Eruditus Executive Education

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما که هستیم

دنیای کسب و کار به سرعت در حال تغییر است. پس چگونه شما نه تنها خودتان را سازگار می کنید، بلکه از رقابت پیشی بگیرید؟

مجموعه گسترده ای از برنامه های آموزشی سفارشی و باز در ارادیتوس اجرایی در هند، سنگاپور، دبی و دیگر نقاط جهان، چارچوب هایی را برای مقابله با چالش های امروز و آینده ارائه می دهد. سرپرست توسط فارغ التحصیلان INSEAD و هاروارد، و با حمایت کارشناسان برنامه از سراسر جهان، برنامه ها در اتحاد با مدرسه های کسب و کار منجر جهانی طراحی شده است.

ما برنامه هایی را طراحی می کنیم که به شما اجازه می دهد یادگیری را با پیاده سازی واقعی ترکیب کنید. هنگامی که شما در یکی از برنامه های ما ثبت نام می کنید، شما می توانید از یادگیری در یک محیط تعاملی با یک گروه متنوع از همتایان استفاده کنید. برنامه ها در قالب های متنوعی طراحی شده اند، از جمله کارگاه های آموزشی کوتاه مدت چند هفته، برنامه های آنلاین یا جلسات مدولار کامل، که همه آنها بر روی ایجاد رهبران مسئول در هر سناریوی تجاری تمرکز می کنند.

رویکرد ما

در Eruditus، یکی از زمینه های تمرکز ما چگونگی ایجاد و ارائه برنامه های مربوطه است که نه تنها به شما برای کمک به آنچه که است، بلکه شما را برای آنچه که می تواند باشد آماده می کند.

این شامل چارچوب جامع مورد نیاز برای مقابله با چالش های کسب و کار ذاتی است.

ما میدانیم

نه فقط محتوا، روش نیز مهم است

برنامه های ما با استفاده از طیف گسترده ای از روش های یادگیری و ماژول ها ساخته شده اند که همه آنها در کنار برنامه های شلوغ و تعهد کاری تطبیق می یابند. علاوه بر این، تاکید بر نحوه یادگیری شما نیز مطرح شده است. یادگیری از طریق تعاملات واقعی کلاس درس، جلسات آنلاین، مطالعات موردی، شبیه سازی زمان واقعی و تمرینات عملی، شما را در معرض برخورد با چالش ها قرار می دهد. برنامه های ما شما را تشویق می کند تا سؤالات مربوطه را مطرح کنید، تفکر راهبردی و بحث با همسالان را تحریک کنید - مهارت هایی که می توانید حتی در محیط دفتر روزمره خود استفاده کنید.

چگونه آموزش مهم است

Eruditus با برخی از بهترین مدارس کسب و کار و استادان همکاری می کند که تجربه ی کامل آموزش 360 درجه ای را ارائه می دهند. آنها نه تنها جدیدترین نوآوری هایی را که برای کسب و کار نیاز دارند آموزش می دهند، بلکه همچنین دوره های نوآورانه ای را طراحی می کنند که در سناریو حرفه ای فعلی مرتبط هستند.

برنامه های سفارشی مورد نیاز است

نیازهای هر شرکت منحصر به فرد است. هر اهداف موسسه دانشگاهی متفاوت است. ما نه تنها این را می شناسیم، ما این را درک می کنیم. صرف زمان زیاد، پیش برنامه، برای درک نیازهای منحصر به فرد شرکای ما، یک گوشه ای از رویکرد Eruditus است. برای این کار، ما به طور مداوم برای طراحی و به کارگیری برنامه های خود در فرمت های مختلف از قبیل کارگاه های کوتاه مدت، کلاس هایی که چند هفته یا چند ماه طول می کشند، جلسات آنلاین یا برنامه های مدولار کامل می پردازیم. همه برنامه ها در اطراف آنچه شرکت کنندگان نیاز دارند از نظر برنامه درسی، زمان در دسترس و قیمت مناسب طراحی شده است.

رابطه بلندمدت

اکثر شرکای ما جلسات یادگیری خود را با ما انجام داده اند. تعهد ما به شرکای ما فراتر از یک مداخله آموزشی است. ما علاقه مند به ملاقات با اهداف بلندمدت شرکت یا موسسات آموزش عالی هستیم.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Online Certificates »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: