توضیحات رسمی را مطالعه کنید

106196_rsz_106139_img_6151.jpg

ارائه - تعهد

Paris Academy of Art یک موسسه هنری است که به نقاشی های واقع گرایانه و تکنیک های نقاشی اختصاص یافته است.

آکادمی برای همه کسانی که صرفنظر از سن، ملیت یا پس زمینه دارند، می خواهند مهارت های مورد نیاز برای تبدیل شدن به نقاشی یا نقاشی واقع گرایانه را بدست آورند.

با ثبت نام در Paris Academy of Art ، شما در این مراحل مشهور دنبال می کنید و سنت هنری دقیق، مستحکم و متکبر را ادامه می دهید. درست همانند دیگر رشته های هنری، نقاشی و نقاشی نیاز به آموزش دقیق و دقیق دارد، که توسط بهترین استادان هنر هدایت می شود. Paris Academy of Art محیطی متمرکز و برتری را ارائه می دهد که از این آموزش ها حمایت می کند.

همچنین بر روابط استاد و دانشجو تاکید دارد و به دانش آموزان کمک می کند تا در بهترین شرایط پیشرفت کنند. اندازه کلاس در Paris Academy of Art کوچک است و هر دانش آموز به صورت جداگانه نظارت می شود.

در پایان دوره خود را در Paris Academy of Art ، دانش آموزان مهارت های لازم برای کار در زمینه های مختلف مانند سینما، انیمیشن، بازی های ویدئویی و تصویر را داشته باشند. آنها همچنین می توانند کار کنند به عنوان هنرمندان آزاد. هر چه انتخاب آنها ممکن است، Paris Academy of Art آنها را با ابزارهایی که برای رسیدن به هدف خود نیاز دارند فراهم می کند.

تاریخ - رنسانس

در طول قرن نوزدهم، دانشکده هنرهای زیبا در پاریس، باید برای هنرمندان شاگرد باشد. با این حال، آنها فقط یاد می گیرند که نقاشی در آنها وجود دارد، به طوری که دانش آموزان نیز در آکادمی های خصوصی ثبت نام می کنند که در آنها نقاشی از مدل های زنده اجرا می شود و آموزش های خود را در نقاشی و مجسمه سازی کامل می کنند.

آغاز قرن بیستم ظهور هنر مدرن و رد قوانین سختگیرانه در آکادمیها بود. با این وضعیت جدید مواجه شدیم. خوشبختانه بسیاری از دانش آموزانی که در این آکادمی ها آموزش دیده بودند از خارج از کشور، به ویژه از ایالات متحده آمده بودند. بعضی از آنها توانستند استودیوهای خود را در کشورهای خود ایجاد کنند و به این ترتیب تکنیک آکادمی را ادامه دهند.

در دهه 1980 برخی از هنرمندان آنگلوساکسون به اروپا بازگشتند و مدارس را تأسیس کردند، در نتیجه آموزش آکادمیک، نقاشی و نقاشی واقع گرایانه و نقاشی به اروپا را به ارمغان آورد.

اما هیچ کدام از این مدارس در پاریس نیست! بنابراین، Paris Academy of Art می خواهد یک آکادمی بزرگ را به پاریس برساند و آموزش هایی را ارائه کند که سنگ بنای میراث هنری ما را نشان می دهد.

106197_rsz_106141_img_4903.jpg

روش - تعالی

روش ما هر دو تدریجی و فشرده است و از آن است که در استودیوهای پاریسی قرن نوزدهم استفاده شد.

این دانشجویان را به جلوگیری از خود می برد، به آنها اجازه می دهد تا اعتماد به نفس خود را برای کار حرفه ای به عنوان یک هنرمند سطح بالا به دست آورند.

این چهار پایه را پایه ریزی می کند:

  • آموزش مبانی نقاشی و نقاشی با تکیه بر استادان رنسانس ایتالیایی؛
  • نظارت فردی: هر دانشجو از نظارت شخصی، از طریق مشاهده و تحلیل کار دیگران، ضروری است؛
  • پیشرفت کنترل شده: هر مرحله در فرآیند یادگیری، که پیش از مدتی با مدرس تعریف شده است، قبل از رفتن به مرحله بعدی، باید بدست آید.
  • رانندگی و تمایل به کار: مطالعات تمام وقت (بیش از شش ساعت در روز پنج روز در هفته)، به دانش آموزان اجازه می دهد که خود رشته ای را که برای زندگی حرفه ای آینده اش ضروری است، توسعه دهد.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Paris Academy of Art

Class'Art یک برنامه تمرکز یک ساله طراحی شده برای ایجاد یک پایه قوی برای دانش آموزانی است که قصد ادامه تحصیل در مدارس علمی و یا حرفه ای در سراسر جهان را دارند یا برای تدوی ... [+]

Class'Art یک برنامه تمرین یک ساله است که برای ایجاد یک پایگاه قوی برای دانش آموزانی که قصد ادامه تحصیل در مدارس علمی یا حرفه ای در سراسر جهان را دارند و یا برای کمک به تدوین مهارت های نقاشی های مشاهدات هنرمندان با تمرین های موجود، کافی است. تمرین ها برای ایجاد یک فرایند منطقی برای ترجمه پدیده های بصری با خط و ارزش طراحی شده اند. برنامه درسی دقیق بر مطالعه سنتی کست های گچ و طراحی از مدل زندگی استوار است.... [-]

فرانسه Bois-Colombes
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Rue Raspail,78
92270 Bois-Colombes, ایل دو فرانسه, فرانسه