توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تاریخچه: Atlântica

Atlântica در سال 1996 به عنوان مؤسسهی منافع عمومی متولد شد و هدف آن ایجاد، انتقال و انتشار دانش، علم و فناوری از طریق تفسیر مطالعه، تدریس، تحقیق و توسعه تجربی بود.

مدیریت توسط EIA - آموزش، تحقیق و مدیریت SA، موسسه ایجاد شده در سال 1993 با هدف توسعه یک موسسه عالی آموزش عالی، شناخته شده برای توانایی آن برای آموزش متخصصان برتر در بازار کار، بر اساس استادان دانشگاه، محققان، موسسات مالی، گروه های نهادی، شرکت خدمات و مطالعات، و شهرداری Oeiras، که تا سال 2014 سهامدار اصلی باقی مانده است. در سال 1996 در زمینه مدیریت، محیط زیست، قلمرو، فناوری اطلاعات و ارتباطات و مدیریت در بهداشت آغاز شد نخستین درجه و در سال 2001 دانشکده بهداشت ایجاد شد Atlântica . از آن به بعد، Atlântica منافع علمی خود را گسترش داده و رشته های تدریس و تحقیق آن را تثبیت کرده است.

در سال 2014، Carbures 87 درصد از سهام سرمايه EIA را به دست آورد، و قصد خود را مبني بر مشارکت در تغيير در آموزش عالي در پرتغال، با تقويت ارتباط بين صنعت - دانشگاه تحصيلات تکميلي - تحقيق و تحقيق، از طريق ايجاد یک قطعه فن آوری توسعه در زمینه مهندسی مواد و علوم مهندسی هواپیما - کسب و کار اصلی آن است.

این همکاری امکان انتقال دانش شرکت به دانشگاه را در رابطه دو سالانه به منظور آموزش فارغ التحصیلان، استادان و پزشکان، متخصصان آینده با صلاحیت هایی که واقعا برای این شرکت مفید است، اما همچنین اجازه می دهد تا دانشگاه از شرکت در پروژه های تحقیقاتی و فن آوری توسعه پشتیبانی کند. از طریق این مدل آموزشی جدید که ادغام دانشگاه / شرکت را در اختیار دارد، زمینه های متقارن و مکمل (سلامت، علوم تجربی، فناوری اطلاعات، مهندسی) و سرمایه گذاری قوی در تحقیقات که نوآوری های کاربردی را به ارمغان می آورد، Atlântica تفاوت در آموزش عالی در پرتغال، خصوصی و عمومی.

Atlântica اجازه می دهد تا دانش آموزان برای یادگیری و تحقیق با کیفیت بالا، با آموزش تخصصی، یکپارچه با واقعیت شرکت ها، و به این ترتیب، قابلیت استخدام بیشتر.

امروز، Atlântica قصد دارد خود را متمایز و ابزار ارزشمند پیشرفت دانشگاه در پرتغال است.

تاریخچه: ESSATLA

مدرسه سلامت Atlântica (ESSATLA) در سال 2001 به عنوان واحد ارگانی از دانشگاه Atlântica شد، که در آن به عنوان یک مدرسه بهداشتی در سطح پلی تکنیک ادغام شد.

از آنجا که این یک واحد سازمانی از دانشگاه است Atlântica ، مدیریت تعلق به بدن تاسیس مربوطه، آموزش و پرورش EIA.-، اداره پژوهش و SA که در سال 1993 توسط گروهی از اساتید دانشگاه، پژوهشگران، موسسات مالی، گروه های ایجاد شده بود موسسات، شرکت های خدماتی و تحصیلی و شهرداری Oeiras، که تا سال 2014 سهامدار اصلی باقی مانده است.

در سال 2002، دو دوره دو مرحله ای با جهت گیری فنی و حرفه ای، در رادیولوژی، و در تجزیه و تحلیل بالینی و بهداشت عمومی آغاز شد. دوره های پرستاری (2001)، فیزیوتراپی (2001)، گفتار درمانی (2003) و دوره تکمیلی دوره پرستاری (2002) نیز ایجاد شد.

دوره های مدرسه به دنبال پاسخگویی به خواسته های تشکیلات فنی - فیزیکی و در عین حال ایجاد یک انسانی برای دانش آموزان در یک دیدگاه یکپارچه با علوم اجتماعی و رفتار است.

از ابتدا، آنها از طریق تدریس در زمینه های بالینی، یک مؤلفه قوی از تمرین را در یک زمینه حرفه ای داشتند، که مدرسه را به منظور ایجاد پروتکل های همکاری با بیمارستان ها و مراکز بهداشتی در منطقه لیسبون، هدایت نمود.

با توجه به نیاز به تطبیق دوره ها با پیشرفت علمی و تکنولوژیکی مناطق مربوطه، گفتار درمان، رادیولوژی، تجزیه و تحلیل بالینی و دوره های بهداشت عمومی پس از سال 2015 میلادی متوقف شد و یک مرحله جدید برای اصلاح این مناطق آغاز شد. دوره ها، مطابق با دستورالعمل های داده شده در زمان مناسب توسط کمیته های ارزیابی A3es.

در ژوئیه 2017، درجه جدیدی در استئوپاتی تأیید شد، که در سال 2017-2018 اجرا شد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • پرتغالی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه کارشناسی ارشد

Atlântica

در حال حاضر، امنیت اطلاعات نگرانی قابل توجه و رو به رشد در سازمان ها است. رقابتی کسب و کار به دسترسی و تولید اطلاعات بیشتر و بهتر بستگی دارد. ... [+]

در حال حاضر، امنیت اطلاعات نگرانی قابل توجه و رو به رشد در سازمان ها است. رقابت تجاری به شدت وابسته به دسترسی و تولید اطلاعات بیشتر و بهتر است. محیط سازمانها با خارج بیشتر قابل قبول است. فرآیندهای کسب و کار در زمینه مبادله اطلاعات مداوم با عناصر خارجی در رابطه با مشتریان و تامین کنندگان اجرا می شود. عادت های اجتماعی کارکنان در سازمان ها، دسترسی به شبکه های سازمان را با استفاده از دستگاه های خود تغییر داده اند، که همیشه با اطلاعات شخصی آنها محافظت نمی شود، و اجازه می دهد خلع سلاح برای داده های شرکت ها، حتی در رفتار و نگرش های ظاهرا بی ضرر ایجاد شود.... [-]

پرتغال Barcarena
درخواست اطلاعات
پرتغالی
پاره وقت
162 ساعت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Atlântica

این دوره کارشناسی ارشد با ارزش است که در پیشنهادات سنتی آموزش عالی در پرتغال (ما فکر می کنیم این پیشنهاد نوآورانه در کشور ما) معمول نیست، اما این یک دارایی بسیار مهم برای ... [+]

این دوره کارشناسی ارشد با ارزش است که در پیشنهادات سنتی آموزش عالی در پرتغال (ما فکر می کنیم این پیشنهاد نوآورانه در کشور ما) معمول نیست، اما این یک دارایی بسیار مهم برای جامعه کسب و کار، و همچنین برای جنبه های مربوط به اقدام حرفه ای، و همچنین جنبه های مربوط به حوزه های متنوع مختلف که در این دوره تحت پوشش قرار می گیرند، اما اساسا برای نوآوری در مدیریت استراتژیک مردم است.

ایده این دوره کارشناسی ارشد با استفاده از این مهارت ها (نوآوری و تغییر در مدیریت استراتژیک مردم) بسیار ابتدایی و مفید است، زیرا ما می خواهیم با استفاده از ابزارهای جدید، دانش و مهارت ها، با استفاده از فرم های بین المللی و بهترین روش ها در این زمینه، .... [-]

پرتغال Barcarena
اکتبر 2019
پرتغالی
پاره وقت
210 ساعت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Atlântica

به منظور پاسخگویی به نیازهای آموزشی حرفه ایانی که در این زمینه کار می کنند، PG جدید در مواد کامپوزیتی یک برنامه جمع و جور و پس از کار ارائه می دهد که شامل ماژول های خاصی ... [+]

به منظور پاسخگویی به نیازهای آموزشی حرفه ایانی که در این زمینه کار می کنند، PG جدید در مواد کامپوزیتی یک برنامه جمع و جور و پس از کار ارائه می دهد که شامل ماژول های خاصی در مواد کامپوزیتی است که موضوعاتی مانند تولید، تعمیر و بازیافت مواد کامپوزیتی، طراحی کامپوزیت های چند لایه، یعنی اندازه و اتصالات. این آموزش همچنین اجازه می دهد تا مهارت های فنی شرکت کنندگان در PG را از لحاظ چسبندگی و درمان سطح، ضروری برای پیوند بین قطعات کامپوزیت و کامپوزیت با انتخاب فلز، طراحی و انتخاب مواد و توسعه محصول در مواد کامپوزیتی، گسترش دهد. PG همچنین شامل اجزای عملی در تولید مواد کامپوزیتی چند لایه و خصوصیات حرارتی، شیمیایی و مکانیکی آنها است که در آزمایشگاه Atlântica انجام شده است.... [-]

پرتغال Barcarena
درخواست اطلاعات
پرتغالی
پاره وقت
72 ساعت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Licenciatura Engenharia de Materiais da Universidade Atlântica

Licenciatura em Ciências Aeronáutica da Universidade Atlântica