توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Kedge Business School معیار مدرسه کسب و کار فرانسه با 4 پردیس در فرانسه (پاریس، بوردو، مارسی، و تولن)، 2 در چین (شانگهای و سوجو)، 1 در داکار، سنگال و 3 پردیس های همکار (Avignon، Bastia and بایون)

کج در اعداد

جامعه KEDGE BS شامل 12،000 دانش آموز (25٪ از دانشجویان بین المللی)، 196 استاد دائمی (44٪ از آنها بین المللی)، 300 همکلاسی دانشگاهی بین المللی و 54،000 فارغ التحصیلان در سراسر جهان است.

برنامه های آموزشی

KEDGE BS ارائه می دهد نمونه کارها از 31 برنامه مدیریت و طراحی برای دانش آموزان و حرفه ای صنعت. همچنین برنامه های آموزشی سفارشی برای کسب و کار در سطح ملی و بین المللی فراهم می کند.

برنامه های آموزش Kedge:

 • برنامه های مدیریت عمومی
 • برنامه طراحی
 • آماده سازی برای DCG (معادل درجه کارشناسی) و DSCG (معادل درجه کارشناسی ارشد) در حسابداری
 • برنامه های کار دوره چرخش
 • برنامه های تخصصی: دوره های کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد
 • برنامه های آموزشی داخلی و بین شرکت
 • یک MBA اجرایی

پژوهش

معلمان-محققان در Kedge در پیشرفت دانش در مدیریت از طریق تحقیقات اساسی و کاربردی کمک می کنند. آنها در حال تولید نشریات، آثار، کنفرانس ها و موارد دیگر هستند که مدرسه را در رتبه دوم برای تحقیق در رتبه بندی مدارس کسب و کار فرانسه قرار می دهد.

این مدرسه در سطح بین المللی برای تحقیقات مدیریتی که در حوزه هایی که توسط مراكز تعالی و تخصصشان اداره می شود، به رسمیت شناخته شده است.

مراکز عالی

 • بازار یابی
 • CSR
 • زنجیره تامین

تجربه و تخصص

 • شراب
 • مدیریت سلامت
 • صنایع خلاق
 • نوآوری
 • بازنشستگی مالی

تحقيق در حال ظهور از مدرسه موجب تقويت كيفيت آموزش، عملكرد شركتها و سازمانهاي عمومي و افزايش دانش در جامعه مديريت علمي ميشود.

تقدیرها

MBA اجرایی که توسط Kedge Business School ارائه شده Kedge Business School 33 در رتبه بندی مدرسه کسب و کار در اروپا و 22nd در جهان است. Kedge Business School است AACSB، EQUIS و AMBA معتبر، به رسمیت شناخته شده و تایید شده توسط دولت فرانسه، و عضو از Conferrence des Grandes Ecoles در فرانسه است.

پردیس ها

 • بوردو

محوطه دانشگاه جدید بوردو طراحی شده است که یک فضای زندگی است. بیش از 35،000 متر مربع، دارای اتاق های کاری و چت، و مناطق ورزشی و آرامش است.

 • مارسی

Kedge Business School طور مداوم به منابع تدارکاتی قابل توجه، هر دو با توجه به زیر ساخت های آموزشی و منابع تکنولوژی پیشرفته سرمایه گذاری می کند.

 • پاریس

در سال 2015، گروه ایجاد یک نهاد جدید در منطقه 9 پاریس، مرکز پر جنب و جوش فعالیت که در آن دانش آموزان، کارکنان آموزش و کسب و کار می توانند ملاقات، تبادل و تعامل.

 • تولن

در حال حاضر در حال ساخت است، KEDGE دانشگاه جدید پردیس تولون آماده است تا از پاییز آینده دانشجویان خود استقبال کند.

 • سوژو

افتتاح مجتمع دانشگاهی سوجو در سال 2010 بخشی از یک سیاست مداوم در سال 2003 برای توسعه فعالیت های ما در چین بود.

 • شانگهای

محوطه اصلی در منطقه Xuhui شانگهای قرار دارد و به چندین موسسه آموزشی مجهز است. این ساختمان ترکیبی از تأثیرات معماری آمریکایی با سبک چینی را نشان می دهد.

 • داکار

KEDGE BS در سال 2008 در داکار واقع شده است. دانش آموزان دانشگاه پردیس داکار از نوآوری و تخصص آموزشی KEDGE BS بهره مند شده اند.

تعهد ما

کل جامعه KEDGE BS: کارکنان آموزش، تیم های اداری و دانشجویان به طور مشابه از جهت هایی که در رابطه با تعهد مسئولیت اجتماعی مدرسه می شود، حمایت می کنند.

چه چیزی باعث می شود KEDGE BS متمایز، چه چیزی باعث می شود که مدرسه یک بازیگر برجسته در توسعه پایدار و CSR، روشی ویروسی است که ترکیبی از برتری و انطباق است.

این فقط یک مورد از اضافه کردن شیوه های نمونه ای (دوره کارشناسی ارشد، مرکز تحقیق) نیست، بلکه از اجرای اقدامات سازگار در سراسر تحقیقات، آموزش، مدیریت اجتماعی و محیط زیست دانشگاه ها و حکومت آن است.

مدرسه با تعهدات خود و شبکه ای از کارشناسان خود، از طریق لنز CSR، به توسعه آموزش عالی کمک می کند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های تابستانی

Kedge Business School

بوردو فرانسه، که در سال 2017 لس آنجلس تایمز و سیاره ی تنهایی در سال 2017 جذاب ترین شهر جهان را به عنوان بهترین شراب و دانش لوکس شناخته شده است، رای داد. ما با توجه به مفا ... [+]

درباره بوردو

بوردو فرانسه، که در سال 2017 لس آنجلس تایمز و سیاره ی تنهایی در سال 2017 جذاب ترین شهر جهان را به عنوان بهترین شراب و دانش لوکس شناخته شده است، رای داد. ما با توجه به مفاهیم مدیریت برند و بازاریابی تجربی، به تقاطع بین تخصص سنتی و استانداردهای برتری نزدیک نگاه خواهیم کرد.

با توجه به محل سکونت خود در ساحل اقیانوس اطلس و با سطح بالایی از زیرساخت ها (در حال حاضر تنها 2 ساعت از پاریس توسط راه آهن با سرعت بالا!)، بوردو برای بسیاری از شرکت های چند ملیتی، یک مرکز منطقی برای بررسی دقیق تر نوآوری ها است در مدیریت زنجیره تامین... [-]

فرانسه Bordeaux
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 6 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Kedge Business School

برنامه تابستانی ما در مدرسه طراحی KEDGE در تولن دانش آموزان بین المللی را فرصتی برای مطالعه تفکر طراحی و مدیریت خلاقیت در دروازه به Riviera فرانسه ارائه می دهد. ... [+]

درباره تولن

تولون در ساعت 1 هشتم از سمت همسایه مارسی، سومین شهر بزرگ فرانسه در ساحل مدیترانه و دروازه ای به روریه معروف فرانسه است که کمتر از یک ساعت از جاهای دیدنی ساحلی مانند کن، Antibes، Nice و Saint Tropez است. پایتخت بخش وار ، پایگاه اصلی دریایی فرانسوی و خانه فرانسوی ناوگان چارلز دوگل و گروه نبرد آن است. این شهر یک مرکز مهم برای ساخت و ساز دریایی، ماهیگیری، آبگیری، و تولید تجهیزات هواپیمائی و الکترونیکی است.... [-]

فرانسه Toulon
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Kedge Business School

مارسی، سومین شهر بزرگ در فرانسه، به زیبایی در ساحل جنوبی فرانسه واقع شده و در دریای مدیترانه واقع شده است. نخستین مکان یونان در فرانسه (حدود 600 سال قبل از میلاد)، یکی از ... [+]

درباره مارسی

مارسی، سومین شهر بزرگ در فرانسه، به زیبایی در ساحل جنوبی فرانسه واقع شده و در دریای مدیترانه واقع شده است. نخستین مکان یونان در فرانسه (حدود 600 سال قبل از میلاد)، یکی از بزرگترین بنادر اروپا است که اروپا را به آفریقا، آسیا و خاورمیانه متصل می کند. "تقاطع مدیترانه ای" مدرن مارسی یک شهر با جمعیت متنوع است، هم از لحاظ قومیت و هم فرهنگ.

مارسی به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا در سال 2013 و پایتخت اروپا در سال 2017 نامگذاری شده و یکی از بزرگترین شهرهای بزرگ پاریس فرانسه است. با 7،200 شرکت ایجاد شده در این شهر در 5 سال گذشته، به عنوان دومین مرکز تحقیقاتی فرانسه با بیش از 3000 دانش پژوهان در دانشگاه ایکس-مارسی، جایگاه بهتر برای پیوستن به یکی از برنامه های مدرسه تابستانی بین المللی ما برای مدیریت تنوع، بین المللی بازاریابی کسب و کار یا بازاریابی... [-]

فرانسه Marseille
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 - 6 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Kedge Business School
Bordeaux, Nouvelle-Aquitaine, فرانسه
Address
Kedge Business School
Marseille, Provence-Alpes-Côte d'Azur, فرانسه
Address
Kedge Business School
Paris, Île-de-France, فرانسه
Address
Kedge Business School
Toulon, Provence-Alpes-Côte d'Azur, فرانسه
Address
Kedge Business School
Suzhou, Jiangsu, چین
Address
Kedge Business School
Shanghai, Shanghai, چین
Address
Kedge Business School
Dakar, Dakar Region, سنگال