KBuffer

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در سال 1986 در چنای، هند تاسیس، 'KBuffer آنلاین' متعلق به آقای GM ساندارام بوده است در خدمت مشتریان مختلف در زمینه های انتشار، چاپ و چند رسانه ای. آنها نیز تا به حال شعبه در مادورای به تهیه کردن به نیازهای ناشران متعددی را در شهرستان.

پروموتور، آقای GM ساندارام دارای تجربه غنی در زمینه های آموزش، انتشارات، و چند رسانه ای. در سال 2003، سوپر گرافیک آغاز شده ترویج دوره های مختلف تحت نام تجاری از KBuffer. فهرست دوره عبارتند از:

نگارش فنی E-LEARNING E-نشر نرم افزار تست (مجاز توسط هیولت پاکارد یا HP) چند رسانه ای، و بسیاری دیگر.

در سال 2005، آنها معرفی مفهوم جدیدی از کلاس درس مجازی که در آن مردم می توانند بسیاری از چیزهایی هستند با استفاده از روش E-آموزش یاد بگیرند. در حال حاضر آنها دانش آموزان انجام دوره های مختلف از نقاط مختلف هند و همچنین در خارج از کشور داشته باشد. KBuffer همچنین برگزاری دوره های حرفه ای ویژه در کالج های بسیاری را در شهرستان چنای است.

آقای ساندارام به عنوان رئیس مرکز Aptech-آرنا چند رسانه ای برای اولین بار از مرکز آن در گاندی ناگار، Adyar خدمت کرده بود.

او کار خود را به عنوان یک چاپگر به نام سری چاپگر Jagan آغاز شده است. او در حال اجرا نشریات خود، Niraimathi انتشارات، بود که انتشار مجلات ماهانه.

او همچنین به عنوان مدیر کل یک خانه بزرگ انتشاراتی در چنای خدمت کرده بود. آقای ساندارام یکی از پیشگامان نشر رومیزی در چنای است.

مکان ها

چنای

Address
16 Saint Mary's Road, Mandaveli
600028 چنای, تامیل نادو, هندوستان

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: