The Open Design School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما کی هستیم؟

شتاب دهنده حرفه های خلاق

The Open Design School از جلسه ای که بین افراد پرشور آموزش و متخصص حرفه ای طراحی شده است متولد شد. با ICADEMIE، یک گروه آموزش راه دور که مهارت های جامع در تعلیم و تربیت متقابل را توسعه داده و مدرسه طراحی را در سال 2014 راه اندازی کرد، ما همان DNA را داریم: نوآوری و دیدگاه چالش های جدید آموزش در عصر انقلاب دیجیتال.

ماموریت های ما

The Open Design School آموزی مهارت هایی را که می خواهید در شغل خود پیشرفت کنید، آرزوهای شغلی خود را باز کنید، فرصت های جدید را باز کنید، راه اندازی کنید یا راه اندازی کنید، به شما آموزش می دهد ... مأموریت ما، فراتر از آموزش، این است که به شما کمک می کند تا به موفقیت طرح طراحی خود بپردازید:

 • یک مدل آموزش آنلاین آنلاین، تلفیق یادگیری الکترونیکی و لحظات مهمی در کلاس درس (کارگاه های آموزشی در مدارس طراحی همکار).
 • یک پیشنهاد مدولار، یک رویکرد مبتنی بر مهارت، ترویج قابلیت همکاری و میان رشته ای در حرفه های مختلف طراحی است.
 • برنامه های مربوط به نوآوری، نوید های امیدوار کننده و نیازهای کسب و کار در حال ظهور است.
 • همراهی طراحان متخصص در حوزه و فعالیت خود، که به یادگیرنده در فرآیند یادگیری هدایت و راهنمایی می کند.

ارزش های ما: نوآوری، باز بودن، بین المللی شدن

در دنیای تکنولوژیک در حال حرکت، ما تصمیم می گیریم که خود را در استفاده های در حال ظهور قرار دهیم تا دانش آموزان آینده خود را به دانش آموزان منتقل کنیم تا آنها بتوانند قدم جلوتر از چالش های ایجاد دیجیتال فردا باشند. .

با یک میل مشترک برای آشکار کردن پتانسیل خود برای همه، برای تبدیل و ایجاد خلاقیت به امکانات؛ با یک رویکرد آموزشی که با هدف نزدیک شدن مردم (بین مربیان، شرکت ها و زبان آموزان، با احترام به تنوع پروفایل ها)، ما این آزادی ها را ایجاد می کنیم، که باز بودن ما، قلب پروژه آموزشی ماست. این تعهد منجر به بازنگری سازمان آموزش و پرورش با توجه به امکانات جدید دیجیتال می شود.

اتحادهای استراتژیک ما، به ویژه از طریق شبکه آموزش و پرورش پیرسون، به ما اجازه می دهد که در منطق بین المللی سازی با ارائه گواهینامه های انگلوساکسون شناخته شده در بازارهای بین المللی، منجر به پیگیری مطالعات در سطح دوم (Bac 3) در مدارس / دانشگاه های نزدیک به 100 کشور (شامل فرانسه).

واقعیت و قابلیت کار

با یک مخزن برنامه های شناخته شده و آموزش داده شده در معتبر ترین دانشگاه ها / مدارس بین المللی تحت مسئولیت آموزش و پرورش Pearson و OFQUAL (معادل انگلیسی از RNCP فرانسه)، The Open Design School کیفیت آموزش خود را تحویل در تمام تمرکز غرق شدن حرفه ای (خلاق خلاق، "طراحی چالش" در اطراف دعوتنامه برای مناقصه، مربیگری کسب و کار ...). بنابراین، تمایل ما این است که به کسانی که به ما اعتماد دارند، کلید هایی برای تبدیل مسیرهای شغلی و شاید زندگی آنها، امروز و فردا.

محیط یادگیری شما

محتوا

 • دوره های ویدئویی: دوره های ویدیویی منحصر به فرد، طراحی شده توسط کارشناسان و طراحان.
 • دوره های آنلاین: دوره های آنلاین ساختاری با منابع منابع چند رسانه ای که شامل تمرین های تعاملی و فایل هایی برای کار عملی و موضوعات ارزیابی شما هستند.
 • کتاب الکترونیکی: کتاب الکترونیکی مصنوعی برای هر یک از ماژول، که شامل مفاهیم اساسی است که شما می توانید نظر و مجموعه ای از گزیده ای از کارهای مرجع.
 • آموزش ها: آموزش های دقیق توزیع شده، شمارش در میان حرفه ای ترین و کارآمد ترین در بازار است.
 • انگلیسی آنلاین: انگلیسی: یک دوره کامل تجدید نظر و مرجع آموزش آنلاین، که شما می توانید در طول دوره خود پیگیری کنید.

کلاس های رسانه ای غنی، تعاملی و باز. شما آزاد هستید که غنی سازی کنید و آنها را به اشتراک بگذارید.

دوره های خود را در اطراف منابع مختلف و فعالیت های آموزشی آنلاین است که شما می توانید در هر زمان بر روی یک گوشی هوشمند، قرص یا لپ تاپ دنبال کنید.

فعالیت ها

 • کلاس مجازی: کلاس مجازی شما با برنامه درسی، نیازها و برنامه های شما سازگار است.
 • کارشناسی ارشد: دوره های آنلاین کارشناسی ارشد مدرسه: یک حرفه ای یک کلاس مجازی را برای چند هفته نگه می دارد و تجربه خود و تخصص هنر خود را به اشتراک می گذارد.
 • کنفرانس های زنده: هر ماه یک کنفرانس زنده می گیرد: یک حرفه ای یا یک شرکت می گوید که در مورد یک پروژه صحبت می کند تا گواهینامه خود را به صورت آنلاین در طول 60 یا 90 سالگی و به شما اجازه تعامل دهد. این سخنرانی ها در حال پخش در دسترس هستند.
 • آثار و مفاهیم عملی: تمرینات خودکفایی و خود سازگاری. پروژه های کاری و عملی که شما در قالب نقاشی ها، فایل های کامپیوتری، عکس ها، تصاویر اسکن شده یا عکس های روی صفحه نمایش می بینید و شما در پلت فرم در هیئت مدیره خود برای اصلاح آموزشی خود بین همسالان و معلمان خود ذخیره می کنید.
 • کارگاه های آموزشی: کارگاه های آموزشی "فیزیکی" یا "دیجیتال": در فواصل منظم در حرفه خود، این کارگاه های بازتاب و تولید تحت نظارت حرفه ای، به شما امکان می دهد که در حالت فیزیکی همکاری (کارگاه آموزشی با مدارس طراحی شریک) به لطف یک دستگاه نوآورانه "حالت مشارکت 3.0"

شما با تمرین به تنهایی یا با دیگران پیشرفت می کنید.

شما زندگی می کنید لحظات مطلوب تمرین فردی یا جمعی، آنلاین، بلکه در کارگاه های آموزشی در مدارس طراحی همکار است.

یک انجمن

 • ارتباط برقرار کردن: تعامل و تعامل با ابزار ساده و کاربر پسند است که به شما اجازه می دهد تا با همسالان، معلمان و معلمان به صورت دائمی تعامل داشته باشید.
 • شبکه: شبکه خود را در اطراف مبادلات و لینک های ویژه با شرکت ها در همکاری های آموزشی، پروژه ها، مسابقات و یا جلسات کاری که توسط مدرسه برگزار می شود، ساخت کنید.
 • همکاری: یک تیم بدون مرز. زبان خلقت از مرز عبور می کند و جهان را متصل می کند. ادغام تیم (کلاس)، کار و پروژه های خود را در حالت همکاری در طول دوره خود انجام دهید. به تدریج با استفاده از پروفایل های بین المللی زبان آموزان، ذینفعان و شرکت ها، یک شبکه ایجاد کنید.

شما از دیگران و با دیگران یاد می گیرید.

دوره های خود را در اطراف منابع مختلف و فعالیت های آموزشی آنلاین است که شما می توانید در هر زمان بر روی یک گوشی هوشمند، قرص یا لپ تاپ دنبال کنید.

همراهی شخصی و حرفه ای

 • آموزش ها و مربیان: تیم آموزشی و آموزگاران به درخواست شما پاسخ می دهند، سوالات خود را به شما توصیه می کنند، شما را راهنمایی می کنند و در زمان واقعی با شما ارتباط برقرار می کنند.
 • کارشناسان طراح: یک تیم آموزش دهنده از طراحان و کارشناسان سطح بالا، همه در فعالیت حرفه ای، در کنار شما است که شما را به توضیح، آموزش می دهد و شما را با اشتیاق و دسترسی به کار خود به شما انتقال می دهد.
 • کارآموزی: یک کارآموزی در اطراف پروژه درجه خود، که توسط یک شرکت حمایت یا نه حمایت می کند. این باعث می شود تا پایان نامه و دفاع خود را به هیئت داوران دیپلم.
 • چالش های کسب و کار: چالش های کسب و کار: به طور منظم در طول حرفه شما، شرکت های شریک اجازه می دهد تا شما را در زمان واقعی در کوتاه مدت و ساخت یک پیشنهاد مبتنی بر تیم در حالت "مشارکت 3.0".
 • شورای انکشافی: شورای انکشافی متشکل از شخصیت های مستقل از دنیای طراحی و ایجاد دیجیتال است که ماموریت آن کمک به مدرسه در اجرای آموزشی و جهت گیری استراتژیک آن است.

یک تیم حرفه ای در کنار شماست، با نزدیک بودن.

دوره های خود را در اطراف منابع مختلف و فعالیت های آموزشی آنلاین است که شما می توانید در هر زمان بر روی یک گوشی هوشمند، قرص یا لپ تاپ دنبال کنید.

مکان ها

پاریس

The Open Design School

Address
52 rue de l'Arbre Sec

75001 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه
تلفن
+33 1 75 85 85 68