Martinair Flight Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به آکادمی پرواز Martinair خوش آمدید

آکادمی پرواز Martinair سرچشمه 40 سال پیش و بخشی از AIR FRANCE / KLM گروه است. آکادمی قدیمی ترین در هلند اجرا می شود که تمام آموزش پرواز عملی از یک فرودگاه هلندی است. بنابراین ما یک ناوگان مدرن و جوان است که پایگاه اصلی آن در فرودگاه لیلیاستاد استفاده کنید.

این دوره آموزشی یکپارچه فشرده حدود 24 ماه طول می کشد و شروع به 3 بار در سال است. این نظریه با استفاده از سیستم آموزش کامپیوتر بر اساس داده می شود و به طور کامل با درس پرواز عملی یکپارچه شده است. این به این معنی است که این نظریه با درس پرواز عملی، به این وسیله این تئوری می تواند به طور مستقیم به عمل به کار گرفته متناوب.

ماهانه یک روز جهت گیری در آکادمی پرواز وجود دارد، در اینجا شما تمام اطلاعات شما نیاز دارید و برای کشف و درک آکادمی پرواز Martinair دریافت کنید. انتخاب می توانید هر زمان شروع و می تواند در حدود 3 هفته به پایان رسید.

پرواز آکادمی Martinair مفتخر است اعلام اتحاد با دو شرکت دیگر، Trener Kft اطلاعات و FSC. این شرکت جدید است که تشکیل شده است که به نام پرواز آکادمی مرکزی اروپا، CEFA.

پس از ارزیابی کامل پرواز آکادمی مرکزی اروپا توسط Wizz هوا به عنوان یک شریک برای برنامه آموزش منحصر به فرد مربی خلبان انتخاب شده است.

چرا Martinair پرواز آکادمی؟

Martinair102

این مهم است که احساس راحتی با این راه آموزش و پرورش است که مدرسه خود را به شما ارائه می دهد.

یکی از دلایل مهم برای پرواز آکادمی Martinair را انتخاب مقیاس کوچک آن است. حداکثر 36 دانش آموزان شروع به آموزش ATPL خود را هر سال و کلاس یک تعداد 12 دانش آموز تجاوز نمی کند. این نتایج در یک رویکرد بسیار شخصی که در آن فرد مرکزی است.

در Martinair پرواز آکادمی شروع به پرواز واقعی تنها پس از چهار هفته آموزش مدرسه زمین. اولین پرواز انفرادی خود را می گیرد حدود دو ماه پس از شروع پرواز آموزشی خود را. این به این معنی است که نظریه با آموزش پرواز عملی در طول سال اول ترکیب شده است. در سال پرواز واقعی دوم با ناوگان جوان و مدرن تاکید شده است.

در سال اول، کل نظریه ATPL خواهد شد با استفاده از (آموزش بر پایه کامپیوتر) CBT، است که توسط به طور منظم همه معلمان تئوری دور، که ممکن است آموزش پرواز را از خود و به راحتی قادر به ایجاد ارتباط بین تئوری و عمل حمایت درمان می شود.

در این سال همچنین شما می خواهد برای اولین بار مجوز خود را از خلبان خصوصی مجوز به دست آورد. این اجازه می دهد تا شما را به پرواز تعداد مورد نیاز از ساعت برای ناوبری ATPL با هم شاگردی، به طوری که شما مقدار زیادی از تجربه به دست آوردن با هم. همچنین شما می توانید پرواز به فرودگاه خارجی بیشتر از راه دور انجام دهد، زیرا همراه با هم شما دو برابر تعداد ساعت در دسترس است.

بر خلاف برخی از پروازهای دیگر مدارس، آموزش پرواز کامل در آکادمی پرواز Martinair در یک محل در مورد ما انجام خواهد شد، این لیلیاستاد فرودگاه است.

چشم انداز آینده

Martinair103

پرواز آکادمی Martinair یک شرکت تابعه پر از Martinair هلند NV Martinair هلند NV است KLM متعلق است، بنابراین د وزارت امور خارجه است نیز بخشی از AIR FRANCE / KLM گروه. این به این معنی که اگر شرکت در این گروه، مانند KLM، ترانساویا.کام و Martinair، نیاز خلبانان آنها مدارس پرواز خود را استخدام کند. مشخص، به این معنی که آکادمی پرواز KLM فراهم می کند KLM و پرواز آکادمی Martinair یک "تامین کننده ترجیح" برای ترانساویا.کام و Martinair هلند است. اگر پرواز آکادمی KLM می توانید خلبانان به اندازه کافی برای KLM عرضه نیست، دانش آموز خلبانان از پرواز آکادمی Martinair فرض خواهد شد.

دانش آموزان ما با خطوط هوایی مختلف، در داخل و خارج از اروپا پرواز کنند. در میان کسانی که خطوط هوایی شما ملی و پرچم حامل، حامل های منطقه و اپراتورهای کسب و کار پیدا کنید. دانش آموزان، که هنوز هم انتظار برای یک کار، خواهد شد در استاندارد توسط آکادمی پرواز Martinair توسط به اصطلاح آموزش عود برگزار شد. این جلسات آموزشی ماهانه توسط یک تیم از کاپیتان هواپیمایی، که آثار خود را در موقعیت های رهبری در حمل و نقل هوایی تجاری (MD-11، B767، B747) به دست آورده اند ارائه شده است.

مکان ها

للیستاد

Martinair Flight Academy

Address
Emoeweg 4,
8218 PC Lelystad.
The Netherlands

8218 PC للیستاد, فلولاند, هلند
تلفن
+31 320 288 476