Collegium Civitas

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج Civitas یک دانشگاه غیر دولتی مدرن واقع در قلب ورشو، پایتخت شهرستان پویا ترین مرکز و شرق اروپا است. تجربه و تعهد از بنیانگذاران و اعضای هیئت علمی ما به دست آورده شهرت به عنوان بهترین مکان برای مطالعه روابط بین المللی، و همچنین علوم اجتماعی و سیاسی به زبان انگلیسی. ما به جایزه کارشناسی و کارشناسی ارشد مدارک تحصیلی در انواع برنامه ها و درجه دکترا در رشته جامعه شناسی تحت عنوان.

کالج Civitas در سال 1997 به ابتکار یک گروه از دانشمندان شناخته شده از فرهنگستان علوم لهستانی (PAS)، نهاد معتبر ترین تحقیقات لهستانی تاسیس شد. استادان از پنج موسسات PAS - مطالعات سیاسی، فلسفه و جامعه شناسی، تاریخ، تاریخ هنر، و مطالعات اسلاوی تجربه و دانش برای ایجاد کالج Civitas آنها شده است. ما در میان چند دانشگاه در لهستان است که می تواند خود را در روابط نزدیک با موسسات چند تن از آکادمی علوم لهستانی غرور است.

روزنامه نگاران، دیپلمات ها، کارشناسان امنیتی، بازار و متخصصان تحقیقات افکار و هنرمندان: کیفیت کالج Civitas و استاندارد بالا از آموزش و پرورش از رابطه ما با برجسته پیشرو در زندگی عمومی هر دو در لهستان و خارج از کشور، مانند کشیده شده است. در کالج Civitas، سنت آموزشی مطابق روش های مدرن به آموزش دانش آموزان! کالج Civitas اولین غیر دولتی بالاتر نهاد آموزش و پرورش به استقبال دانشجویان خارجی در برنامه های کاملا به زبان انگلیسی انجام شده است.

از آن به بعد برنامه های ما از مطالعات انجام شده در انگلیسی صدها نفر از دانشجویان بین المللی از سراسر جهان جذب کرده است. کالج Civitas اولین غیر دولتی بالاتر نهاد آموزش و پرورش به استقبال دانشجویان خارجی در برنامه های کاملا به زبان انگلیسی انجام شده است. از آن به بعد برنامه های ما از مطالعات انجام شده در انگلیسی صدها نفر از دانشجویان بین المللی از سراسر جهان جذب کرده است. دانشجویان بین المللی ما در پیشبرد شبکه های جهانی خود بسیار فعال هستند و اغلب می تواند برنامه ریزی فعالیت های فرهنگی برای همه برای حضور در یافت می شود. دانش آموزان ما، مانند ما، ارزش در یک متصل است، رویکرد فراگیر به آموزش و پرورش را ببینید. به همین دلیل ما ارائه انواع کارآموزی با مربیان انگلیسی زبان است.

مکان ها

ورشو

Collegium Civitas

Address
Plac Defilad 1
00-901 ورشو, Voivodeship Masovian, لهستان
تلفن
+48 22 656 71 75