Maastricht University, University College Maastricht (UCM)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه ماستریخت (UM) دانشگاه بین المللی ترین در هلند است و با 16،861 دانش آموز و 4300 کارمند، هنوز هم در حال رشد است. این دانشگاه برای مدل آموزش نوآورانه خود، شخصیت بین المللی و رویکرد چند رشته ای برای تحقیق و آموزش است.

با تشکر از برنامه های تحقیق و مطالعه با کیفیت بالا و همچنین تمرکز قوی بر مشارکت اجتماعی، UM به سرعت شهرت خوبی کسب کرده است. امروزه یکی از بهترین دانشگاه های جهان در جهان محسوب می شود.

ده دلیل برای انتخاب دانشگاه ماستریخت

 1. رویکرد شخصی با یادگیری مبتنی بر مشکالت
  دانش آموزان در UM در گروه های آموزشی کوچک درس می خوانند، بدین معنی که شما فعالانه شرکت می کنید و مهارت های ضروری برای آینده خواهید داشت. معلمان معمولا شما را با نام اول میشناسند و همیشه در دسترس و قابل دسترس هستند.


 2. برنامه های منحصر به فرد
  UM تعدادی از برنامه های تحصیلی ارائه می دهد که در هیچ جای دیگری در هلند وجود ندارد. نمونه هایی از جمله لیسانس در بهداشت عمومی اروپا، کارشناسی ارشد جرم شناسی، جرم شناسی و حقوق و کارشناسی ارشد بهداشت جهانی است.


 3. بیشتر دانشگاه های بین المللی در هلند
  اکثر برنامه های ما نیز به زبان انگلیسی ارائه می شوند و 51 درصد دانش آموزان و نزدیک به 42 درصد از کارکنان ما از خارج از کشور هستند. این باعث می شود UM دانشگاه بین المللی ترین در هلند است.


 4. پژوهش
  تحقیقات چند رشته ای ما، از رشد بافت انسانی برای بررسی مسائل پایداری، یک زمینۀ پرورش دهنده ای است که به آموزش ما کمک می کند. دانشگاهیان در تدریس به شدت درگیر هستند و دانش آموزان علاقمند به طیف وسیعی از گزینه های درگیر شدن در تحقیقات خود دارند.


 5. در میان بهترین دانشگاه های جوان در سراسر جهان
  UM پنجمین بهترین دانشگاه جوان در سراسر جهان است، با توجه به نسخه 2017 رتبه بندی آموزش عالی تایمز برای دانشگاه های جوان. در رتبه بندی های دیگر نیز، UM به طور مداوم نمرات خوب را به دست می آورد: در سال 2017، UM در رتبه بندی QS برای دانشگاه های کمتر از 50 سال قرار دارد.


 6. نوآوری آموزشی
  ما به طور مداوم برای بهبود روش های آموزشی خود در UM Edlab، که همچنین از معلمان پشتیبانی می کند و برنامه های عالی برای دانش آموزان را فراهم می کند، تلاش می کنیم.


 7. قلب اروپا
  ماستریفت در جنوب ترین نقطه هلند قرار دارد، در قلب اروپا. در عرض چند ساعت شما می توانید در بروکسل، آمستردام، پاریس یا لندن باشید و چندین فرودگاه در یک ساعت در حال حرکت هستند.


 8. شهر ماستریخت
  از سینماها، تئاتر ها و صدها کافه، کافه ها و رستوران ها به یک مرکز ورزشی با نام تجاری جدید و تسهیلات تحقیقاتی پیشرفته در حال ساخت در سایت Tapijn - ماستریخت یک شهر زندگی با یک مرکز تاریخی است. و هر سال تحصیلی با یک هفته نامنظم Inkom شروع می شود.


 9. افتخار برنامه ها
  برای دانش آموزانی که به یک چالش اضافی علاقه دارند، ما مجموعه ای از برنامه های افتخار را ارائه می دهیم: Premium، MaRBle و Honors.


 10. پیدا کردن یک شغل
  تحقیقات توسط مرکز تحقیقات UM برای آموزش و پرورش و بازار کار (ROA) نشان می دهد که حدود 96 درصد از فارغ التحصیلان در چندین سال تحصیل در کار مشاغل مشغول به کار هستند (دانشگاه اماراتی دانشگاه ماستریخت 2017).


حقایق سریع

 • جوانترین و بین المللی ترین دانشگاه در هلند
 • 16،861 دانش آموز، 4300 کارمند، 65000 فارغ التحصیل
 • یکی از بهترین دانشگاه های جهان در جهان (THE، QS)
 • تنها دانشگاه هلندی در شبکه دانشگاه های جهانی (WUN) و شبکه ی دانشگاه های تحقیقاتی جوان (YERUN)

مکان ها

ماستریخت

Address
Minderbroedersberg 4-6
6211 LK ماستریخت, لیمبورگ, هلند

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: