توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدی

برای 19 سال، مدرسه ما خلاقیت، تعهد و برتری فنی را در بر می گیرد.

MOPA با شهرت جهانی مشهور برای برتری، ارائه می دهد آموزش عالی برای آماده سازی دانش آموزان ما برای حرفه ای در تصویر CG و انیمیشن.

جوایز متعددی که در جشنواره های سراسر جهان به دست آمد ( SIGGRAPH، که برای اسکار انتخاب شده اند ) به تجربه های هنری، سینمایی و فنی دانش آموزان ما می گویند. یک مدرک MOPA ، پاسپورت استخدام در استودیو های برجسته 3D / CG است .... Aardman، Mikros، DoubleNegative، Illumination MacGuff، The Mill. ..

آموزش جامع ارائه شده در MOPA یک دنیای فرصت های بین المللی را باز می کند و این شانس را برای پیگیری سریع حرفه ای خود دارد.

2016 MOPA فارغ التحصیلی فیلم "حزب باغ" برای اسکار سال 2018 نامزد شده است!

جامعه MOPA

کارکنان آموزش

آموزش توسط متخصصان صنعت با تجربه است که فعالیت های حرفه ای خود را با تدریس جایگزین می کنند.

پرسنل آموزش با انگیزه دادن به دانش و دانش خود، استانداردهای بالا را از دانش آموزان ما می خواهند، اما با روش سخاوتمندانه و حمایتی نیز مشخص می شوند.

شبکه تحصیلات تکمیلی

فارغ التحصیلان ما بیش از 500 فارغ التحصیل در تمام استودیو های بین المللی بزرگ را تشکیل می دهند، فارغ التحصیلان ما نیز سفیران برای مدرسه هستند و به استادان و فارغ التحصیلان تازه در سازمان هایشان هستند. هنوز به مدرسه قدیمی خود متصل شده اند و لذت بردن از بازگشت به مدرسه برای آسیب رساندن به آنها، دادن آموزش و ارائه کنفرانس ها.

استودیوها

با داشتن وفاداری و اعتماد به وجود آمده در رابطه با 19 سال حضور مدرسه، آنها به طور مداوم برای شرکت در هیئت منصفه، برای کنفرانس ها و پروژه ها به MOPA می آیند.

امکانات

دانش آموزان MOPA از تجهیزات و نرم افزارهای مشابه در استودیوهای حرفه ای استفاده می کنند. تجهیزات رایانه ای: بیش از 200 کامپیوتر، بارگذاری شده با 3DS Max، Nuke، Substance Painter، Houdini، Unity و بیشتر. مزرعه رندر به قدرت کامپیوتر برای ساخت فیلم های ما کمک می کند. دانش آموزان ممکن است پس از ساعتهای کاری معمولی که پروژه های بزرگ در حال انجام هستند، به محل کار دسترسی پیدا کنند.

دوره ها

آموزش حرفه ای دقیق و با استعداد

هدف ما:

برای آموزش متخصصان در فیلم متحرک و پس از تولید، حرفه ای های استودیوی آینده، با دیدگاه هنری، درک فرآیند کلی فیلم سازی، با تخصص فنی و تجربه کار تیمی.

رویکرد تدریس در MOPA در اطراف دادن دانش آموزان به تجربه های مختلف در ساخت یک فیلم است که به پایان می رسد تا آنها را برای تولید فیلم های با کیفیت حرفه ای تولید کند.

دوره پنج ساله فارغ التحصیل دوره کارشناسی ارشد 5 ساله به عنوان فیلمساز CG است.

برنامه درسی

سال برگزاری هنر (به زبان فرانسوی)
هدف آموزش های امسال این است که پتانسیل خلاقانه خود را بیاموزید، دانش فرهنگی و خلاقانه خود را غنی کنید تا به شما کمک کند روش های کار را بدست آورید و از همه مهمتر، اعتماد به نفس و استعدادهای خود را اطمینان دهید.

این سال به شما امکان می دهد که پایه مهارت های جامد را بدست آورید تا مجموعه ای از نمونه هایی را که هویت و استعدادهای شما را نشان می دهد، نشان دهید و جهت حرفه ای خود را دوباره تأیید کنید.
دوره 1 مطالعه (به زبان فرانسوی)
دوره 1 مطالعه از مطالعه سه ساله تشکیل شده است.
اهداف عبارتند از:
  • برای به دست آوردن یک روش است که اجازه می دهد تا دانش آموزان به حمل پروژه های مدرسه به نتایج موفقیت آمیز از ابتدا تا انتها.
  • برای به دست آوردن هر دو تجربه فردی و تیمی.
  • برای به دست آوردن اصول هنری و سینمایی که دانشجویان را قادر می سازد تا با موفقیت یک فیلم متحرک را بسازند.
  • برای به دست آوردن تجربه در جریان کار فنی کامل از توسعه مفهوم به تولید یک فیلم کوتاه متحرک.
چرخه مطالعه 2
دوره 2 مطالعه دو سال طول می کشد و با یک مدرک 5 ساله به عنوان فیلم ساز CG پایان می یابد. این دوره اجازه می دهد دانش آموزان برای کسب تجربه واقعی حرفه ای و در پایان مطالعات خود، آماده کار هستند.
تخصص های مختلف ممکن است:
  • انیمیشن
  • تصویربرداری دیجیتال
  • یک کلاس ورودی چهار ساله بین المللی برای دانشجویان جدید پیوستن (تحصیل در زبان انگلیسی)
سال آخر تمام این دوره های مطالعه به تولید یک فیلم کوتاه انیمیشن CG اختصاص یافته است.
دیپلم
یک دیپلم پیشرفته پنج ساله به عنوان فیلمساز CG سطح 1 توسط کمیته ملی صدور گواهینامه حرفه ای (سطح 7 اروپا). دانشجویان سال آخر یک فیلم کوتاه متحرک تولید می کنند که به هیئت منصفه متشکل از متخصصان صنعت ارائه می شود.

پذیرش

ورود سال آماده سازی توسط مصاحبه و ارائه نمونه کارها.
امتحان ورود به دوره اول و دوم سال ورود پذیرش دوره ابتدایی ماه آوریل سال می باشد (برای تاریخ های سال جاری با ما تماس بگیرید).
در سال 2019، ممکن است دانش آموزان به طور مستمر با استفاده از یک مصاحبه، نمونه کارها شخصی و برخی آزمایش های فنی به سال چهارم پذیرفته شوند . برنامه های کاربردی دسامبر 2019 افتتاح شد

هزینه دوره

هزینه MOPA بسیار رقابتی است. همراه با برتری و اعتبار مدرسه و میزان جذب فارغ التحصیلان نزدیک به 100٪، MOPA مزایای هزینه ای منحصر به فرد ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت ما مراجعه کنید.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • فرانسوی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


MOPA

سال آماده سازی در هنر یک سال عمومیست و هدف آن کمک به شما در ورود به دانشگاه های بزرگ است، به خصوص در انیمیشن. تحصیل در فرانسه ... [+]

زبان برنامه درسی: فرانسوی

سال تحصیلی در هنر یک سال تعاملی است و با هدف کمک به شما در ورود به هنرهای بزرگ، طراحی و مخصوصا در زمینه انیمیشن کمک می کند.

محل تحصیل: آرل

هدف

تدریس جایگزین موضوعات هنری پایه با کارگاه ها و پروژه های در عکاسی، تاریخچه فیلم متحرک، تاریخ هنر، مجسمه سازی، نقاشی ...

دوره

هدف ما این است که پتانسیل خلاقانه خود را به ارمغان بیاورید، دانش فرهنگی و هنری خود را غنی سازی کنید، روش های کاری خود را به شما ارائه دهید و بالاتر از همه، به استعدادهای خود اطمینان دهید.... [-]

فرانسه Arles
درخواست اطلاعات
فرانسوی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

MoPA Computer Animation School Showreel

MoPA students at work