Malaysia University of Science and Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید باید

کشف کنید چرا باید یکی از دانشگاه های برجسته در مالزی باشد. از کارکنان برنده جایزه خود را به آموزش معلم آموزشی ما منحصر به فرد، باید واقعا مجهز به دانشگاه انتخاب برای دانش آموزانی که به دنبال آینده روشن تر.

استقرار Malaysia University of Science and Technology

در سال 1995، نخست وزیر وقت، تون دکتر مهاتیر محمد و هیئتی از مالزی، دیدارهای کاری را به موسسه فناوری ماساچوست (MIT) انجام دادند و تأسیس یک دانشگاه مدل سازی شده پس از MIT را تأیید کردند. در ژانویه سال 1997 یک توافق نامه برای ایجاد Malaysia University of Science and Technology (MUST) امضا شد.

در سال های شکل گیری خود، MUST، به طور کامل توسط MIT، یک دانشگاه جهانی مشهور برای تحصیل و تحقیقات خود در زمینه علوم و فن آوری پیشرفته، به طور کامل پشتیبانی و پشتیبانی می شد.

EMULATION آموزش و پرورش کلاس های آموزش جهانی.

Malaysia University of Science and Technology شبیه به روش جهانی آموزش و یادگیری است که خلاقیت، تفکر تحلیلی، حل مسئله، نوآوری و تدوین تیم را تشویق می کند. اینها ویژگی هایی هستند که در ایجاد رهبری کارآفرینی در فن آوری و کسب و کار موفق بوده اند.

همچنین باید یک فرهنگ پژوهشی مبتنی بر تحقیق در همه زمینه های تخصصی را پرورش دهد تا اطمینان عمیق درک و اطمینان را در مواجهه با مشکلات عملی ایجاد کند. مدل کلاس جهانی، انگیزهی فرهنگی است که برای محیط محلی ما پر جنب و جوش، نوآورانه و هدفمند است.

مکان ها

پتالینگ جایا

Address
Block B, Encorp Strand Garden Office,
NO. 12, Jalan PJU 5/1, Kota Damansara

47810 پتالینگ جایا, سلنگور, مالزی

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: