AIS Flight Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا AIS پرواز آکادمی؟

پرواز آکادمی AIS تلاش برای بالاترین سطح از آموزش و پرورش و آموزش بر اساس استاندارد اروپا با ارائه به شما:

بسیاری از تجربه در آموزش خلبانان در سراسر جهان سال آموزش در حدود 22 ماه به پایان آموزش تئوری و عملی انجام در پرواز آکادمی ما صندوق مالی در دسترس (هلندی یا بلژیک ملی تنها) آموزش کامل در اروپا راهنمایی فشرده و مربیگری از دانش آموزان در طول آموزش استفاده از مواد مطالعه و جوی پیشرفته پشتیبانی برای گرفتن ویزا رایگان برای دانشجویان بین المللی اسکان در دسترس آموزش آزمون ارائه آموزش مبتنی بر کلاس درس در طول groundschool مدرن FNPT دوم و سر شبیه سازی 737 سطح D خود تقسیم تعمیر و نگهداری طرح کادت با AIS هواپیمایی (اتحادیه اروپا اجازه کار مورد نیاز است)

خطوط هوایی AIS

AIS هواپیمایی یک شرکت هواپیمایی منطقه مستقر در فرودگاه لیلیاستاد است. ما با ارائه خدمات انعطاف پذیر برای مشتریان به دنبال مرطوب اجاره، ظرفیت منشور کامل و پرواز برنامه ریزی شده در سراسر اروپا. با ناوگان ما متشکل از 10 Jetstream را BAE 32 توربو غرفه ما بزرگترین حامل منطقه در اسکاندیناوی و همچنین در آلمان، سوئیس و کرواسی به کار گیرند. ما برنامه هایی برای گسترش ناوگان ما با اضافه کردن یک بوئینگ 737 هواپیما در ظرف 2 سال و معرفی مسیرهای بیشتر. همه افسران نخست از پرواز آکادمی AIS به خدمت گرفتند.

به عنوان مثال از charterflights:

روز گلف در انگلستان رویداد ورزشی در آلمان مزه کردن شراب در فرانسه

مسیرهای

برمن - زوریخ مونستر / اوسنابروک - اشتوتگارت Ostersund در - اومئو Borlange در اوربرو - - مالمو Borlange در - گوتنبرگ Torsby در - Hagfors در - Stockhholm Sveg در - مورا - استکهلم

AIS مهندسی

AIS مهندسی طول می کشد مراقبت از تمام نگهداری از پرواز آکادمی AIS و AIS هواپیمایی. امکانات در لیلیاستاد بر اساس و پوشش منطقه بزرگ از کار. با توجه به امکانات، AIS مهندسی خدمات عالی و کارآمد برای شرکت های دیگر در گروه AIS را ارائه دهد. AIS مهندسی همچنین می توانید تعمیر و نگهداری برای احزاب 3 برای بسیاری از انواع جنگنده فراهم کند.

مکان ها

هلند آنلاین

AIS Flight Academy

Address
AIS Flight Academy
Flamingoweg 20
8218 NW Lelystad

هلند آنلاین, هلند
تلفن
+31 320 268 799