Dar Loughat cross-cultural language center

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Dar Loughat یک مرکز زبان حرفه ای در مراکش است که دوره های فشرده در تمام سطوح عربی مدرن عربی و زبان عربی مراکش را در طول سال فراهم می کند.


Dar Loughat در سال 2004 در قلب شهر تیتوان واقع در شمال مراکش تاسیس شد و شهرت قوی و محترمانه ای به عنوان یک مرکز بین فرهنگی در جهان عرب ایجاد کرد. چه چیزی به ما کمک کرده است چنین شروع خوبی داشته است:/>


مکان ما/>

ایده آل در مرکز مرکز شهر تتوان، که توسط یونسکو میراث فرهنگی جهانی اعلام شده است، ما دانش آموزانمان را بهترین مراکش می گذاریم. دانش آموزان هنگام مطالعه عربی در تتوان می توانند از سواحل عالی شهر، کوه های ریف همیشه سبز و مدین پنج ساله خود لذت ببرند.


کیفیت ما/>

عضو انجمن آموزش در خارج از کشور، دار لوهات به طور مداوم بالاترین کیفیت خدمات آموزشی را ارائه می دهد. در Dar Loughat، دانش آموزان از کلاس های کوچک کلاس بین سه تا هشت دانش آموز بهره می برند و طیف وسیعی از سفرهای تفریحی و فعالیت های اجتماعی و فرهنگی را به آنها می دهد تا از تجربیات بین المللی خود بهره مند شوند.


معلم های ما/>

دوره های زبان ما توسط معلمان مشتاق، چند زبانه، واجد شرایط و با تجربه، اختصاص داده شده به آموزش زبان عربی به زبان مادری ارائه می شود.


اتمسفر بین المللی ما/>

ما از یک دانشجوی بسیار متنوع و بین المللی در طول سال استقبال می کنیم، ایجاد یک محیط یادگیری جالب، تحریک کننده و بسیار چند فرهنگی.


برنامه اجتماعی ما/>

از طریق فعالیت های مختلف غنی سازی و تبادل زبان، دانش آموزان ما روزانه با زندگی مراکش زندگی می کنند، به آنها اجازه می دهد که واژگان خود را گسترش داده، عملکرد زبان گفتاری خود را بهبود بخشند و فرهنگ محلی را بهتر درک کنند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره ها بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

درس معروف عربی مراکش (CMA)

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 52  زمان ثبت نام باز است مراکش Tetouan + {تعداد} بیشتر

با توجه به علاقه دانشجویان، ممکن است CMA با استفاده از زبان عربی یا لاتین تدریس شود، هرچند که سابق به شدت توصیه می شود که زندگی را برای انجام کارهای روزمره مانند نشانه های خواندن و اطراف آن آسانتر کند. [+]

CMA یا "darija" معروف ترین گفتار در مراکش است.

در حالی که بیشتر کلمات CMA ریشه خود را در MSA پیدا می کنند، بخشی از واژگان از اسپانیایی، فرانسوی و بربر قرض گرفته شده است.

با توجه به علاقه دانشجویان، ممکن است CMA با استفاده از زبان عربی یا لاتین تدریس شود، هرچند که سابق به شدت توصیه می شود که زندگی را برای انجام کارهای روزمره مانند نشانه های خواندن و اطراف آن آسانتر کند.

مانند برنامه MSA، این برنامه شامل سه سطح مطالعات است.... [-]


دوره مدرن استاندارد عربی (MSA)

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 52  زمان ثبت نام باز است مراکش Tetouan + {تعداد} بیشتر

برنامه MSA ما برای پاسخگویی به نیازهای همه دانش آموزان علاقه مند به یادگیری یا بهبود استاندارد عربی طراحی شده است. این امر دانش آموزان و دانش آموزان را برای به دست آوردن یک درک کامل و روشن از سیستم زبان عربی فراهم می کند. [+]

MSA نیز به عنوان "al fus'haa" شناخته می شود، زبان مورد استفاده در سراسر جهان عرب برای عملکرد های تخصصی، یعنی آموزش، رسانه های الکترونیکی و چاپی و شرایط رسمی.

گرچه برای ارتباطات بین فردی در هر یک از کشورهای عربی زبان استفاده نمی شود، یادگیری MSA قبل از هر کدام از گویش های محلی و محلی که از منطقه به منطقه متفاوت است، زبان آموزان را دو مزیت فراهم می کند.

اولا، پایه خوبی در MSA، تسهیل درک هر یک از گویش هایی که یادگیرنده ممکن است مایل باشد بعدا یاد بگیرد را تسهیل می کند. دوم، بر خلاف گویش های محلی، MSA به آسانی در هر نقطه از جهان عرب فهمید.... [-]