Nelson Marlborough Institute of Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

صفحه اصلی NMIT از NMIT NZ در Vimeo.

Nelson Marlborough Institute of Technology یک ارائه دهنده آموزش عالی دولتی با کیفیت بالا است که در بالای جزیره جنوبی در نیوزیلند مستقر است.

کیا اورا تاتو

بیش از 100 سال است که Nelson Marlborough Institute of Technology دقیقاً مثل شما آموزش عالی را با کیفیت بالا ارائه می دهد. کارمندان با استعداد بین المللی ما کاملاً اختصاص داده شده اند تا مهارت های دنیای واقعی و واجد شرایط شناخته شده ای را برای شروع مشاغل موردعلاقه خود به شما ارائه دهند.

می دانم که آینده را در اینجا ، در NMIT پیدا خواهید کرد.

لیام اسلون ، رئیس اجراییSponsored by Google Chromebooks Brooke Cagle / Unsplash

تاریخ ما

Tā mātou kōrero tuku iho

برای بیش از 110 سال ، NMIT آموزش عالی را در قسمت بالای جنوب ارائه داده است. ما ریشه اصلی خود را در دانشکده فنی نلسون داریم که در سال 1905 در خیابان هاردی ، نلسون افتتاح شد.

مدرسه فنی نلسون افتتاح شد

دانشکده فنی نلسون (پیشرو NMIT) در سال 1904 راه اندازی شد و ساختمان توسط استیاد الیس ، معمار آموزش دیده و دبیر هیئت آموزش نلسون طراحی شده است. درها در سال 1905 افتتاح شد و در ابتدا کلاس هایی در زمینه آشپزی ، مهندسی ، چوب ، تجارت ، صنایع دستی ، منشی و لوله کشی ارائه می داد. زمینی که این ساختمان در آن قرار دارد توسط شورای شهر نلسون اهدا شده است و ساخت و ساز توسط جان اسکات جوان با هزینه 1124 پوند هدایت شده است. در سال 1930 ، دانشکده فنی با بسیاری از کلاس های سرگرمی پاره وقت و چند دوره حرفه ای در کالج نلسون ادغام شد. نلسون پلی تکنیک در سال 1971 رسماً به یک موسسه فنی تبدیل شد.

حمایت از صنایع کلیدی منطقه

از ابتدا احساس می شد که آینده این موسسه با صنایع کلیدی منطقه دراز است. با گذشت سالها ، برنامه های جدید فرا رسیده و از بین رفته اند ، اما همواره تمرکز ما بر ارائه آموزش های لازم برای پشتیبانی از صنایع و خدمات کلیدی محلی باقی مانده است.

زمان انبساط

در دهه 1980 و 90 ، نلسون پلی تکنیک در حال گسترش عملیات در تاسمان و ماربلو بود. در سال 1985 نلسون پلی تکنیک و Blenheim Borough شورای اجاره زمین در خیابان Budge Street ، Blenheim از باغبان محلی Ralph Ballinger و 300000 دلار مرکز باغبانی Ballinger سال بعد افتتاح کردند. این بعداً به پردیس مارلبورو تبدیل شد که در طول دهه 1990 / اوایل 2000 با توسعه برنامه های جدید در مناطقی مانند شراب سازی ، شراب سازی و مهندسی حمل و نقل هوایی گسترش یافت. نلسون پلی تکنیک همچنین در ریچموند (1988) و در Motueka (1989) پردیس های جدیدی را افتتاح کرد. در سال 1992 ، با معرفی لیسانس بازرگانی ، برای اولین بار با ارائه سطح تحصیلات در مقطع درجه شروع کردیم. در سال 1995 ، پردیس ریچموند از جاده سلیسبوری به محل جدید 4.5 هکتاری در خیابان ملکه پایین با برنامه هایی با محوریت باغبانی ، جنگلداری و سایر صنایع اولیه منتقل شد. پردیس Motueka در سال 1993 بسته شد ، و برخی از برنامه ها به ریچموند یا نلسون منتقل شدند.

نلسون پلی تکنیک Nelson Marlborough Institute of Technology می شود

در سال 2000 ، ما نام خود را از پلی تکنیک نلسون به Nelson Marlborough Institute of Technology تغییر دادیم ، تا بهتر منعکس کننده تمرکز منطقه ای خود باشیم. در پایان سال 2006 ، تمام برنامه های در حال اجرا در پردیس ریچموند به نلسون منتقل شدند و پردیس ریچموند به یکی دیگر از ارائه دهندگان آموزش ، Skills Update که به اجرای برنامه های آموزشی از سایت اجاره داده شد ، اجاره داده شد.

آموزش بین المللی

از اواسط دهه 1990 ، تعداد قابل توجهی از دانشجویان بین المللی جذب کرده ایم. ما همچنین با تعدادی از موسسات در آمریکا ، برزیل ، دانمارک ، فرانسه ، آلمان ، ایتالیا ، ژاپن ، مکزیک ، هلند ، نروژ ، اسپانیا و سوئد همکاری های دریایی را ایجاد کرده ایم.

امروز NMIT

امروز ، ارائه آموزش عالی در بالای جنوب ادامه دارد. ما بزرگترین ارائه دهنده آموزش و آموزش منطقه نلسون-مارلبورو هستیم و سهم بسزایی در اقتصاد منطقه ایفا می کنیم. ما بیش از 100 صلاحیت از گواهی نامه تا سطح کارشناسی ارشد را ارائه می دهیم و تخصص هایی در زمینه هایی مانند آبزی پروری ، دریایی / دریایی ، شراب سازی را توسعه داده ایم.

یک NMIT خارق العاده

120896_NMIT-Strategy2.png

اهداف استراتژیک ما

ایستادن از نظر تحصیلی

NMIT بالای وزن آن مشت می کند.

به رسمیت شناخته شده بین المللی ، ما یک مرکز آموزشی در شبکه آموزش عالی نیوزلند هستیم. ارائه دهنده NZQA رده 1 در 25٪ برتر موسسات فناوری و پلی تکنیک برای دوره های تحصیلی و تکمیل مدارک تحصیلی - موقعیتی که ما به آن افتخار می کنیم.

ما به مردم کمک می کنیم تا از یک سطح کیفی به مرحله دیگر پیشرفت کنند و موانعی را که ممکن است در راهشان باشد ، از بین ببریم. زبان آموزان در اینجا خوب عمل می کنند زیرا تمرکز روی "دستیابی همه" است.

با دانستن اینکه کمال یک سفر است ، ما به طور جدی گوش می دهیم تا تجربه NMIT را بهتر کنیم.

فرصت های استثنایی حرفه ای

درها برای فارغ التحصیلان NMIT باز است.

با ورود به صنعت و انگشتی روی نبض جهانی ، برنامه های صیقلی ما آنچه را كه برای افراد انجام می شود را در حرفه خود انتخاب كردند. کارفرمایان فراگیران ما را برای مکانهای کاری می خواهند زیرا وقتی که مدارک تحصیلی خود را تمام کردند ، آنها برای کار آماده هستند.

ما کارآمد و زیرک هستیم و با زمانهایی برای تقویت مناطق برنامه خود حرکت می کنیم و با افتخار برچسب "ارائه دهنده انتخاب" را برای تعدادی از بخشها پوشیده ایم.

به ویژه ، با شانس بالایی برای اشتغال به کار پس از فارغ التحصیلی ، افراد به دنبال تخصص های مورد حمایت صنعت ما هستند ، از جمله آبزی پروری ، دریانوردی ، مهندسی هواپیمایی ، حفاظت ، انگور و شراب سازی.

تیم های با انگیزه و باهوش

NMIT مکانی عالی برای کار است.

بهترین افراد برای کار در NMIT انتخاب می کنند. رهبران باهوش و با انگیزه برای جستجوی فرصت ها و حل مسئله. افرادی که در آنها سرمایه گذاری می کنیم و موفقیت های آنها به طور گسترده برگزار می شود.

فرآیند استخدام منحصر به فرد ما شامل افرادی از سراسر دانشگاه ، از جمله زبان آموزان ، برای ساختن تیمی از مربیان باهوش صنعت است که برنامه های آگاهانه ای را در یک محل کار مدرن ارائه می دهند.

ما فراگیر و انعطاف پذیر هستیم ، و از ارزش های مانااکانیتانا و پونو زندگی می کنیم.

همکاری فعال

NMIT همیشه بازیکن تیم فعال است.

دانستن این امر به ما کمک می کند تا آنچه را که مددجویان مدرسه به دنبال آن هستند و آنچه در محیط کار به آن نیاز دارد ، مرتبط باشیم. دیگران با درک تلاش ما برای آماده سازی فارغ التحصیلان جهان و آماده کار ، دیگران را به طور داوطلبانه با ما همکاری می کنند تا برنامه های خود را بهبود بخشیم و ما را در ابتکارات منطقه ای درگیر کنیم.

ما با سایر موسسات فنی و پلی تکنیک همکاری می کنیم و برخی از برنامه های آنها را آموزش داده و دانش و منابع را به اشتراک می گذاریم. به همین ترتیب ، ما با NZQA و TEC روابط قوی داریم ، زیرا با هم کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که بهترین موارد برای فراگیران در دسترس است.

آمادگی مالی

NMIT یک مدیر مالی ماهر است.

تناسب مالی برای شهرت ، جذابیت به عنوان کارفرما و توانایی ما برای سرمایه گذاری در افراد ، زیرساخت ها ، دانشگاه ها و تحقیقات و توسعه از اهمیت اساسی برخوردار است.

سفر مالی NMIT شفاف است - از تنظیم دقیق بودجه گرفته تا بررسی های منظم و پیش بینی مجدد در طول سال. با داشتن داده های قدرتمند در نوک انگشتان ، بخش های ما مسئول تصمیم گیری صحیح ، ردیابی امور مالی خود و دیدن نحوه قرار گرفتن در تصویر بزرگتر هستند.

ما به دنبال گسترش جریان های درآمد فعلی و اضافه کردن موارد جدید هستیم. یک بخش عمده کار ما برنامه سرمایه دارایی مدیریت دارایی (CAM) است که به این موضوع می پردازد که چگونه می توانیم بهتر از زمین خود برای سرمایه گذاری در آینده استفاده کنیم.

تلاش برای آینده

NMIT برای امروز و فردا به خوبی آماده شده است.

ما درک می کنیم که یادگیرنده آینده چه کسی ممکن است باشد و چه چیزهایی ممکن است لازم باشد. بنابراین ، ما به فناوری مدرن مجهز هستیم و از ابزارهای دیجیتالی استفاده می کنیم که برای کار و شیوه زندگی افراد قابل انعطاف و مفید هستند.

برنامه مدیریت دارایی سرمایه (CAM) به ما کمک می کند تا فضای فیزیکی خود را بهتر بشناسیم - چگونگی استفاده از املاک و مستغلات ما در حال حاضر و توسط چه کسی و چگونه در آینده از امکانات چند منظوره ما استفاده می شود. این نقشه راه ما برای پردیس های نلسون و مارلبورو است ، بنابراین ما می توانیم بهترین را برای زبان آموزان و برای ما تحویل بگیریم ، در حالی که به طور مؤثر ما را با شهر و شهر ارتباط می دهد.

مکان ها

نلسون

Address
Hardy Street,322
7010 نلسون, نلسون, نیوزیلند

ریچموند

Address
390 Lower Queen Street
7020 ریچموند, تاسمان, نیوزیلند

بلنهایم

Address
85 Budge Street
7240 بلنهایم, ماربلو, نیوزیلند