توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما کی هستیم؟

شتاب دهنده حرفه های خلاق

The Open Design School از جلسه ای که بین افراد پرشور آموزش و متخصص حرفه ای طراحی شده است متولد شد. با ICADEMIE، یک گروه آموزش راه دور که مهارت های جامع در تعلیم و تربیت متقابل را توسعه داده و مدرسه طراحی را در سال 2014 راه اندازی کرد، ما همان DNA را داریم: نوآوری و دیدگاه چالش های جدید آموزش در عصر انقلاب دیجیتال.

ماموریت های ما

The Open Design School آموزی مهارت هایی را که می خواهید در شغل خود پیشرفت کنید، آرزوهای شغلی خود را باز کنید، فرصت های جدید را باز کنید، راه اندازی کنید یا راه اندازی کنید، به شما آموزش می دهد ... مأموریت ما، فراتر از آموزش، این است که به شما کمک می کند تا به موفقیت طرح طراحی خود بپردازید:

 • یک مدل آموزش آنلاین آنلاین، تلفیق یادگیری الکترونیکی و لحظات مهمی در کلاس درس (کارگاه های آموزشی در مدارس طراحی همکار).
 • یک پیشنهاد مدولار، یک رویکرد مبتنی بر مهارت، ترویج قابلیت همکاری و میان رشته ای در حرفه های مختلف طراحی است.
 • برنامه های مربوط به نوآوری، نوید های امیدوار کننده و نیازهای کسب و کار در حال ظهور است.
 • همراهی طراحان متخصص در حوزه و فعالیت خود، که به یادگیرنده در فرآیند یادگیری هدایت و راهنمایی می کند.

ارزش های ما: نوآوری، باز بودن، بین المللی شدن

در دنیای تکنولوژیک در حال حرکت، ما تصمیم می گیریم که خود را در استفاده های در حال ظهور قرار دهیم تا دانش آموزان آینده خود را به دانش آموزان منتقل کنیم تا آنها بتوانند قدم جلوتر از چالش های ایجاد دیجیتال فردا باشند. .

با یک میل مشترک برای آشکار کردن پتانسیل خود برای همه، برای تبدیل و ایجاد خلاقیت به امکانات؛ با یک رویکرد آموزشی که با هدف نزدیک شدن مردم (بین مربیان، شرکت ها و زبان آموزان، با احترام به تنوع پروفایل ها)، ما این آزادی ها را ایجاد می کنیم، که باز بودن ما، قلب پروژه آموزشی ماست. این تعهد منجر به بازنگری سازمان آموزش و پرورش با توجه به امکانات جدید دیجیتال می شود.

اتحادهای استراتژیک ما، به ویژه از طریق شبکه آموزش و پرورش پیرسون، به ما اجازه می دهد که در منطق بین المللی سازی با ارائه گواهینامه های انگلوساکسون شناخته شده در بازارهای بین المللی، منجر به پیگیری مطالعات در سطح دوم (Bac 3) در مدارس / دانشگاه های نزدیک به 100 کشور (شامل فرانسه).

واقعیت و قابلیت کار

با یک مخزن برنامه های شناخته شده و آموزش داده شده در معتبر ترین دانشگاه ها / مدارس بین المللی تحت مسئولیت آموزش و پرورش Pearson و OFQUAL (معادل انگلیسی از RNCP فرانسه)، The Open Design School کیفیت آموزش خود را تحویل در تمام تمرکز غرق شدن حرفه ای (خلاق خلاق، "طراحی چالش" در اطراف دعوتنامه برای مناقصه، مربیگری کسب و کار ...). بنابراین، تمایل ما این است که به کسانی که به ما اعتماد دارند، کلید هایی برای تبدیل مسیرهای شغلی و شاید زندگی آنها، امروز و فردا.

محیط یادگیری شما

محتوا

 • دوره های ویدئویی: دوره های ویدیویی منحصر به فرد، طراحی شده توسط کارشناسان و طراحان.
 • دوره های آنلاین: دوره های آنلاین ساختاری با منابع منابع چند رسانه ای که شامل تمرین های تعاملی و فایل هایی برای کار عملی و موضوعات ارزیابی شما هستند.
 • کتاب الکترونیکی: کتاب الکترونیکی مصنوعی برای هر یک از ماژول، که شامل مفاهیم اساسی است که شما می توانید نظر و مجموعه ای از گزیده ای از کارهای مرجع.
 • آموزش ها: آموزش های دقیق توزیع شده، شمارش در میان حرفه ای ترین و کارآمد ترین در بازار است.
 • انگلیسی آنلاین: انگلیسی: یک دوره کامل تجدید نظر و مرجع آموزش آنلاین، که شما می توانید در طول دوره خود پیگیری کنید.

کلاس های رسانه ای غنی، تعاملی و باز. شما آزاد هستید که غنی سازی کنید و آنها را به اشتراک بگذارید.

دوره های خود را در اطراف منابع مختلف و فعالیت های آموزشی آنلاین است که شما می توانید در هر زمان بر روی یک گوشی هوشمند، قرص یا لپ تاپ دنبال کنید.

فعالیت ها

 • کلاس مجازی: کلاس مجازی شما با برنامه درسی، نیازها و برنامه های شما سازگار است.
 • کارشناسی ارشد: دوره های آنلاین کارشناسی ارشد مدرسه: یک حرفه ای یک کلاس مجازی را برای چند هفته نگه می دارد و تجربه خود و تخصص هنر خود را به اشتراک می گذارد.
 • کنفرانس های زنده: هر ماه یک کنفرانس زنده می گیرد: یک حرفه ای یا یک شرکت می گوید که در مورد یک پروژه صحبت می کند تا گواهینامه خود را به صورت آنلاین در طول 60 یا 90 سالگی و به شما اجازه تعامل دهد. این سخنرانی ها در حال پخش در دسترس هستند.
 • آثار و مفاهیم عملی: تمرینات خودکفایی و خود سازگاری. پروژه های کاری و عملی که شما در قالب نقاشی ها، فایل های کامپیوتری، عکس ها، تصاویر اسکن شده یا عکس های روی صفحه نمایش می بینید و شما در پلت فرم در هیئت مدیره خود برای اصلاح آموزشی خود بین همسالان و معلمان خود ذخیره می کنید.
 • کارگاه های آموزشی: کارگاه های آموزشی "فیزیکی" یا "دیجیتال": در فواصل منظم در حرفه خود، این کارگاه های بازتاب و تولید تحت نظارت حرفه ای، به شما امکان می دهد که در حالت فیزیکی همکاری (کارگاه آموزشی با مدارس طراحی شریک) به لطف یک دستگاه نوآورانه "حالت مشارکت 3.0"

شما با تمرین به تنهایی یا با دیگران پیشرفت می کنید.

شما زندگی می کنید لحظات مطلوب تمرین فردی یا جمعی، آنلاین، بلکه در کارگاه های آموزشی در مدارس طراحی همکار است.

یک انجمن

 • ارتباط برقرار کردن: تعامل و تعامل با ابزار ساده و کاربر پسند است که به شما اجازه می دهد تا با همسالان، معلمان و معلمان به صورت دائمی تعامل داشته باشید.
 • شبکه: شبکه خود را در اطراف مبادلات و لینک های ویژه با شرکت ها در همکاری های آموزشی، پروژه ها، مسابقات و یا جلسات کاری که توسط مدرسه برگزار می شود، ساخت کنید.
 • همکاری: یک تیم بدون مرز. زبان خلقت از مرز عبور می کند و جهان را متصل می کند. ادغام تیم (کلاس)، کار و پروژه های خود را در حالت همکاری در طول دوره خود انجام دهید. به تدریج با استفاده از پروفایل های بین المللی زبان آموزان، ذینفعان و شرکت ها، یک شبکه ایجاد کنید.

شما از دیگران و با دیگران یاد می گیرید.

دوره های خود را در اطراف منابع مختلف و فعالیت های آموزشی آنلاین است که شما می توانید در هر زمان بر روی یک گوشی هوشمند، قرص یا لپ تاپ دنبال کنید.

همراهی شخصی و حرفه ای

 • آموزش ها و مربیان: تیم آموزشی و آموزگاران به درخواست شما پاسخ می دهند، سوالات خود را به شما توصیه می کنند، شما را راهنمایی می کنند و در زمان واقعی با شما ارتباط برقرار می کنند.
 • کارشناسان طراح: یک تیم آموزش دهنده از طراحان و کارشناسان سطح بالا، همه در فعالیت حرفه ای، در کنار شما است که شما را به توضیح، آموزش می دهد و شما را با اشتیاق و دسترسی به کار خود به شما انتقال می دهد.
 • کارآموزی: یک کارآموزی در اطراف پروژه درجه خود، که توسط یک شرکت حمایت یا نه حمایت می کند. این باعث می شود تا پایان نامه و دفاع خود را به هیئت داوران دیپلم.
 • چالش های کسب و کار: چالش های کسب و کار: به طور منظم در طول حرفه شما، شرکت های شریک اجازه می دهد تا شما را در زمان واقعی در کوتاه مدت و ساخت یک پیشنهاد مبتنی بر تیم در حالت "مشارکت 3.0".
 • شورای انکشافی: شورای انکشافی متشکل از شخصیت های مستقل از دنیای طراحی و ایجاد دیجیتال است که ماموریت آن کمک به مدرسه در اجرای آموزشی و جهت گیری استراتژیک آن است.

یک تیم حرفه ای در کنار شماست، با نزدیک بودن.

دوره های خود را در اطراف منابع مختلف و فعالیت های آموزشی آنلاین است که شما می توانید در هر زمان بر روی یک گوشی هوشمند، قرص یا لپ تاپ دنبال کنید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • فرانسوی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

The Open Design School

تمام ارتباطات امروز در 360 درجه از تصویر 2d / 3d استفاده می کند. تبلیغات در تلویزیون یا اینترنت که با جلوه های ویژه همراه نیست، گرافیک 3D متحرک است. ... [+]

اهداف

تمام ارتباطات امروز در 360 درجه از تصویر 2d / 3d استفاده می کند. تبلیغات در تلویزیون یا اینترنت که با جلوه های ویژه همراه نیست، گرافیک 3D متحرک است.

این حرفه جدید طراحان متخصص ابزارهای دیجیتالی فرصت هایی را با پتانسیل بسیار بالایی در زمینه طراحی صنعتی و معماری و طراحی داخلی پیدا می کند. طراحی اشیاء یا وسائل نقلیه و طراحی معماری از این خلاقیت ها استفاده می کند و به صورت نمونه ای از مفهوم خود، 3d را ارائه می دهند، یا نوآوری و پتانسیل محصول خود را با ارائه آن از زوایای مختلف، ابراز می کنند جزئیات دقیق آن، مواد آن، و اثرات نور بسیار واقعی است.... [-]

فرانسه پاریس
زمان ثبت نام باز است
فرانسوی
پاره وقت
24 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The Open Design School

صنعت بازی های ویدئویی در حال حاضر صنعت است که در بازار سرگرمی غالب است، اما همچنین بازی جدی و بازی در تلفن های همراه، شبکه های اجتماعی، تلویزیون هوشمند و بازی های ابر است ... [+]

اهداف

صنعت بازی های ویدئویی در حال حاضر صنعت است که در بازار سرگرمی غالب است، اما همچنین بازی جدی و بازی در تلفن های همراه، شبکه های اجتماعی، تلویزیون هوشمند و بازی های ابر است. تکامل سریع فن آوری های آن، زنجیره تولید به طور فزاینده ای ساختار یافته و مدل های کسب و کار آن، با نیازهای جدید مهارت (مفهومی، هنری و فنی) همراه است. بنابراین هدف این دیپلم، آموزش متخصصان متخصص در آینده است که قادر به ایجاد یک تجربه هیجان انگیز و همه جانبه با استفاده از مکانیسم های تعامل هستند.... [-]

فرانسه پاریس
زمان ثبت نام باز است
فرانسوی
پاره وقت
24 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The Open Design School

رسانه های تعاملی بخشی از زندگی روزمره ما هستند و سریع گسترش می یابند. از طریق این درجه، شما دانش ضروری از فن آوری های پیشرفته دیجیتال و مطالعه ابزار گرافیک کامپیوتری و مح ... [+]

اهداف

رسانه های تعاملی بخشی از زندگی روزمره ما هستند و سریع گسترش می یابند. از طریق این درجه، شما دانش ضروری از فن آوری های پیشرفته دیجیتال و مطالعه ابزار گرافیک کامپیوتری و محیط وب را بدست می آورید. هدف این است که یک تمرین جامع و مهارت هایی برای موفقیت در این صنعت در حال رشد داشته باشیم. ایجاد تجربیات و استفاده از کاربر جدید از طریق وب سایت ها، برنامه ها و یا رابط؛ اختراع اشکال جدید تعامل و رابطهای همهجانبه اهداف اصلی این آموزش هستند.... [-]

فرانسه پاریس
زمان ثبت نام باز است
فرانسوی
پاره وقت
24 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The Open Design School

دنیای لوکس، مد و طراحی، که به وسیله پویایی بازارهای نوظهور هدایت می شود، امروز در حال تبدیل شدن به دائمی است. فن آوری های جدید، روند جدید، روش های بازاریابی و ارتباطات جد ... [+]

اهداف

دنیای لوکس، مد و طراحی، که به وسیله پویایی بازارهای نوظهور هدایت می شود، امروز در حال تبدیل شدن به دائمی است. فن آوری های جدید، روند جدید، روش های بازاریابی و ارتباطات جدید و فرصت های جدید. این برنامه برای کشف روندهای جدید و صنعت مد به طور کلی طراحی شده است، در حالی که در حال توسعه مهارت های ضروری در طراحی لباس و طراحی لوازم جانبی است. در موضوع و هدف اصلی، دستاورد هر یادگیرنده از مجموعه خود، که خواهد بود پروژه دیپلم او و قبل از هیئت داوران انتخابی حرفه ای ارائه خواهد شد.... [-]

فرانسه پاریس
زمان ثبت نام باز است
فرانسوی
پاره وقت
24 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The Open Design School

این آمادگی هنری به شما این امکان را می دهد که خلاقیت و فرهنگ هنری بنیادی خود را گسترش دهید، در کنار آن رشته های دیگری که در میان واحدهای تخصصی دیپلم ملی در هنر و طراحی ان ... [+]

اهداف

این آمادگی هنری به شما این امکان را می دهد که خلاقیت و فرهنگ هنری بنیادی خود را گسترش دهید، در کنار آن رشته های دیگری که در میان واحدهای تخصصی دیپلم ملی در هنر و طراحی انتخاب شده اند، بیان می شود. انواع آموزه های هنری با یک رویکرد جهانی و بین رشته ای، به عنوان کشفی برای ایجاد کنجکاوی و تفکر شما، و هدایت شما به محور تخصص که برای شما مناسب است.

اطلاعات عملیفرمت: مخلوط یادگیریکارگاه های ارائه شده: 2پذیرش: BAC، تعمیر و نگهداری آنلاین و فایل کارمدت نشان دادن: 12 ماهثبت نام: در هر زمان سالکارآموزی: 3 تا 6 ماه ماموریت شرکت در فرانسه یا خارج از کشور (لازم نیست)درجه... [-]
فرانسه پاریس
زمان ثبت نام باز است
فرانسوی
پاره وقت
12 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The Open Design School

از زمان محکوم کردن یک آگاهی عمومی، بازی ویدیویی جایگاه قابل توجهی را به خود اختصاص می دهد و به همه اهدا می شود. آن تبدیل به صنعت اصلی فرهنگی در فرانسه و در جهان، با زمینه ... [+]

اهداف

از زمان محکوم کردن یک آگاهی عمومی، بازی ویدیویی جایگاه قابل توجهی را به خود اختصاص می دهد و به همه اهدا می شود. آن تبدیل به صنعت اصلی فرهنگی در فرانسه و در جهان، با زمینه های مختلف از نرم افزار از طریق بازی موبایل، بازی جدی و یا "بازی تبلیغ"، ارائه طیف وسیعی از معاملات مورد نظر: 3D انیماتور، اثرات نقاش خاص، نقاش مات، هنرمند بازی، و غیره

انیمیشن "انیماتور" یک جهان بصری ایجاد می کند که به بازیکنان اجازه می دهد تا در بازی غوطه ور شوند. ماموریت آن نیاز به مهارت های فنی ویژه و فرهنگ هنری محکم دارد.... [-]

فرانسه پاریس
زمان ثبت نام باز است
فرانسوی
پاره وقت
24 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The Open Design School

شناختن و علاقه به طراحی داخلی در دهه گذشته بطور قابل توجهی تکامل یافته است و صنعت طراحی داخلی پررونق است. شیوه های طراحی پایدار و عملکرد انرژی در حال حاضر عمدتا یکپارچه ا ... [+]

اهداف

شناختن و علاقه به طراحی داخلی در دهه گذشته بطور قابل توجهی تکامل یافته است و صنعت طراحی داخلی پررونق است. شیوه های طراحی پایدار و عملکرد انرژی در حال حاضر عمدتا یکپارچه است. توسعه فن آوری و مواد، تغییرات اجتماعی و جمعیت شناختی، نیازمندی های جدید مشتریان را که از راه حل های متفاوتی از حرفه ای ها انتظار می رود، نشان می دهد: بهبود فضا، سازماندهی جهت ترافیک، بهینه سازی فضاهای کوچک، گرفتن مشتری ، بهبود محیط کاری ... مهارت های بسیاری به عنوان بخشی از این دیپلم در طراحی داخلی ایجاد شده است.... [-]

فرانسه پاریس
زمان ثبت نام باز است
فرانسوی
پاره وقت
24 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

The Open Design School - Avez-vous des idées que vous souhaitez réaliser ?