توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Cracow School of Art and Fashion Design برای دانشجویان لهستانی که می خواهند مهارت های زبان خود را بهبود ببخشند، باز می شود.

Cracow School of Art and Fashion Design کراکو (SAPU) سازماندهی اصلی هفته کراکو است.

98015_97748_cracow1.png

Cracow School of Art and Fashion Design (لهستان، اروپا) یک دوره دو و نیم ساله تمام وقت را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد. کارکنان ما، همه متخصصان در زمینه های مختلف هنر و طراحی، برنامه ای را برای مطالعه فراهم می کنند که دانش آموز را قادر می سازد پتانسیل کامل خود را آزاد کند. پس از بیش از 20 سال تجربه، مدرسه به یک استاندارد عالی و شهرت عالی دست یافته است. ما توانستیم بسیاری از دانشآموزان را در شرکتهای مدرن لهستانی قرار دهیم، که شامل بوتیکهای پیشرفته و بزرگترین شرکتهای صنعتی در فهرست بورس سهام لهستان است. بعضی از دانشجویان نیز مشغول به کار با شرکت های بین المللی هستند که در طیف وسیعی از کشورها کار می کنند.

 • این مدرسه توسط وزارت فرهنگ لهستان تایید شده است و در فهرست مدرسه هنر مدرسه ذکر شده است. این مدرسه برای دانشجویان بین المللی باز است و آموزش و پرورش به زبان انگلیسی برگزار می شود. تحصیلات عالی و جامع علمی ما در مد، دانش آموزان را قادر می سازد نمونه کارهای عالی را آماده کنند.
 • فارغ التحصیلان دیپلم دریافت می کنند - طراح مد.
 • از آنجا که بسیاری از فارغ التحصیلان مدرسه در مسابقات لهستانی و بین المللی برای مدرسه های مد در اروپا شرکت کرده اند و جایزه های متعدد زیادی را برای حامل های خود به دست آورده اند:
 • Cracow School of Art and Fashion Design (لهستان، اروپا) تنها مدرسه خصوصی مد است که موضوع طلای افتخاری را دریافت کرد - جایزه بسیار معتبر برای افراد و موسسات برجسته در مد لهستانی، که توسط نمایشگاه بین المللی لودز (MTL) ارائه شده است.
 • فارغ التحصیلان ما برنده جایزه های متعدد در لهستان و همچنین مسابقات بین المللی - اخیرا Anka Letycja Walicka برنده مسابقه بین المللی مد فرهنگ در لندن، که در آن مکان دوم و سوم توسط فارغ التحصیلان از کالج هنر و طراحی سنت مارتین مرکزی گرفته شد.
 • مدرسه شریک مسابقات بین المللی است: مد فرهنگ (لندن)، Habitus Baltija (ریگا)، Silhouette روسیه (مسکو)، Mielnica Fashion (مینسک)، روز مد روز (دونتسک)، Jeansation (مونت کارلو).
 • فارغ التحصیلان SAPU دارای کارآموزی معتبر در خارج از کشور هستند و در خانه های مدرن جهان مانند الکساندر مک کوئین، Balenciaga، John Galliano، Claude Bonucci،
 • در سال 1999، Cracow School of Art and Fashion Design جایزه معتبر "حلقه نقره ای" را برای کمک به توسعه صنایع مد مدرن لهستانی که توسط نمایشگاه بین المللی پزنان برگزار شد، اهدا کرد.
 • از سال 1994، Cracow School of Art and Fashion Design بیش از 1500 طراح را که در شرکت های مد در لهستان، اروپا و سایر نقاط جهان کار می کنند، آموزش داده است. بسیاری از طرح های تحت نام تجاری خود و در حال حاضر در صنعت مد شناخته شده است.
 • با تشکر Cracow School of Art and Fashion Design دیپلم Cracow School of Art and Fashion Design و ارتقاء فزاینده فارغ التحصیلان SAPU، شهر کراکوف 23 در رتبه بندی پایتخت های مد جهان در سال 2013 در مقابل فرانکفورت، وین و سانفرانسیسکو بود.
 • شما می توانید مقالات در مورد SAPU و فارغ التحصیلان آن را در مجلات مهم لهستانی و بین المللی - Vogue، Collezioni، WGSN، Dexigner و بیشتر پیدا کنید.
 • Cracow School of Art and Fashion Design سازماندهی یک نمایشگاه معتبر دیپلم - Cracow Fashion Awards، افتتاح هفته کراکو مد و جذب نمایندگان رسانه های بزرگ و مشهور به مد از لهستان و اروپا است.

در SAPU دانش آموزان در قلب یک جامعه پر جنب و جوش هستند، زنده با انرژی خلاق. آنها توسط افرادی که دوست دارند کاری انجام می دهند احاطه شده اند، که ایده ها و استعدادها، برنامه ها و اشتیاق دارند. آنچه در کلاس درس اتفاق می افتد، نشان می دهد که چه چیزی در روزهای کاری در کارگاه ها، نمایشگاه ها و استودیوها اتفاق می افتد. مد یک صنعت بسیار متنوع است و به اتخاذ تصمیم، کار سخت، انعطاف پذیری و اشتیاق به موفقیت می انجامد. مدرسه ما برای علاقه مندان به سبک خود انگیزه است، به اندازه کافی آگاه و بالغ به رسمیت شناختن به یک دوره است که در هر دو گستره و عمق آن تقاضا دارد. دانش آموزان آموزش های فشرده با توجه فردی را دریافت می کنند. مدرسه، در یک مکان واحد، به دانشجویان اجازه می دهد که آزادانه و اغلب با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و تبادل ایده ها و بحث ها را تشویق کنند. فضای غیر رسمی و پر جنب و جوش، جامعه هنرمندان کار را ایجاد می کند.

چشم انداز حامل های فارغ التحصیلان

فارغ التحصیلان ما در تمام زمینه های مد و در طیف گسترده ای از شرکت های مد، هر دو تولید کنندگان و خرده فروشان کار می کنند. توصیف های شغلی عبارتند از: کارآفرینان طراحی، طراحان و مشاوران آزاد، برش الگو، روزنامه نگاران مد، سبک، عکاسان، تصویرگران، بازرگانان و نمایندگان روابط عمومی. برخی از فارغ التحصیلان کارگاه های خود را راه اندازی کرده و به عنوان متخصص حرفه ای و استقلال و احترام به دیگران، مهارت های منحصر به فرد و کار خود را به فروش می رسانند. در طی پنج ترم تحصیلی در SAPU، شما می توانید نمونه کارهای برجسته ای از آثار هنری، نقاشی، طراحی و عکس ها را آماده کنید که درب ها را به بهترین مدارس مد در اروپا از جمله کالج هنر و طراحی سنت مارتینس در لندن و آکادمی سلطنتی آنتورپ هنرهای زیبا

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

Cracow School of Art and Fashion Design

Cracow School of Art and Fashion Design (لهستان، اروپا) یک دوره دو و نیم ساله تمام وقت را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد. کارکنان ما، همه متخصصان در زمینه های مخت ... [+]

Cracow School of Art and Fashion Design برای دانشجویان لهستانی که می خواهند مهارت های زبان خود را بهبود ببخشند، باز می شود.

تعداد مکان ها محدود است هیچ امتحان ورودی وجود ندارد کلاس ها به زبان انگلیسی برگزار می شود.

Cracow School of Art and Fashion Design کراکو (SAPU) سازماندهی اصلی هفته کراکو است.

Cracow School of Art and Fashion Design (لهستان، اروپا) یک دوره دو و نیم ساله تمام وقت را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد. کارکنان ما، همه متخصصان در زمینه های مختلف هنر و طراحی، برنامه ای را برای مطالعه فراهم می کنند که دانش آموز را قادر می سازد پتانسیل کامل خود را آزاد کند. پس از بیش از 20 سال تجربه، مدرسه به یک استاندارد عالی و شهرت عالی دست یافته است. ما توانستیم بسیاری از دانشآموزان را در شرکتهای مدرن لهستانی قرار دهیم، که شامل بوتیکهای پیشرفته و بزرگترین شرکتهای صنعتی در فهرست بورس سهام لهستان است. بعضی از دانشجویان نیز مشغول به کار با شرکت های بین المللی هستند که در طیف وسیعی از کشورها کار می کنند.... [-]

لهستان کراکوف
درخواست اطلاعات
انگلیسی,لهستانی
تمام وقت
5 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Cracow School of Art and Fashion Design

برنامه تمام وقت دوسالۀ دانشکده عکاسی خلاق (لهستان، اروپا) با جمع آوری عکس های دیپلم بر روی موضوع انتخاب شده به پایان می رسد. فارغ التحصیلان دیپلم - عکاس هنرهای زیبا را در ... [+]

تعداد مکان ها محدود است هیچ امتحان ورودی وجود ندارد کلاس ها به زبان انگلیسی برگزار می شود.

برنامه تمام وقت دوسالۀ دانشکده عکاسی خلاق (لهستان، اروپا) با جمع آوری عکس های دیجیتالی در یک موضوع انتخاب شده به پایان می رسد. فارغ التحصیلان دیپلم - عکاس هنرهای زیبا را دریافت می کنند. هر دانشآموز کار خود را در یک نمایشگاه فردی در یک گالری در کراکوف ارائه می دهد. فلسفه تحصیلی در اطلاعات نیست، بلکه برای انتشار پتانسیل خلاقانه است. این امر از طریق توجه شخصی انجام می شود. برنامه مدرسه به نحوی طراحی شده است که به دانشجویان اجازه می دهد تا تمام تکنیک های عکاسی را مطالعه کنند. مدرسه عکاسی خلاق (لهستان، اروپا) توسط وزارت فرهنگ لهستان تایید شده است و در فهرست مدرسه هنر مدرسه ذکر شده است. مدرسه عکاسی دارای یک آزمایشگاه کامپیوتری حرفه ای است که به طور کامل در بسته نرم افزاری ادوبی مجهز شده است.... [-]

لهستان کراکوف
درخواست اطلاعات
انگلیسی,لهستانی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی