Paradise English Boracay

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بهشت انگلیسی یک خانواده کانادایی متعلق به مرکز زبان انگلیسی ارائه دوره های زبان انگلیسی در فیلیپین در جزیره ها Boracay است. آن را در سال 2005 تاسیس شد و از آن در یک سرعت سریع از زمان آغاز آن رشد کرده است. دانش آموزان از بیش از 50 کشور برنامه ما حضور داشتند و بیشتر ادامه هر سال به ما بپیوندند. ما به شدت معتقدند که با معلمان کانادا، بریتانیا و آمریکا ما، ما ارائه می دهیم دوره های زبان انگلیسی نسبت به دانش آموزان ما در قیمت پایین تر از هر مدرسه زبان در کانادا، استرالیا و یا ایالات متحده، و در یک سطح بالاتر از آموزش و پرورش از هر مدرسه زبان در فیلیپین.

ما یک مدرسه معتبر با دفتر مهاجرت، انجمن معتبر مدارس در فیلیپین و با شورای بریتانیا و Ascentis وابسته است. بهشت انگلیسی مفتخر است که جایزه انتخاب دانشجو 2013 توسط LanguageBookings.com و رضایت مشتری جایزه تعالی توسط LanguageCourse.net اعطا شده است.

با توجه به دوره های زبان انگلیسی در فیلیپین به ویژه در یک جزیره گرمسیری باعث می شود ما شبیه هیچ مدرسه زبان دیگر هر جای دیگر در جهان است. حضور یک جامعه قوی بین المللی و انتخاب گسترده ای از فعالیت های خارج از دانشگاه جالب مکمل فشار ما به سمت سرگرم کننده در یادگیری در یک مکان است که بهترین جزیره جهان در سال 2012 قرار گرفت، و بهترین ساحل آسیایی در جهان در سال 2013 رای دادند.

آینده

بهشت انگلیسی انجام به دقت دوره های زبان انگلیسی با موضوعات با کیفیت در زمان واقعی و زندگی واقعی انتخاب شده است. ما در مرحله تنظیم برای شما برای یادگیری، بنابراین شما آماده به استفاده از زبان انگلیسی جدید خود را هنگامی که شما در کلاس درس را ترک کنند. بهشت انگلیسی دارای فرصت های زیادی برای شما را به مطالعه در: کلاس های گروه، یکی در یک آموزش، ورزش آبی، فرهنگی و بسیاری از فعالیت های داخلی و خارجی. استفاده از مهارت های زبان شما در کلاس درس که ملاقات با مردم از کشورهای گوناگون در همان روز یاد بگیرند!

خانواده

بهشت انگلیسی ارائه می دهد دوره های زبان انگلیسی در یک محیط خانواده است. ما برای دانش آموزان ما مثل خانواده مراقبت. احساس در سهولت در حضور مدیران، معلمان و کارکنان پشتیبانی که ارائه خدمات عالی برای تکمیل تجربه یادگیری خود را. ما به شما اطمینان از یادگیری در یک محیط است که عادلانه، محکم و دوستانه است.

دوست

بهشت انگلیسی ارائه می دهد دوره های زبان انگلیسی است که ترویج یادگیری مشارکتی. افزایش یادگیری خود را نه تنها با گوش دادن به درس و یا پاسخ تمرینات کتاب بلکه با ایجاد رابطه دوستانه از طریق کلاس درس و تعامل اجتماعی با همکلاسی ها و مربیان خود را. دوستان جدید از تمام نقاط جهان در یکی از مکان های فریبنده ترین بر روی زمین!

سرگرمی

بهشت انگلیسی ادغام سرگرم کننده در یادگیری است. محل ما اجازه می دهد تا ما را به ارائه بهترین محیط مساعد برای یادگیری، که در آن مهارت های زبان به دست آورد و به عنوان ماجراهای جزیره گرمسیری و فعالیت های بین فرهنگی به طور کامل تکمیل فرایند یادگیری بهبود یافته است. در بهشت ​​انگلیسی، دوره های زبان انگلیسی هستند هرگز خسته کننده.

مکان ها

مالایی

Address
Boracay Language Institute
Cagban, Manoc Manoc
Boracay Island,
Malay, Aklan
Philippine Islands

مالایی, ویزای غربی, فیلیپین