Crew Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

CA خدمات حمل و نقل هوایی

CA Aviation Management Services Ltd یک شرکت هواپیمایی تاسیس شده است که ارائه می دهد a) خدمات مشاوره B2B گسترده و b) دوره های آموزشی مناسب برای افراد و شرکت ها از طریق آن CA Crew Academy .

به عنوان یک تیم، دانش زمینه ای متنوع در همه جنبه های صنعت حمل و نقل هوایی داریم و ما آماده هستیم تا آن را به اشتراک بگذاریم. ما می توانیم دوره های متنوعی را در زمینه هایمان ارائه دهیم یا هر کجا که مشتریان می خواهند و می توانند هر گونه نیاز شرکت هواپیمایی را انجام دهند.

CA خدمات حمل و نقل هوایی ارائه راه حل های آموزشی مقرون به صرفه برای خطوط هوایی و افراد برای کابین خدمه، آموزش خلبانان و آموزش کارکنان زمین. خدمات استخدام نیز برای هر دو سرویس دهنده پرواز تجربه شده و غیر تجربه وجود دارد.

CA Crew Academy توسط سازمان هواپیمایی کشوری قبرس به عنوان یک سازمان آموزشی تأیید شده (ATO 007) به عنوان مقررات EASA است. CA Crew Academy ارائه دوره های آموزشی معتبر است که در سراسر جهان شناخته شده است.

Crew Academy در حال گذراندن به مرحله بعدی توسعه است با معرفی آموزش Pilot Flight Simulator به فعالیت هایش در طول سال.

تیم مدیریت

ما یک تیم از متخصصان هواپیمایی بسیار ماهر است که هدف مشترک ما برای به اشتراک گذاشتن دانش و تجربه ما است. ما عاشق کمک به مردم برای رسیدن به استانداردهای شخصی بالا و شرکت ها بهبود صلاحیت خود را. تیم ما برای دستیابی به سطح بالایی از ایمنی از طریق آموزش و خدمات با کیفیت متحد شد. ما به ایجاد همکاری با مشتریانمان ایمان داریم تا بتوانیم برتری را به دست آوریم!

href = "https://www.cacrewacademy.com

تلفن: 0035724323288

مکان ها

لارناکا

Address
19A Iacovou Patatsou, Aradippou, 7101
LARNACA,
CYPRUS

7101 لارناکا, لارناکا, قبرس
تلفن
0035724323288