Akatem Learning

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یادگیری واقعی برای یک آینده بهتر

Akatem Learning فراهم می کند برای طراحان آینده که می خواهند دنیای خود را تغییر دهند و Akatem Learning می گیرند که طراحی می تواند یک نیروی قدرتمند برای خوب باشد.

ما با انجام این کار به یادگیری ایمان داریم بر خلاف مدارس دیگر، از شما خواسته نمی شود که در یک نظریه یادگیری کلاس درس به مدت 10 هفته بمانید؛ تبدیل شدن به صاحب مزبور طول می کشد بیش از صرف یادگیری کلاس درس.

در دوره های ما، مهارت هایی را که برای پروژه های زندگی واقعی یاد می گیرید، اعمال می کنید، بنابراین تجربه ای عملی برای حل مسائل مهم برای مردم به دست می آورید. هنگامی که با ما یاد می گیرید، ما نه تنها به شما آموزش جامعی در طراحی می دهیم، بلکه درک روش هایی را که مشتریان شما فکر می کنند، درک می کنند.


یادگیری در قلب طراحی. فنلاند

فنلاند به خاطر میراث طراحی آن و مراقبت از جامعه شناخته شده است، بنابراین مکان شگفت انگیزی برای پرتاب کارهای درخشان شما در طراحی و شروع به ایجاد تغییر در دنیای شما است! تمام دوره های ما به زبان انگلیسی برای اطمینان از دسترسی حداقلی برای زبان آموزان از سراسر جهان ارائه شده است.

تمرینکنندگان، نه تنها معلمان

مربیان ما صرفا تدریس نمی کنند هر کس و هر کس تجربه فراوان خود را در فنلاند در فنلاند و خارج از کشور دارد و تمرینکنندگان فعال هستند، نه فقط معلمین تمام وقت. تمرکز ما همیشه بر روی قابلیت عملی است تا تئوری، به طوری که شما دوره خود را با توانایی کار در دنیای واقعی به پایان برسانید.

کسب و کار طراحی

طراحی هرگز در خلاء اتفاق نمی افتد به شما آموزش های عملی طراحی ارائه می دهد به این معنی که شما چگونه کسب و کار طراحی را به شما آموزش می دهد. تا زمانی که دوره خود را کامل کرده اید، متوجه خواهید شد که طراحان چگونه با طراحان، مدیران و دیگر پرسنل سازمانی ارتباط برقرار می کنند و چگونه طراحی بر فرآیند و خطر تاثیر می گذارد.

109807_helsinki-finland-view-of-pohjoisranta-street-N2H5PA7-01.jpg

بیش از یک دوره

هنگامی که شما در یک دوره Akatem Learning شرکت می کنید، بیش از یک صندلی در یک کلاس درس می گیرید؛ کار بر روی پروژه های زندگی واقعی به این معنی است که شما می توانید فرصت های خود را برای ساخت نمونه کارها از روز اول و برای حل مشکلات در هر دو تیم و به تنهایی کار کنید. شما همچنین خواهید آموخت که چگونه تصمیمات طراحی را به افراد کسب و کار و غیر طراحان ارتباط دهید


کار خود را بساز

یک دوره آموزشی حرفه ای باید به پیشرفت حرفه شما کمک کند. شبکه را با افراد در صنعت در حوادث و کارگاه های فوق برنامه درسی خود و دسترسی به مشاوره حرفه ای ساختن رایگان برای کمک به شما در موقعیت خود نمونه کارها، ایجاد یک رزومه خیره کننده، ساخت نام تجاری حرفه ای خود و ساختن مصاحبه! و هنگامی که شما در حال کار هستید، بخشی از جامعه آکتام را از طریق دعوت آزاد به کارگاه های آموزشی و شب های شبانه خود ادامه دهید.


طیف وسیعی از گزینه های یادگیری

شما نباید به تحصیل عالی تحصیل کنید تا به دانشگاه برسید. Akatem Learning می کند طیف وسیعی از فرمت های دوره ای برای زبان آموزان که می خواهند تمام وقت، بخشی از وقت، در شب و یا حتی تعطیلات آخر هفته یاد بگیرند. چرا یادگیری شما در اطراف زندگی شما مناسب نیست؟

یادگیری قابل دسترس

آرزوهای شما برای ایجاد تفاوت، نباید با هزینه آموزش عالی حفظ شود. ما پیشنهاد می کنیم دانش آموزان دسترسی به برنامه بنیاد Akatem را انتخاب کنند؛ یک طرح ابتکاری برای ارائه نامزدهای محروم به درس های ما برای کاهش هزینه ها و یا کمک هزینه های کامل. برای کسب اطلاعات بیشتر، در حال جستجو باشید.

مکان ها

هلسینکی

Address
Mannerheimintie 20B
هلسینکی, فنلاند

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: