توضیحات رسمی را مطالعه کنید

CAFA Formations - فرانسه cafa شراب مدرسه بین المللی خدمه شراب پدری معلم، یک موسسه تحقیقاتی از شراب و مشروبات الکلی مزه کردن حرفه ای، در سال 1986 تاسیس شده است در بوردو مرکز شهرستان منطقه قرن رودخانه از Chartrons واقع (از یک است از آن زمان، بازرگانان شراب بوردو فرانسه معروف ترین و محله های بیشتری واقع در اینجا). ما دانش آموزان از سراسر جهان به اینجا می آیند به یادگیری تکنیک های حرفه ای مزه کردن شراب شراب مورد علاقه، به درک فرآیند آب گیری خوش آمدید.

با مطالعه در اینجا، شما همچنین می توانید نخبگان صنعت شراب در جهان تبدیل: سرپرست خدمات شراب، شراب وارد کنندگان، توزیع کنندگان شراب، اپراتور رستوران به شراب خوب، انبار کارشناسی ارشد، فرهنگ شراب و کارشناس آموزش و پرورش، چشنده شراب حرفه ای، و غیره .

شراب نه تنها یک هنر زندگی، بلکه یک اشتیاق است. معلمان کالج است که دم و کارشناسان مزه کردن شراب عشق، بازی را کامل به مهارت های حرفه ای خود را. نه تنها آنها را به بالاترین دیپلم در تهیه شراب و مزه کردن شراب مدرسه، همچنین در کار فعال در زمینه صنعت شراب در جهان است.

در 30 سال گذشته، هزاران نفر از cafa دانش آموزان در یک آموزش فن آوری آب جوش حرفه ای و کارآموزی در کارخانه های شراب سازی فرانسه و از wineries، شراب سازان، مربوط انبار شراب به تجارت. عمل عبارتند از: برداشت انگور، تخمیر شراب، فن آوری های کشت شراب، مزه کردن حرفه ای، شرکت در نمایشگاه حرفه ای در صنعت شراب، سازمان مزه کردن شراب، مشارکت در فعالیت های تجاری است. ثروت از عمل انجام پس از یادگیری دانش از مناطق شراب در سراسر جهان، ایمپلنتولوژی، آب جوش علم، روش مزه کردن حرفه ای، بازاریابی و سایر دوره های حرفه ای است. جهان حرفه ای را وارد کنید در یادگیری و تمرین مداوم، برای تبدیل شدن به حرفه ای ها.

cafa همچنین ویژگی های آشپزی و دسر یادگیری آموزش حرفه ای فرانسه، او سهم برجسته به گسترش غذاهای فرانسوی ساخته شده است. شراب، غذاهای فرانسوی، دسر جوهر فرهنگ مواد غذایی فرانسوی و هنر زندگی است، cafa مایل به همکار با شما به شما کمک کند موفق است!

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • فرانسوی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

CAFA Wine School

CAFA Wine School مدرک لیسانس خود را در آموزش زبان فرانسه در شراب فرانسوی و فرانسوی حرفه ای فرانسه و غذاهای فرانسوی، شراب و ارواح BTS فروش حرفه ای فنی و حرفه ای شراب و ارو ... [+]

1. بنیاد: شراب فرانسه و فرانسه / فرانسوی و فرانسوی

CAFA Wine School" src="https://cdn02.masterstudies.com/img/element_db/10/107264_1.jpg" alt="Wine Consultant Diploma - Conseiller en Sommellerie CAFA Wine School" />

[دوره پیش حرفه ای: زبان فرانسوی و منطقه شراب فرانسوی]Français Aue Langue Etrangère et Vins de France

این دوره غنی از محتوا است، نه تنها برای یادگیری زبان فرانسوی، بلکه برای یادگیری اصول شراب فرانسه: Bordeaux، Burgundy، Alsace، Loire، Provence، Champagne و دیگر مناطق شراب فرانسه؛ غذا با شراب فرصت های کارآموزی را فراهم کنید: شما می توانید در کارآموزی چهار درب در کارخانه ها، مغازه ها، فروشگاه های شراب سازی، رستوران ها و غیره تمرین کنید. آماده شدن برای ورود به اسناد ملی صدور گواهینامه Sommelier Sommelier فرانسه.... [-]

فرانسه بوردو
درخواست اطلاعات
انگلیسی,فرانسوی
تمام وقت
پاره وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Cafa Formations sous titre Anglais

30 Ans Cafa Formations

CAFA Wine School

Address
108, Quai des Chartrons
33000 بوردو, Nouvelle-Aquitaine, فرانسه
وب سایت