Hong Kong Design Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

139938_HKDI_campus.jpg

Hong Kong Design Institute ( HKDI ) یک موسسه پیشرو در زمینه طراحی تحت گروه VTC است. این آموزش با کیفیت بالا برای پرورش دانش و حرفه ای سازی ، پرورش استعدادهای نوظهور که زمینه ساز صنایع خلاق در هنگ کنگ هستند ، فراهم می کند.

با سالها تجربه در زمینه آموزش طراحی ، HKDI نقاط قوت بخشهای طراحی خود - معماری ، طراحی داخلی و محصول ، طراحی ارتباطات ، رسانه های دیجیتال و طراحی مد و تصویر - را برای ارائه بیش از 20 برنامه طراحی گرد آورده است. بسیار در بیان و آموزش پیشرفته انعطاف پذیر، HKDI پیشنهادات دانشجویان مدرک دانشگاهی سه سال Pathway از یک دیپلم عالی به یک سال تحصیل در رشته کارشناسی ارائه شده توسط دانشگاه های معتبر در انگلستان است.

HKDI با استفاده از برنامه درسی معاصر و همکاری های فعال با شرکای علمی و صنعتی محلی و بین المللی، یک رویکرد "فکر-و-انجام" را اتخاذ می کند. دانش آموزان فرصت هایی برای به دست آوردن تجربه در دست دارند و در برنامه های ارزشی جهانی شرکت می کنند تا افق آنها را گسترش دهد و در عین حال تفکر خلاق و حساسیت اجتماعی آنها را افزایش دهد.

139939_HKDI_0007.jpg

یک محیط یادگیری پویا

HKDI سال تحصیلی 2010/11 را در پردیس جدید برنده جایزه خود در تیو کنگ لنگ آغاز کرد. این دانشگاه به ارائه پویاترین محیط یادگیری برای آموزش طراحی با کیفیت اختصاص یافته است.

برنامه های با کیفیت و پشتیبانی دانشجویی

برنامه درسی ما با استفاده از رهبران صنعت برای اطمینان از ارتباط و پاسخگویی آن به تحولات صنعت طراحی شده است. برنامه های HKDI از نظر شورای تأیید اعتبار مدارک تحصیلی و HKDI از کیفیت Hong Kong اطمینان حاصل می کنند.

به دانشجویان و فارغ التحصیلان ما خدمات مشاوره و پشتیبانی توسعه شغلی ارائه می شود. از طریق ترتیبات بیان با دانشگاه های مشهور خارج از کشور ، فارغ التحصیلان دیپلم عالی HKDI می توانند دوره های تکمیل درجه را به صورت محلی دنبال کنند و طی یک یا دو سال به مدارک تحصیلی HKDI .

خلاقیت در عمل

برنامه های جامع طراحی HKDI شامل فعالیت هایی برای پرورش تفکر خلاق و مهارت های تصمیم گیری ، حساسیت فرهنگی و چشم انداز جهانی شما است. تجربه HKDI مبتنی بر رویکرد "فکر کردن و انجام دادن" است که به شما امکان می دهد اشتیاق خود را برای طراحی همزمان با انتقال مهارت ها و دانش لازم برای موفقیت گسترش دهید.

یک انتخاب ارزشمند برای موفقیت

طراحی می تواند شما را به یک شایستگی و شایستگی برساند. ما منتظر داشتن شما به عنوان یک عضو خانواده HKDI .

مکان ها

هنگ کنگ

Address
Hong Kong Design Institute
3 King Ling Road, Tseung Kwan O,
New Territories

هنگ کنگ, هنگ کنگ

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید