VARIA - Polish Language Center

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مطالب گوناگون 13 سال پیش تاسیس شد. ما آموزش لهستانی. و لهستانی تنها.

فوریه 2004. کراکوف پوشیده از برف است و آب سرد. Janek، ماریا، کارلوس، Tassilo با، لنا ... رویایی به حقیقت پیوست. ما اولین گروه ما از نه نفر از دانشجویان!

سپتامبر 2016. ما خداحافظی به تعطیلات در مطالب گوناگون. از ایسلند تا استرالیا و از نیویورک به شبه جزیره کامچاتکا. یکی دیگر از 200 نفر از دانشجویان لهستانی صحبت می کنند. ثبت نام برای دوره های ترم ما باز است. همانطور که هر سال، بازرگانان مشغول است، علاقه مندان برای هر چیزی که لهستانی، آن انگیزه عشق با کسانی که به دنبال یک زبان "عجیب و غریب" در دوره های ما را تامین کند.

ما 13 سال است و ما قطعا دلیلی برای جشن گرفتن است. دانش آموزان از تقریبا 90 کشور در سراسر جهان، معلمان بزرگ و فضای شگفت انگیز.

طیف وسیعی از دوره زبان

گروه و فردی، تابستان و ترم، فشرده و تعطیلات آخر هفته، آماده شدن برای امتحان گواهی نامه دولت و آموزش مهارت های زبان داده شده است. دوره های موضوعی مربوط به درخواست (کسب و کار، فنی، پزشکی). ما در تمام سطوح زبان یاد می دهد. شما در فرکانس و زمان را انتخاب نمایید. ما همیشه یک دوره پارچه لباسی نیازهای شما را پیدا خواهد کرد.

صحبت، صحبت کردن، صحبت کردن ...

آموزش ارتباطی مهم ترین هدف ما است. ما می خواهیم واژگان و ساختارهای دستوری می شود، بیشتر از همه، عملکردی است. ما به دانش آموزان ما به عنوان احتمالات به عنوان امکان پذیر است صحبت می کنند. همه کلاس ها، همچنین برای مبتدیان، به لهستانی هستند. این روش نتایج خوبی به ارمغان می آورد به سرعت است که از انگیزه های اضافی برای دانش آموزان.

در شرایط آشنایی با لهستانی

درس زبان همه چیز نیست. مطالب گوناگون به معنای تنوع زیادی فرهنگی است.

جلسات در باشگاه جوی و کافه ها، کشف منطقه هنری کراکوف - اینها، قدم زدن در طول Podgorze مرموز، تماشای فیلم فرقه لهستانی و ... ساخت لهستانی 'pierogi ruskie.

ما می خواهیم Krakow و لهستانی به کمک فرهنگ شما به زبان لهستانی آشنا شوند و الهام بخش شما برای یادگیری است.

و برنده است...

ما با سانتونگ Aktuell برای نگرش نوآورانه برای گردشگری آموزشی اهدا شد و ما سه جایزه از کراکو زندگی برای با کیفیت بالا از دوره های زبان دریافت کرده است. هستند منتشر شده در مطبوعات متعدد و برنامه های تلویزیونی در مورد مدرسه و دانش آموزان ما وجود دارد.

مکان ها

کرکوو

Address
ul. Michałowskiego 2/3
31-126 کرکوو, źdź Voivodeship, لهستان