International Language School of Poland

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ILSP با استفاده از یک برنامه درسی مدرن است که نشان می دهد که چگونه برای یادگیری به طور موثر، با ترکیب انگلیسی زبان، گوش دادن و خواندن در یک محیط یادگیری حمایت مهارت های زبان انگلیسی. درس ما شامل مقدار زیادی از فرصت برای دانش آموزان به استفاده از زبان مانند بازی ها، جفت کار، گروه کار، پروژه ها. شش سطح در دوره از مبتدی (A1) تا پیشرفته (C2) وجود دارد.

راهرو

برای کسانی که دانش آموزانی که اهداف آموزشی و که مایل به تحصیل انگلیسی به شدت، برنامه ILSP شانس به پیشرفته فرهنگ لغت و دستور زبان، گوش دادن و بهبود مهارت های صحبت کردن و دیگر موضوعات مرتبط تمرکز ارائه دهد. ما دوره های آمادگی آزمون IELTS برای، دوره های کسب و کار انگلیسی، انگلیسی پزشکی، و انگلیسی برای گردشگری.

سطح هر یک از شرکت کنندگان است که با دقت قبل از شروع دوره بررسی قرار گرفت. دانش آموزان باید برای تکمیل آزمون تعیین سطح و مصاحبه شفاهی است. آنها با تمام مواد آموزشی و جزوات مورد نیاز برنامه را از این دوره ارائه شده است. دانش آموزان امکان دسترسی به منابع کتابخانه از مدرسه داشته باشد.

office2 مدرسه زبان بین المللی لهستان توسط یک تیم از معلمان واجد شرایط، اختصاص داده شده و با تجربه کارکنان. ما تضمین می کنند که معلمان ما حرفه ای در آموزش زبان انگلیسی به زبان های دیگر آموزش داده است. آنها بسیار سخت برای ارائه درس جالب و سرگرم کننده زبان کار می کنند. آنها دوستانه و همیشه برای کمک به هستند.

ما را دانش آموزان ما در خانه احساس با کمک آنها با پردازش ویزا، انتقال از فرودگاه، محل اقامت و حمایت مستمر در طول اقامت خود. برای دانش آموزانی که ترجیح می دهند به ترکیب مطالعات خود را با سفر هیجان انگیز را به مکان های تاریخی و فرهنگی، ما ارائه می دهیم گشت و گذار متنوع و سفر در اطراف لهستان و اروپا است. برنامه های اجتماعی، مسکن با کیفیت بالا و حمایت ما در طول اقامت دانش آموزان ارائه کمک خواهد کرد آنها را استفاده حداکثر از وقت آزاد خارج از کشور.


ما در ارائه خدمات شخصی، دوستانه و حرفه ای و خیاط برنامه های ما برای دیدار با الزامات دوره خود را دقیق. دیدار لهستان برای بهبود زبان انگلیسی خود را، ملاقات دوستان جدید، سعی کنید غذاهای خود را، در مورد تاریخ و فرهنگ روشن آن یادگیری، لذت بردن از دیدن رشته کوه با شکوه، با شکوه دریاچه ها و رودخانه ها و جمع آوری خاطرات که یک عمر به طول انجامد.

مکان ها

ورشو

Address
International Language School of Poland
ul. Bagatela 10 lok. 30
00-585 Warszawa

ورشو, Voivodeship Masovian, لهستان

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: