Mesoyios College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Mesoyios College (MC) ، تاسیس در سال 1998 ، یکی از کالج های برجسته خصوصی در قبرس است که دارای کادر علمی مجرب و پشتیبان ، پرسنل اداری حرفه ای و امکانات و فضاهای با کیفیت بالا در یک مکان مناسب نزدیک مغازه ها و حمل و نقل عمومی است.

انواع مختلفی از برنامه ها متناسب با جاه طلبی دانش آموزان در دسترس است. MC طیف وسیعی از مدرک دانشگاهی را در مطالعات مهمان نوازی ، لیسانس در علوم کامپیوتر ، لیسانس در مدیریت تجارت و همچنین گواهینامه های حرفه ای و دیپلم در شعبه وابسته به آن آکادمی بازرگانی Mesoyios (MBA) ارائه می دهد. همه برنامه ها توسط CyQAA ، HRDAuth ، LRN-UK ، ISM ، CNM-UK و سایر موسسات اروپایی و آمریکایی و سازمان های معتبر معتبر شناخته می شوند.

متخصص MC در آموزش مهمان نوازی آکادمیک و حرفه ای ، MC جدا از سالن های مجهز و آمفی تئاترهای مجهز خود ، چندین آزمایشگاه شبیه سازی از جمله در قبرس را برای آموزش رستوران ، بار ، خانه داری ، دفتر جلوی و آموزش خدمات اسپا فعالیت می کند. دانش آموزان در کلاس های پیشرو تجربه دستی شرکت می کنند و مهارت های عملی را بدست می آورند تا بتوانند بعد از فارغ التحصیلی ، یک حرفه مرفه را دنبال کنند. آکادمی Mesoios Neo-Hippocrat ، یکی دیگر از مؤلفه های معتبر Mesoyios College ، طیف گسترده ای از برنامه ها را در داروهای طبیعی و غیر دارویی مانند Naturopathy ، هومیوپاتی ، طب سوزنی ، تغذیه طبیعی ، تغذیه طبیعی ، ماساژ Mesoyios College و Mesoyios College از بین Mesoyios College ارائه می دهد. جدیدترین شعبه Mesoyios College ، سیستم صدور گواهی صلاحیت رایانه ای اروپا (ECCC) ، تنها سیستم در قبرس است که کاملاً با چارچوب DigComp اروپا سازگار است و طیف کاملی از گواهینامه های صلاحیت دیجیتال مدرن را ارائه می دهد.

138782_pexels-photo-3184407.jpeg

اهداف ما

  • آموزش عالی و فرصت های یادگیری مادام العمر را برای همه افراد بدون هیچ گونه تبعیض فراهم کنید.
  • آموزش كيفي را براي توسعه دانش و مهارت از طريق دوره هاي نظري و عملي فراهم كنيد تا دانش آموزان بتوانند پس از فارغ التحصيلي ، گزینه هاي خود را براي توانبخشي حرفه اي گسترش دهند.
  • حمایت از دانشجویان توسعه و ایجاد حرفه ای حرفه ای در صنعت است.

دیدگاه ما

چشم انداز ما ارتقاء کیفیت زندگی بشر ، کالج توسعه است - به خلاقیت و نوآوری مشهور است. ما از طریق شیوه های تحول آمیز در آموزش ، رشد دانش آموزان و کارکنان و تقویت روابط حرفه ای و اجتماعی به تعالی خواهیم رسید.

ماموریت ما

مأموریت ما کمک به دانشجویان است تا مهارتهای دانش جامع ، حرفه ای و انسانی را در حدی کسب کنند که بتوانند در جامعه ادغام شوند و به اهداف علمی و حرفه ای خود برسند. علاوه بر این ، هدف دانشکده توسعه مهارت های حیاتی ارتباطات ، روحیه تیمی ، رهبری و رسیدگی / حل مشکلات است که به آنها امکان می دهد تا در دنیایی که دائماً در حال تغییر است ، نقش های نظارتی و مدیریتی را در جهانی که دائماً در حال تغییر است ، در دانش آموزان توسعه دهد. و محیط وابستگی متقابل جهانی.

ارزش ها و باورهای اساسی ما

  • ادغام کلیه جنبه های برابری و تنوع در فرهنگ سازمانی و شیوه های عملیاتی کالج.
  • برای اطمینان از یک محیط امن و سالم برای کارکنان و دانشجویان و مشارکت فعال ما در ابتکاراتی که به دنبال ارتقاء استانداردهای مثبت برای کارکنان و فراگیران هستند.
  • ترویج فعال صدای دانشجویان و پاسخ مثبت به پیشنهادات و پیشنهادهایی که باعث بهبود مشارکت ، علاقه و عملکرد دانشجویان می شود.
  • پیگیری فعال و پاسخگویی به نظرات سهامداران ، نیروی انسانی دانشکده ، دانشجویان ، کارفرمایان و جامعه گسترده تر.
  • اخلاق در فعالیتهای ما.
  • تلاش سخت برای اطمینان از موفقیت همه دانش آموزان و افزایش انتظارات آنها.

مکان ها

لیماسول

Address
3-5-7 Dimostheni Mitsi
3011 لیماسول, لیماسول, قبرس

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

دانشنامه تحصیلات تکمیلی