Warsaw School of Photography & Graphic Design

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا با ما تحصیل کنم؟

  • دانشکده: اساتید از آکادمی هنرهای زیبای ورشو، در مدرسه فیلم لودز، و دانشگاه پوزنان هنر. بین المللی هنرمندان شناخته شده است. بسیار حرفه ای صالح.
  • مدرک کارشناسی معتبر در 47 کشور از جمله اتحادیه اروپا - برنامه: آموزش حرفه ای و هنری گسترده است. تعداد زیادی از دوره ها و یک سیستم آموزش. نظریه، عمل و درست سفر.
  • محیط زیست: یک فضای بسیار دوستانه و گرم است. کلاس های کوچک. مراقبت های فردی دانش آموزان ما.

محل اقامت

آپارتمان

آپارتمان: خصوصی یا به اشتراک گذاشته. آپارتمان برای اجاره در دسترس بسیاری از در ورشو وجود دارد. قیمت اجاره بستگی به تخت از مرکز ورشو، واقع در تعداد اتاق، سطح، استانداردها و در مورد اینکه آیا شما می خواهید به خود زندگی می کنند یا به اشتراک گذاری آپارتمان با یک یا چند نفر است. لطفا با ما انتخاب شما و بودجه خود را برای اجاره دهید.

ما شما را به تماس های لازم با صاحبان ارسال و بررسی تخت می باشد.

400 یورو برای یک آپارتمان استودیو -: برای جهت گیری خود را در اینجا برخی از اجاره ماهانه به طور معمول برای آپارتمان ها هستند.

  • 500 یورو برای یک آپارتمان دو اتاق.
  • 650 یورو برای یک آپارتمان سه اتاق.
  • هزینه های اضافی: آب و برق.

هزینه های زندگی در ورشو

زندگی در ورشو ارزان تر از در شهرستانها غربی اروپا است.

هزینه زندگی بستگی به نیازهای فردی و شیوه زندگی.

حدود 600 تا 800 یورو در هر ماه برای پوشش هزینه از محل اقامت، حمل و نقل و مواد غذایی مورد نیاز است. اگر شما بسیار متوسطی زندگی می کنند، شما می توانید با با 500 یورو در هر ماه دریافت کنید.

اجازه اقامت

تمامی دانشجویان بین المللی اقامت در لهستان بیش از سه ماه مورد نیاز برای به دست آوردن اجازه اقامت موقت. این مجوز برای یک دوره اقامت دانش آموز در لهستان تا سه سال صادر شده است. مدارک و شواهد از مجوز یک کارت اقامت موقت (کارتا pobytu czasowego) است که یک کارت هویت برای خارجی ها در لهستان است. همراه با یک گذرنامه، آن را اجازه می دهد تا عبور از مرزهای عنوان اغلب به عنوان دوست دارید بدون ویزا. ما به شما کمک می اجازه اقامت خود را دریافت کنید.

بیمه سلامت

بیمه بهداشت و درمان برای همه دانش آموزان برای تمام مدت اقامت خود در لهستان الزامی است. دانشجویان بین المللی توصیه به خرید بیمه مسئولیت برای اشخاص ثالث و بیمه حوادث در کشورهای خود. شهروندان اتحادیه اروپا / انجمن تجارت آزاد اروپا باید کارت بیمه درمانی اروپا در طول اقامت خود در لهستان معتبر دریافت کنید.

اتحادیه اروپا غیر / شهروندان انجمن تجارت آزاد اروپا می تواند یک شرایط بیمه درمانی با صندوق لهستانی ملی بهداشت (Narodowy Fundusz Zdrowia) و یا ثبت نام با یکی از کلینیک های خصوصی در ورشو.

زندگی در ورشو

ورشو پایتخت اروپا هیجان انگیز و پر رونق با بیش از 1.7 میلیون نفر جمعیت است. این است که در رودخانه ویستولا بین دریای بالتیک و کوه های تاترا واقع شده است. حدود 300.000 بالاتر دانش آموزان آموزش و پرورش در ورشو و در میان آنها چند هزار خارجی وجود دارد. بسیاری از جوانان لهستانی انگلیسی صحبت می کنند و به بیگانگان بسیار مفید است. آنها را تولید یک جو باز، گرما و دوستی.

ورشو شهرستان پویا در اروپا مرکزی به ارائه یک صحنه فرهنگی و هنری پر جنب و جوش است. پایتخت های فرهنگی مهم برلین، وین، پراگ، بوداپست و ویلنیوس در 550 کیلومتر واقع شده است. ورشو می توان به راحتی قابل دسترسی است.

مکان ها

ورشو

Warszawska Szkoła Fotografii i Grafiki Projektowej

Address
Warsaw School of Photography and Graphic Design
ul. Lazienkowska 14

00-449 ورشو, Voivodeship Masovian, لهستان
تلفن
+48 22 621 21 98