Inlingua Malta

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانش. شهرت. تجربه. با کیفیت. این دلایل به همین دلیل هر سال، دانش آموزان از سراسر جهان یک مرکز inlingua را انتخاب کنید. inlingua مفتخر است که یکی از مدرسه زبان پیشرو در مالت، تشکیل یک بخشی از شبکه ای جهانی از inlingua بین المللی ما معتقدیم با ارزش های اساسی مدرسه ما و خدمات ما، آنچه که ما مجموعه جدا از بقیه مدارس انگلیسی در مالت .

موانع زبان عبور

ارتباطات کلید موفقیت برای هر جنبه ای از زندگی است. یک زبان مشترک پایه و اساس ارتباط خوب و شعار بین المللی inlingua است، عبور از موانع زبان، انتقال کاملا چه inlingua مجموعه های خارج برای انجام. هدف ما این است که برای آموزش زبان به جهان به طوری که ما یک زبان مشترک با آن ما می توانیم زندگی ما و خنده ما با شهروندان جهان موانع زبان عبور به اشتراک گذاری - آوردن جهان با هم.

ما انجام کارهای متفاوت

در inlingua مالت، ما نه تنها آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی ما راه inlingua است.

کتاب البته ما، منابع آموزش زبان و روش inlingua از آموزش همه به سمت آموزش موثر و موفق زبان کمک می کند.

روش inlingua زیر اصول اساسی که در مورد استفاده از زبان به جای خواندن در مورد آن تمرکز، و ما مطمئن هستیم که رویکرد ما کار می کند زیرا inlingua دارای بیش از 40 سال تجربه در ارائه آموزش زبان موفق به مردم از سراسر جهان هستند، و inlingua ایستادگی کردن از بقیه مدارس زبان در مالت

ما آن را ساده

Inlingua مالت دارای 36 سال تجربه در آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی و می دانیم که یادگیری یک زبان جدید می تواند تهدید آمیز برای برخی از مردم. نیاز به از ابتدا شروع مانند یک کودک به یادگیری برای اولین بار ممکن است شما را از که اولین گام در به سفر یادگیری زبان جلوگیری صحبت می کنند.

همه مربیان ما به طور کامل با چندین سال تجربه و گواهی آنها چالش هایی که دانش آموزان در کلاس درس را درک. هنگامی که شما انگلیسی مطالعه با شما خواهید دید که یادگیری یک زبان جدید می تواند سرگرم کننده و تحریک کننده.

مربیان ما به شما از طریق تمام مراحل راهنمایی و کمک به شما را در این چالش جدید را و قبل از شما آن را می دانم، به شما خواهد شد به زبان انگلیسی صحبت به راحتی و با اطمینان از آنجا که ما واقعا آن را که ساده است!

آن را دریافت کنید

انتخاب inlingua مالت دوره زبان خود را دریافت و آن را حق اولین بار. از روز اول خود را، شما به زبان انگلیسی ارتباط برقرار خواهد کرد و بلافاصله به شما آغاز خواهد شد به منظور بهبود و احساس اعتماد به نفس با مهارت های خود را.

در کلاس، مربیان ما شما را به جملات دستوری که هر دو و موضوعی، و به زودی درست باشد، به زبان انگلیسی صحبت خواهد کرد تا شما به طور طبیعی آمده است. همانطور که شما تجربه به دست آوردن شما اشتباهات کمتر و یادگیری سریع تر.

بنابراین inlingua را انتخاب کنید برای دوره های زبان خود را و یادگیری زبان انگلیسی در مالت راه ما. شما آن را حق هر دو زمان!

classroom1.jpg

زبان مدرسه مالت

 • inlingua مالت بخشی از inlingua بین المللی، بزرگترین انجمن مدارس زبان خصوصی در جهان، در حال حاضر با داشتن 309 مرکز در 35 کشور مختلف در سراسر جهان است
 • ما موسسه دوم به سازماندهی دوره های زبان انگلیسی در مالت. مدرسه زبان ما شده است در جزیره عامل از سال 1980 - ما بنگاه روند در صنعت EFL در مالت
 • روش inlingua، راه خود ما آموزش زبان انگلیسی ثابت کرده است که یک ابزار موثر در آموزش زبان موفق است.
 • همه کتاب البته inlingua انگلیسی به طور خاص توسط بخش دانشگاهی ما در سوئیس توسعه
 • بیش از 300،000 نفر در سال یک دوره زبان inlingua انتخاب کنید برای یادگیری یک زبان جدید
 • 44 کلاس های درس مطبوع
 • اتاق سخنرانی، اتاق جوانان و اتاق DVD مجهز به وایت برد های هوشمند تعاملی
 • کتابخانه / خود مطالعه مرکز
 • دانشجو اتاق عمومی
 • Wi-Fi رایگان در سراسر ساختمان inlingua
 • خط مشاوره 24 ساعته اضطراری
 • خصوصی inlingua خوابگاه دانشجویی واقع در سنت جولیان
 • با توجه به محدودیت های خاص، مدرسه ما در دسترس نیست به افراد محدود به صندلی چرخدار. inlingua مالت فراهم می کند آموزش زبان یک به یک در محل اقامت بر اساس درخواست

مکان ها

سلیما

Address
inlingua Malta
9, Guzi Fava Street, Off Bisazza Street,
Sliema, SLM 1632
MALTA

سلیما, مالت