Rays Online College Credits, John Zepp Academy Foundation Inc.

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

سابقه و هدف بنیاد

بنیاد جان Zepp تا در ایالات متحده در سال 1992 راه اندازی شد، پس از مرگ آقای جان Zepp. یک دانشجوی دکترای شیمی آمریکا در، جان Zepp می دانستند که او حال مرگ از سرطان، و در او خواهد شد درخواست شده است که پایه و اساس تنظیم شود تا برای کمک به کودکان نیازمند. پایه و اساس تنها چند سال قبل از بسته شدن به طول انجامید.

با این حال، در سال 2010 JZF زندگی جدید توسط برادرش، ریموند، که فقط تا به حال مجموعه یک دانشگاه جدید در کامبوج داده شد. JZF یک سازمان رسمی که کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان تحت ممتاز ارائه به حضور در دانشگاه بین المللی دیویی در کامبوج بود.

ریموند Zepp و همسر فیلیپینی خود SHEKINAH در سال 2013 به شهر سان گیلرمو در استان ایزابلا، لوزون در فیلیپین بازنشسته شد. آنها مایل به ادامه کار از JZF رسما ایجاد یک بنیاد برای بهبود آموزش و پرورش از دانش آموزان در شهر روستایی سان گیلرمو و مناطق اطراف.

بیانیه ماموریت

ماموریت بنیاد جان Zepp است به منظور بهبود آموزش و پرورش در سطوح مختلف از دانش آموزان در داخل و اطراف سان گیلرمو، فیلیپین. این دانش آموزان دانش آموزان قبل از مدرسه، دانش آموزان دبیرستانی و دانشجویان علاقمند به شرکت در دانشگاه.

چشم انداز

ما یک جامعه یکپارچه آموزشی در San گیلرمو، که در آن فعالیت های بخش خصوصی تامین مکمل آموزش و پرورش عمومی را ببینید. ما می بینیم که کودکان در حال خصوصی برای ورود موفق به درجه یک در مدارس دولتی آماده شده است. ما می بینیم که دانش آموزان دبیرستان برای تحصیل در رشته کلاس دبیرستان دولتی را در یک محیط جدی برای آموزش و پرورش، از جمله سالن های مطالعه، کمک آموزشی، منابع چند رسانه ای آموزشی، و غیره ما همچنین می بینیم جوانان آماده شدن برای انتقال به دانشگاه ها از طریق آموزش آنلاین و دوره های کوتاه مدت. برخی از این دانش آموزان بورسیه کامل یا بخشی دریافت به دانشگاه محلی است.

فرمت دوره

هر دوره معادل یک دوره سه ترم اعتباری در سیستم آمریکایی است. دوره های آموزشی نیمه فشرده، است که، آنها برای هر دو ماه دیدار خواهد کرد. یک بار کامل زمان تنها دو دوره است. یک بار کامل وقت برای یک سال شامل دو دوره در هر مدت بیش از پنج نظر. که 10 دوره یا 30 اعتبار ترم در هر سال، معادل یک سال تحصیلی در مقایسه با دانشگاه آمریکایی است.

یک بار دوره عادی متشکل از یک دوره زبان انگلیسی در یک دوره دیگر به علاوه، موضوع در هر ترم. به عنوان مثال، در دوره اول، یک دانش آموز ممکن است خوانش انگلیسی برای علوم اجتماعی همراه با تفکر انتقادی و منطق است. با این حال، حتی دوره های دیگر، موضوع را به یک جزء قوی زبان انگلیسی مانند خواندن تمرینات درک و یا واژه سازی داشته باشند.

ROCC تا به ارتباط با بسیاری از دانشگاه ها در سراسر جهان. ما توصیه به دانش آموزانی که مایل به انتقال به برنامه های تخصصی در دانشگاه های خارجی ارسال.

دوره های آموزشی ما همچنین به دانش آموزان آماده را به بررسی TOEFL یا امتحان IELTS. دانش آموزانی که تصویب این امتحانات و سایر دوره های عمومی که در ROCC گرفته اند قادر خواهد بود برای به دست آوردن پذیرش در دانشگاه های انگلیسی متوسط ​​خارجی است.

سیستم کوهورت

در صورت امکان، کلاس خواهد شد سالم و دست نخورده از مدت به بلند نگه داشته شود. از طریق بحث و تبادل نظر در این هفته، دانش آموزان خواهد شد به دانستن یکی از آنها به عنوان کلاس های مشابه با هم را دنبال کنند.

مکان ها

مانیل

Address
68 Istanbul St. BF Midwest
BF Homes Paranaque
1700 Philippines

مانیل, مانیل مترو, فیلیپین

برنامه ها