توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بهشت انگلیسی یک خانواده کانادایی متعلق به مرکز زبان انگلیسی ارائه دوره های زبان انگلیسی در فیلیپین در جزیره ها Boracay است. آن را در سال 2005 تاسیس شد و از آن در یک سرعت سریع از زمان آغاز آن رشد کرده است. دانش آموزان از بیش از 50 کشور برنامه ما حضور داشتند و بیشتر ادامه هر سال به ما بپیوندند. ما به شدت معتقدند که با معلمان کانادا، بریتانیا و آمریکا ما، ما ارائه می دهیم دوره های زبان انگلیسی نسبت به دانش آموزان ما در قیمت پایین تر از هر مدرسه زبان در کانادا، استرالیا و یا ایالات متحده، و در یک سطح بالاتر از آموزش و پرورش از هر مدرسه زبان در فیلیپین.

ما یک مدرسه معتبر با دفتر مهاجرت، انجمن معتبر مدارس در فیلیپین و با شورای بریتانیا و Ascentis وابسته است. بهشت انگلیسی مفتخر است که جایزه انتخاب دانشجو 2013 توسط LanguageBookings.com و رضایت مشتری جایزه تعالی توسط LanguageCourse.net اعطا شده است.

با توجه به دوره های زبان انگلیسی در فیلیپین به ویژه در یک جزیره گرمسیری باعث می شود ما شبیه هیچ مدرسه زبان دیگر هر جای دیگر در جهان است. حضور یک جامعه قوی بین المللی و انتخاب گسترده ای از فعالیت های خارج از دانشگاه جالب مکمل فشار ما به سمت سرگرم کننده در یادگیری در یک مکان است که بهترین جزیره جهان در سال 2012 قرار گرفت، و بهترین ساحل آسیایی در جهان در سال 2013 رای دادند.

آینده

بهشت انگلیسی انجام به دقت دوره های زبان انگلیسی با موضوعات با کیفیت در زمان واقعی و زندگی واقعی انتخاب شده است. ما در مرحله تنظیم برای شما برای یادگیری، بنابراین شما آماده به استفاده از زبان انگلیسی جدید خود را هنگامی که شما در کلاس درس را ترک کنند. بهشت انگلیسی دارای فرصت های زیادی برای شما را به مطالعه در: کلاس های گروه، یکی در یک آموزش، ورزش آبی، فرهنگی و بسیاری از فعالیت های داخلی و خارجی. استفاده از مهارت های زبان شما در کلاس درس که ملاقات با مردم از کشورهای گوناگون در همان روز یاد بگیرند!

خانواده

بهشت انگلیسی ارائه می دهد دوره های زبان انگلیسی در یک محیط خانواده است. ما برای دانش آموزان ما مثل خانواده مراقبت. احساس در سهولت در حضور مدیران، معلمان و کارکنان پشتیبانی که ارائه خدمات عالی برای تکمیل تجربه یادگیری خود را. ما به شما اطمینان از یادگیری در یک محیط است که عادلانه، محکم و دوستانه است.

دوست

بهشت انگلیسی ارائه می دهد دوره های زبان انگلیسی است که ترویج یادگیری مشارکتی. افزایش یادگیری خود را نه تنها با گوش دادن به درس و یا پاسخ تمرینات کتاب بلکه با ایجاد رابطه دوستانه از طریق کلاس درس و تعامل اجتماعی با همکلاسی ها و مربیان خود را. دوستان جدید از تمام نقاط جهان در یکی از مکان های فریبنده ترین بر روی زمین!

سرگرمی

بهشت انگلیسی ادغام سرگرم کننده در یادگیری است. محل ما اجازه می دهد تا ما را به ارائه بهترین محیط مساعد برای یادگیری، که در آن مهارت های زبان به دست آورد و به عنوان ماجراهای جزیره گرمسیری و فعالیت های بین فرهنگی به طور کامل تکمیل فرایند یادگیری بهبود یافته است. در بهشت ​​انگلیسی، دوره های زبان انگلیسی هستند هرگز خسته کننده.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Paradise English Boracay

انگلیسی برای کسب و کار، FCE، CAE، TOEIC، IELTS و TOEFL. با توجه به استفاده و عملکرد متنوع زبان انگلیسی، Paradise English همچنین برنامه هایی را برای اهداف خاص ارائه می دهد ... [+]

انگلیسی برای کسب و کار، FCE، CAE، TOEIC، IELTS و TOEFL. با توجه به استفاده های متنوع و عملکرد زبان انگلیسی، بهشت ​​انگلیسی نیز ارائه می دهد برنامه ها برای مقاصد خاص. کامل مهارت های زبان تجاری خود را به زبان انگلیسی و یا آمادگی برای نمره بالاتر در آزمون CAE، TOEIC، TEFL، و IELTS خود را. انگلیسی برای برنامه اهداف ویژه شامل:

2 کلاس های گروه (یا دستور زبان، واژگان، کسب و کار، خواندن و یا بحث) 2 یکی به یکی از کل... [-]
فیلیپین مالایی
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 30 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Paradise English Boracay

برنامه انگلیسی عمومی به شما احساس آشنا دانشجو بودن به طور منظم است. داشتن 5 کلاس در روز قطعا توانایی زبان انگلیسی خود را بهبود بخشد. ... [+]

این برنامه عمومی انگلیسی به شما احساس آشنا دانشجو بودن به طور منظم است. داشتن 5 کلاس در روز قطعا توانایی زبان انگلیسی خود را بهبود بخشد. کلاس های طراحی شده برای هدف قرار دادن مهارت های زبان خاص شما نیاز دارید. شما خواهید انگلیسی عمومی، مکالمات موضعی، لغات، گرامر، خواندن، بحث و نوشتن را مطالعه کنند. برنامه انگلیسی عمومی شامل:

5 کلاس روزانه (4 کلاس گروه و 1 یکی به یکی کلاس) مجموع از 25 در... [-]
فیلیپین مالایی
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 30 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Paradise English Boracay

این برنامه انگلیسی مبتدی 'واقعی با هدف ایجاد و توسعه دانش پایه انگلیسی از دانش آموزان که توانایی بسیار کم و یا هیچ زبان انگلیسی. تمرکز این برنامه است که به ارائه دانش آمو ... [+]

این درست برنامه انگلیسی مبتدی ها ' با هدف ایجاد و توسعه دانش پایه انگلیسی از دانش آموزان که توانایی بسیار کم و یا هیچ زبان انگلیسی. تمرکز این برنامه است که به ارائه دانش آموزان با هر روز لغات و بیان، عمومی دستور زبان، صحبت کردن، خواندن و نوشتن را به عمل در وضعیت زندگی روزانه ساده. برنامه واقعی انگلیسی مبتدی شامل:

2 کلاس های گروه و 3 یکی به یکی کلاس / روز در مجموع 25 کلاس در هر هفته. کل... [-]
فیلیپین مالایی
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 30 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی