Dar Loughat cross-cultural language center

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Dar Loughat یک مرکز زبان حرفه ای در مراکش است که دوره های فشرده در تمام سطوح عربی مدرن عربی و زبان عربی مراکش را در طول سال فراهم می کند.


Dar Loughat در سال 2004 در قلب شهر تیتوان واقع در شمال مراکش تاسیس شد و شهرت قوی و محترمانه ای به عنوان یک مرکز بین فرهنگی در جهان عرب ایجاد کرد. چه چیزی به ما کمک کرده است چنین شروع خوبی داشته است:/>


مکان ما/>

ایده آل در مرکز مرکز شهر تتوان، که توسط یونسکو میراث فرهنگی جهانی اعلام شده است، ما دانش آموزانمان را بهترین مراکش می گذاریم. دانش آموزان هنگام مطالعه عربی در تتوان می توانند از سواحل عالی شهر، کوه های ریف همیشه سبز و مدین پنج ساله خود لذت ببرند.


کیفیت ما/>

عضو انجمن آموزش در خارج از کشور، دار لوهات به طور مداوم بالاترین کیفیت خدمات آموزشی را ارائه می دهد. در Dar Loughat، دانش آموزان از کلاس های کوچک کلاس بین سه تا هشت دانش آموز بهره می برند و طیف وسیعی از سفرهای تفریحی و فعالیت های اجتماعی و فرهنگی را به آنها می دهد تا از تجربیات بین المللی خود بهره مند شوند.


معلم های ما/>

دوره های زبان ما توسط معلمان مشتاق، چند زبانه، واجد شرایط و با تجربه، اختصاص داده شده به آموزش زبان عربی به زبان مادری ارائه می شود.


اتمسفر بین المللی ما/>

ما از یک دانشجوی بسیار متنوع و بین المللی در طول سال استقبال می کنیم، ایجاد یک محیط یادگیری جالب، تحریک کننده و بسیار چند فرهنگی.


برنامه اجتماعی ما/>

از طریق فعالیت های مختلف غنی سازی و تبادل زبان، دانش آموزان ما روزانه با زندگی مراکش زندگی می کنند، به آنها اجازه می دهد که واژگان خود را گسترش داده، عملکرد زبان گفتاری خود را بهبود بخشند و فرهنگ محلی را بهتر درک کنند.

مکان ها

تتویان

Address
Place Moulay Mehdi 8, Rue M'hammed Benaboud
93000 تتویان, Tangier-Tuttan-Al Hoceima, مراکش

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید