

از آنجا که هر فرد منحصر به فرد است، از اولین تماس، ما باید هدایت و هدایت شما را به اقامت بیشتر با نیازها و آرزوهای خود سازگار کنیم. قبل، در طی، بلکه پس از اقامت خود، توجه خاصی به رضایت شما می کنیم. هر گونه درخواست شما، ما هر گونه تلاش برای پاسخگویی و همچنین به انتظارات شما ممکن است.


فضای دوستانه و خانوادگی

مدرسه فرانسوی ما در دو مجلل زیبا از شهر دارای کلاس های بزرگ و روشن است. از آنجا که ما می دانیم که چه چیزی در "سفر" بدان معنی است، ما به لطف تیم حرفه ای ما تضمین می کنیم که شما به راحتی احساس می کنید. سحر و جادو از جلسه کار خود را انجام دهد.

حرفه ای گری

معلمان ما همه متخصصان بسیار متخصص در تدریس فرانسوی به عنوان زبان خارجی هستند. تجربیات آنها در فرانسه و برای اکثریت در خارج از کشور به آنها اجازه می دهد تا نیازهای شما را بهتر درک کنند، در حالی که همه وقت بهترین ها را برجسته می کنند.


کیفیت خدمات ما

مؤسسه ی ما یکی از مدارس عالی فرانسه در فرانسه است که توسط برچسب کیفی زبان فرانسوی شناخته شده است، ادارات دولتی آموزش عالی و تحقیقات، فرهنگ و ارتباطات و وزارت امور خارجه، و نیز شناخت دیگر در فرانسه و خارج از کشور.

IEF همچنین یک مدرسه فرانسه است

  • بیش از 1300 دانش آموز و بیش از 40 ملیت مختلف به طور متوسط ​​هر ساله
  • حداقل 5 سطح در تمام طول سال
  • 5 معلم دائمی و بیش از 10 معلم نیمه وقت
  • 13 کلاس درس کاملا مجهز، بزرگ و روشن
  • به طور متوسط ​​7 دانش آموز و حداکثر 12 دانش آموز در هر کلاس

مکان ها

مونت پلیر

Address
23, rue Saint Guilhem
34000 مونت پلیر, اکسیزی, فرانسه