Cochin International Language Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کوچین آکادمی زبان بین المللی (CILA) یک موسسه بین المللی برای آموزش زبان انگلیسی و تربیت معلم است. ما ایجاد فرصت های بین المللی برای معلمان زبان انگلیسی در غیر انگلیسی مناطق مانند اروپا غربی، مرکزی / شرق اروپا، آسیا، امریکا لاتین، شرق میانه / شمال آفریقا و کشورهای جنوب صحرای آفریقا صحبت کردن. ما همچنین آموزش زبان انگلیسی به دانش آموزان که مایل به تحصیل یا کار در خارج از کشور به خصوص در یک کشور انگلیسی زبان فراهم می کند.

کوچین جهانی زبان ACADEMY (CILA) تحت مالکیت و مدیریت توسط JS SOLUTIONS آموزش خصوصی محدود، یک شرکت ثبت شده و ثبت شده تحت قانون شرکت های، 1956. CILA در Angamaly، ​​واقع در نزدیکی به فرودگاه بین المللی کوچین. آن است که تنها 2 دقیقه رانندگی به ایستگاه راه آهن Angamaly.

مدرسه توسط زبان انگلیسی زبان مادری از انگلستان و کانادا با سال های متعدد تجربه در تدریس زبان انگلیسی اداره می شود. ما با ارائه انواع دوره مانند تثلیث ok را بزنید. TESOL برای زبان انگلیسی معلمان برای تبدیل شدن به یک معلم انگلیسی واجد شرایط برای سخنگویان زبان دیگر، IELTS برای کسانی که مایل به کار یا تحصیل در خارج از کشور، کسب و کار انگلیسی، انگلیسی گفتاری بزرگسالان، انگلیسی گفتاری برای کودکان و حتی شماره 1 تا 1 جلسه اسکایپ.

معلمان ما به خوبی متخصص و دوره دیده برای آموزش زبان انگلیسی با استفاده از روش های مدرن می باشد. دانش آموزان لذت بردن از یادگیری زبان انگلیسی در مرکز ما. دو تن از معلمان ما IELTS بازرسان سابق هستند و در کشور در سراسر جهان از جمله انگلستان، کانادا و در شرق میانه کار کرده است. بنابراین شما می توانید مطمئن باشید که یادگیری خود را 100٪ درست باشد. بنابراین، CILA انتخاب اول خود را به یادگیری و تدریس زبان انگلیسی می شود.

مکان ها

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: