Elite Management School - Pioneer University Degree Pathway Provider in Wellington New Zealand

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما که هستیم

دانشکده مدیریت نخبگان

- ارائه دهنده Pathway دانشگاهی پیشگام در ولینگتون نیوزلند

EMS از سال 2003 یک مدرسه بوتیک و کاملاً معتبر NZQA است که در مرکز شهر ولینگتون مستقر است . (NZQA به عملکرد و توانایی آموزشی ما در ارزیابی خود اطمینان دارد)

EMS برای آموزش بنیاد و مهارت های استخدامی توسط کمیسیون آموزش عالی (TEC) و وزارت توسعه اجتماعی تأیید و تأمین می شود.

EMS اقدام به ایجاد Pathways دانشگاهی کرده است که هم در وقت و هم برای دانشجویان صرفه جویی می کند و با افتخار به عنوان پیشگام دانشگاه ارائه دهنده Pathway در ولینگتون تبدیل می شود.

آنچه ما ارائه می دهیم

EMS به شما کمک می کند تا با ارائه برنامه های پیشگام در رشته دانشگاهی Pathway از طریق موافقت نامه های بیان با دانشگاه های برتر در نیوزلند ، آینده مورد نظر خود را به دست بیاورید.

EMS حداکثر 120 موافقت نامه انتقال اسناد را به مدارک تجاری در دانشگاه Massey ، دانشگاه فناوری اوکلند (AUT) و موسسات فناوری از جمله WelTec و Whitireia ارائه می دهد. فارغ التحصیلان EMS واجد شرایط ممکن است سال دوم تحصیل را مستقیماً وارد دانشگاه کنند و ظرف دو سال دیگر به یک مدرک تجاری تبدیل شوند. EMS همچنین در صدد ارائه دیپلم های IT ، مدیریت گردشگری ، حسابداری و امور مالی است كه به مدارك مربوط دانشگاه های همكار دانشگاهی خود نیز منجر می شود.

EMS ارائه می دهد NZQA مجوز تایید شده زبان انگلیسی نیوزیلند (NZCEL) سطح 3 و 4 برنامه هایی که توسط دانشگاه های نیوزیلند به عنوان معیار ورود جایگزین آیلتس 5.5 یا 6.0 پذیرفته می شود.

اگر ثبت نام برای دیپلم NZCEL، دانش آموزان ممکن بورس تحصیلی به ارزش 8000 $ به سمت دیپلم خود را از تحصیل در EMS دریافت خواهید کرد.

EMS همچنین یک مرکز آزمون تسلط به مهارت داخلی انگلیسی است که توسط دانشجویان NZQA تأیید شده است و گزینه های مختلف ورود به دانشگاه را برای پیشرفت تحصیلی فراهم می کند.

چرا EMS

دانشگاهی که در آن دانشگاه برای برتری تحصیلی تلاش می کند و یک پلی تکنیک آماده فارغ التحصیلان کار آماده است، ELITE، شما را در هر محیطی که در آن هر دانشجو مورد نیاز است، به شما ارائه می دهد. ما بر روی کمک به هر یک از شما برای تبدیل شدن به حرفه ای از طریق سیستم پشتیبانی جامع آموزشی و شخصی ما تمرکز می کنیم.

o آموزش نخبگان: اندازه کلاسهای کوچک اختصاصی که باعث ایجاد تفاوت اساسی می شوند (به عنوان مثال کلاس دیپلم 6-16 دانش آموز).

o پشتیبانی شخصی دانشجویی: ما از دانشجویان به عنوان افراد منحصر به فرد با انواع نیازها و اهداف مراقبت می کنیم. بررسی های مترقی ما در طول سفر آموزشی دانش آموزان ، موفقیت آنها را تضمین می کند.

پشتیبانی دانشجویی

ما طیف وسیعی از فعالیتهای خارج از برنامه را شامل تجربه داوطلبانه ارائه می دهیم.


ما با ارائه خدمات یک وجهی رایگان با تخفیف ارائه می دهیم:

 • انتقال و ثبت نام دانشگاه
 • 1 دلار قهوه اکسپرس
 • بیمه پزشکی و مسافرتی
 • بلیط پرواز
 • تورها در نیوزیلند ، استرالیا و ایالات متحده آمریکا


ویژگی های منطقه محلی

ولینگتون ، امن نیوزلند که یک شهر پایتخت دوستانه است ، مقصد انتخابی برای دانش آموزان باهوش ، خلاق و جاه طلب است.

1) سیستم های آموزش سطح جهانی - سیستم آموزشی نیوزلند با ارائه واحد اطلاعاتی اکونومیست برای ارائه آموزش مهارت های آینده برای جوانان ، در رده شماره یک جهان قرار دارد. ولینگتون گزینه های بسیار خوبی از مدرسه تا دانشگاه با رتبه جهانی دارد.

2) ولینگتون تنها پایتخت معتبر " جامعه ایمن " در جهان است. این مکان امن و دوستانه برای تماس با خانه است. دانش آموزان در اینجا از یک محیط امن و امن برای زندگی ، کار و تحصیل بهره مند می شوند.

3) کیفیت عالی زندگی - ولینگتون به عنوان مکانی شگفت انگیز برای زندگی در جهان شهرت دارد ، ولینگتون توسط Lonely Planet به عنوان "جالبترین سرمایه کوچک جهان" نامگذاری شده و بهترین مکان در جهان برای زندگی توسط بانک Deutche نامیده شده است. افرادی که در ولینگتون زندگی می کنند ، کیفیت زندگی خود را بسیار بالا ارزیابی می کنند ، به طوری که 87٪ از ساکنان کیفیت زندگی خوب را گزارش می دهند. این یک مکان عالی برای دانش آموز بودن است. کسب یک تجربه دوستانه در نیوزیلند به اندازه کافی کوچک است ، با یک شهر پر جنب و جوش که کارهای زیادی را انجام می دهد.

4) شهر جمع و جور و پیاده روی - سه دانشگاه در سطح جهانی در فاصله 15 دقیقه پیاده روی از مرکز شهر ولینگتون قرار دارند و بسیاری از ارائه دهندگان و مدارس عالی دیگر نیز وجود دارند. ولینگتون همچنین با یک شبکه قطار و اتوبوس کارآمد و تمیز ارتباط برقرار کرده است - این مسئله به توضیح می دهد که چرا ولینگتون بالاترین میزان حمل و نقل عمومی را در سرانه در نیوزیلند دارد!

5) بارهای از فضای باز زیبا - ساحل خیره کننده ولینگتون ، هوای تازه و فضای سبز به معنی تفریحی عالی در فضای باز ، ورزش

6) تنوع - حدود یک سوم از ساکنان ولینگتون در خارج از نیوزیلند به دنیا آمدند - این شهر یک قطب چند فرهنگی است. مردم از سراسر جهان زندگی در ولینگتون را انتخاب می کنند و آن را به مکانی متنوع و هیجان انگیز تبدیل می کنند.

7) سرمایه هوشمند - شما در خانه احساس می کنید که با تحصیلکرده ترین جمعیت در کشور احاطه شده است. 28٪ از مردم در ولینگتون در سن 15 سال و بالاتر دارای مدرک لیسانس یا بالاتر از بالاترین مدرک تحصیلی خود هستند ، در مقایسه با 20٪ در سطح کشور.

8) سرمایه با تکنولوژی بالا - ما در بسیاری از مشاغل نوآورانه مانند Weta Workshop و Weta Digital ، Xero و Pik Pok ، بخشی از صنعت فن آوری دیجیتال به سرعت رو به رشد و دیجیتال قرار داریم. این منطقه بیشترین تعداد افراد شاغل در خدمات فشرده دانش را در کشور دارد و این مکان را مهیج برای زندگی و تحصیل می کند.

9) ما سرزمین سرزمین میانه هستیم - از لحاظ عاطفی به عنوان سرزمین میانه شناخته می شود ، ما شهری هستیم که ساخت فیلم به سر می برد. این استعداد برنده جایزه در ولینگتون در پروژه هایی مانند Ghost in Shell ، The Hobbit ، اژدها از Pete ، آواتار ، Krampus ، King Kong ، سه گانه Lord of the Rings و موارد دیگر کمک کرده است.

10) سرمایه آشپزی - ما عاشق غذا هستیم! ولینگتون ، با اعتبار ، بیشتر از شهر نیویورک دارای رستوران ها ، کافه ها و کافه های سرانه ای است. غذای کشور خود را از دست می دهید؟ وحشت نکنید - در سراسر جهان رستوران ها و رستوران های مخصوص با غذاها وجود دارد. و اگر واقعاً غذا را دوست دارید ، حتماً در جشنواره ویزا ولینگتون در پلیت که در اوت هر سال برگزار می شود ، شرکت کنید.

11) شهر فستیوال نیوزلند - ولینگتون یک مکان سرگرم کننده و پر جنب و جوش برای زندگی است ، با تقویم پر از وقایع هیجان انگیز. از جشنواره های سالانه ، لذت های فرهنگی ، اجرای زنده تا مسابقات ورزشی و هر چیز دیگری که در آن قرار دارد ، سرگرمی های زیادی پیدا خواهید کرد.

ما مشتاقانه منتظر استقبال شما از خانواده EMS هستیم و به شما در رسیدن به اهداف دانشگاهی خود در نیوزیلند کمک می کنیم.

همچنین به برنامه های انگلیسی ما علاقه مند هستند:

زبان انگلیسی به عنوان برنامه های زبان دوم:

 • انگلیسی عمومی (مبتدی تا قبل از واسطه)
 • گواهی انگلیسی Barista
 • ورزش انگلیسی
 • تور مطالعه
 • گواهینامه نیوزلند زبان انگلیسی (NZCEL) سطح 3 (جایگزین IETLS 5.5)
 • گواهینامه زبان انگلیسی نیوزلند (NZCEL) سطح 4 (جایگزین IELTS 6.0)
 • گواهینامه زبان انگلیسی نیوزلند (NZCEL) سطح 4 (جایگزین آیلتس 6.5) (منتظر تأیید)

لطفاً از سایت: www.ems.ac.nz دیدن کنید

مکان ها

ولینگتون

Address
Levels 3 , 4 & 6
Grand Central Tower
76-86 Manners Street
PO Box 24248, Wellington 6011
NEW ZEALAND

6011 ولینگتون, ولینگتون, نیوزیلند

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها