STC Higher Education

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره STC

آموزش عالی استرالیا در حال حاضر مصرف خود را گسترش داده و گزینه های دوره ای وسیع تر و همچنین انعطاف پذیری بیشتری را در برنامه های یادگیری خود ارائه می دهد. آموزش عالی در حال حاضر یک موسسه بازرگانی و فناوری اطلاعات برای آموزش عالی در مالت است.

STC آموزش عالی امروزه امکانات و برنامه های آموزشی پیشرفته ای را برای صدها دانشجو در مالتی که با رهبران جهان مانند دانشگاه میدلزک، NCC آموزش، سیسکو، مایکروسافت و Redhat لینوکس، ارائه می دهند. این کار شرکت کنندگان را قادر می سازد تا با تحصیل در سطح محلی مدارک معتبر بین المللی کسب کنند. این فعالیت ها آموزش عالی STC را یک مرکز مهمی برای افرادی که به طور جدی به حرفه حرفه ای در مدیریت، سیستم های اطلاعاتی و فناوری اطلاعات توجه می کنند، ساخته است. از افرادی که مایل به تحصیل هستند، برای تغییر چشم انداز حرفه خود در حرفه های حرفه ای که دارای مهارت های بالاتری در فناوری اطلاعات یا مدیریت هستند. آموزش عالی STC تبدیل شده است به اعتماد ترین انتخاب مالت.

STC آموزش عالی در مالت متعهد به کیفیت و حرفه ای در آموزش عالی می باشد. ما نه تنها به جنبه های علمی دانش آموزانمان نگاه می کنیم، بلکه از داشتن علاقه شخصی به دانش آموزان نیز قدردانی می کنیم. هر دو کارکنان و مدرسان ما همیشه آماده هستند تا به دانش آموزان ما در دستیابی به بهترین تجربه خود از STC آموزش عالی کمک کنند.

گذشته

این شرکت در سال 1997 تاسیس شد، با اولین محل خود در Swatar، محدودیت های Dingli. قبلا به عنوان مرکز رایانه دولتی شناخته شده بود. چهارده شرکت فناوری اطلاعات با دولت مالتا موافقت کردند تا یک شرکت سرمایه گذاری مشترک را که دارای مجوز برای ایجاد یک مرکز موثر و سودآور آموزش عالی است، فراهم کند که آموزش های طولانی مدت در توسعه مهارت های فناوری اطلاعات را فراهم می کند.

60575_logos.png

مکان ها

پمبروک

Address
STC Higher Education
Block D, Giorgio Mitrovich Street

PBK1014 پمبروک, مالت