B&D English School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ب

مدرسه ما دارای یک ساختمان 3 طبقه با یک عرشه سقف در آگن، سیبولان است. این مکان بسیار نزدیک به منطقه فرودگاه است. این مکان توسط بسیاری از استراحتگاه ها در کنار ساحل زیبا آن احاطه شده است. فرودگاه اصلی Negros Oriental، فرودگاه Dumaguete، در اینجا قرار دارد. همچنین، بندر دریای سیبولان واقع در مرکز شهر وجود دارد. حمل و نقل بیشتر یا کمتر 40 دقیقهای به جزیره سیبو امکان استفاده از سه نوع کشتیهای دریایی وجود دارد، مانند بارج، قایق پمپ یا کشتی سریع. در ضمن، این اولین شهرداری در کنار شهر Dumaguete است، بنابراین هیچ چیز برای نگرانی وجود ندارد، زیرا این دومی بسیار برای مردم قابل دسترس است

ما یک موسسه معتبر دولتی فیلیپین برای یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم (ESL) هستیم. برنامه تحصیلی انگلیسی در مدرسه ما توسط اداره آموزش فنی و حرفهای (TESDA) تأیید شده و توسط دفتر مهاجرت فیلیپین تأیید شده است.

ب

معلمان در مدرسه ما دارای مدرک تحصیلی خوب، آموزش دیده و امتحان هیئت مدیره هستند. همچنین، ما فهرستی از آموزگاران ESL معتبر TESDA داریم که برای کمک به دانش آموزان مهارت های ارتباطی انگلیسی خود را بهبود می بخشند. علاوه بر این، ما یکی از مدارس است که برنامه آموزشی انگلیسی را برای هزینه کم در یک محیط راحت و راحت ارائه می دهد. از این رو، آموزش عالی تضمین شده است.

امکانات

ب

2 کلاس کلاس مردانه - کلاس های خوب با تهویه مناسب، کلاس های واحدی با واحد تهویه فردی و روشنایی خوب که دانش آموزان می توانند انگلیسی را بدون حواس پرت کردن یاد بگیرند.

کلاس 2 گروه - تهویه مناسب، کلاس های بزرگتر با واحدهای تهویه مطبوع فردی، روشنایی خوب و مواد آموزشی.

دفتر - اتاق برای مدیران و کارکنان دفتر برای نگرانی دانش آموزان و معلمان.

اتاق معلم / اتاق دانشکده - اتاق برای معلمان برای آماده سازی درس، اعتبار پروفایل های دانشجویان و فرمول سنجش است.

16 اتاق خوابگاه - 5 اتاق خصوصی، 5 اتاق دو نفره، 6 اتاق چهار نفره (بدون تلویزیون) یک اتاق بزرگ و دارای تهویه مناسب با تهویه مطبوع، تلویزیون کابلی برای اتاق خصوصی و 2 نفره و دوش گرم و سرد برای تک و دو نفره و چندین بار

* دانشجویان مرد و زن اتاق های جداگانه ای را اشغال می کنند.

1 اتاق بازی کودکان - یک مرکز برای خانواده های با کودکان طراحی شده است که می توانند بازی کنند و از فعالیت های مهد کودک لذت ببرند.

کتابخانه / منطقه تحصیل - تسهیلاتی با منابع آموزشی برای دانشجویان و معلمان در طول زمان خالی خود برای تحصیلات خود و سایر مقاصد علمی

باشگاه - ما دارای تردمیل (ماشین در حال اجرا)، تعادل توپ، دمبل، ایستادن و غیره برای دانش آموزانی که مایل به بهبود و حفظ سلامتی فیزیکی خود هستند.

عرشه سقف - یک فضای باز با فضای پرنقص برای رویدادهای مدرسه و سایر فعالیت های غیر برنامه درسی است.

منطقه شستشو - یک منطقه خاص در عرشه سقف برای کارکنان خانهداری برای شستن و خشک کردن لباس دانش آموزان و پوشاک مدرسه

آشپزخانه و ناهارخوری - یک محوطه به خوبی نگهداری برای دانش آموزان برای تهیه غذاهای پر زرق و برق آنها آماده شده و توسط کارکنان آشپزخانه تهیه شده است.

پارکینگ - فضای گسترده ای برای خودرو مدرسه و مشتریان است.

به طور قطعی، یک نگهبان 24/7 در حین انجام کار، اطمینان از ایمنی دانش آموزان و محل های مدرسه وجود دارد. سرانجام ولسوالی شرقی نرگس پلیس ملی فیلیپین (PNP) تنها چند متر از سمت B

مکان ها

Dumaguete

Address
PUROK 1, AGAN AN, SIBULAN, NEGROS ORIENTAL


AGAN AN SIBULAN, NEGROS ORIENTAL

6201 Dumaguete, ویزای مرکزی, فیلیپین