China Study Abroad

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مطالعه در چین با CSA

China Study Abroad یک شرکت جامع، مقرون به صرفه و خدماتی است که برنامه های زبان را در دانشگاه های چین در سراسر چین ارائه می دهد. ما خودمان را در حفظ هزینه هایمان به خاطر ادامه تحصیل در خارج از کشور در چین به عنوان بسیاری از مردم باز می کنیم. در عین حال با ارائه پشتیبانی لازم برای تحصیل در خارج از کشور در چین.

China Study Abroad از کشور از طریق موارد زیر امکان دسترسی آسان به برنامه های زبان، آموزش عالی و فرصت های چین را فراهم می کند:

  1. مشاوره و اطلاعات رایگان در مورد هر برنامه دانشگاهی در چین
  2. کمک به شما را به چین، از جمله مشاوره عمومی و کمک با ویزا
  3. کمک به شما در زمانی که شما رسیدن به حل و فصل
  4. به شما کمک می کند زمان خود را در چین به حداکثر برسانید تا بتوانید از تجربه کامل استفاده کنید

چطور این کار را انجام دهیم؟

توصیه رایگان - از ما درباره شهرهای، دانشگاه ها، دوره های موجود، زندگی در چین بپرسید. ما تمام اطلاعاتی را که شما نیاز دارید به شما ارائه می دهیم. رایگان.

دريافتن به چين - در صورت نياز به كمك كمك به كارتن براي كسب كردن برنامه مورد نظر، ما به شما كمك خواهيم كرد. این شامل تکمیل درخواست شما، جمع آوری اسناد و مدارک مربوط به پذیرش و مدارک تحصیلی از دانشگاه، تأیید آنها برای شما و کمک به گرفتن ویزا (در کشورهای انتخابی) است. ما این کار را برای 150 دلار انجام می دهیم که شامل هزینه درخواست دانشگاه و هزینه اسناد می شود!

حل و فصل کنید - ما به شدت بر این باوریم که سریعتر در سکوت قرار می گیرید، بیشتر از تجربه خود در چین خارج خواهید شد. بر خلاف برخی از کشورها، چین کمی به مصرف می رسد و ما در اینجا برای کمک به آن هستیم. مطمئنا یک ماجراجویی به خارج از چین منتهی می شود، اما این نیز می تواند ماه ها را برای فهمیدن همه چیز بیابد. ما به سرعت این روند را کمک خواهیم کرد به این معنی که شما از تجربه خود بیشتر می شوید. با برنامه ریز برنامه قابل برنامه ریزی ما، همه چیز بسیار ساده است. شما برای چیزی که می خواهید ثبت نام کنید، هیچ چیز دیگری، نه بیشتر، نه کمتر. این می تواند به اندازه یك یك وانت یك فرودگاه باشد یا شامل اقامت یا معلم خصوصی و یا كمك یكی از خدمات 24/7 CSA ما باشد.

وقت خود را در چین به حداکثر خود ببرید - ما این کار را با ارائه چند چیز اضافی در کنار آن انجام می دهیم که واقعا به تجربه شما اضافه می شود. داوطلبانه، کارآموزی، مسافرت، یا تدریس، ما گزینه های زیادی برای شما در اختیار شما قرار داده ایم. آنها نه تنها سرگرم کننده و چالش برانگیز خواهند بود، بلکه به طور خلاصه به رزومه شما نیز اضافه خواهند شد. این نوع از فرصت های اضافی سخت است برای سازماندهی خود و در حالی که شما مشغول حل و فصل در، تعطیلات آخر هفته خواهد پرواز. ما نمی توانیم به اندازه کافی تاکید کنیم که این گزینه های اضافی در زمان شما در چین چقدر مهم هستند.

آماده برای شروع ماجراجویی خود را در چین؟ با ما تماس بگیرید، اسکایپ ( اطلاعات-chinastudyabroad ) یا رها کردن ما یک ایمیل در info@chinastudyabroad.org و با هم خواهیم سفر کامل خود را به چین برنامه ریزی!

ده دلیل برای تحصیل در چین:

1. زبان، بدیهی است!

هیچ چیز به اندازه یادگیری یک زبان در کشور از آن ناشی می شود - به خصوص اگر بیش از یک میلیارد نفر در آن کشور زندگی می کنند! شما به فرانسه می روید تا فرانسه، ایتالیا را یاد بگیرند تا ایتالیایی، ژاپنی را یاد بگیرند ... بنابراین یادگیری چینی ها در چین یک انتخاب طبیعی است. با تحصیل در چین می توانید از آنچه در کلاس های خود و دروس تکمیلی خود یاد می دهید استفاده کنید؛ برای سفارش غذا در یک رستوران، در یک بازار محلی به توافق برسید، با راننده های کابین صحبت کنید و حتی برای دوستان جدید. پس از همه، زمانی که بیش از یک پنجم جمعیت جهان به نوعی از چینی ها سخن می گویند، احتمالا یکی از آنها را دیر یا زود ملاقات خواهید کرد.

2. تاریخ.

یک کشور پرجمع به عنوان چین یک شبه بزرگ را نداشت - طولانی و طولانی بود. اولین نمونه هایی از تاریخچه نوشته شده چینی به 1600 قبل از میلاد می رسد، هرچند داستان ها به وقایع رخ داده تا 4200 سال پیش اشاره می کنند! از آن به بعد، چین تحت تاثیر قرار دادن بخش هایی از گسترش و انقباض، جنگ و صلح، فقر و رونق، تهاجم و شورش، متحد شدن و نزاع مدنی، امپراتوری و دولت های متخاصم بوده است. حتی سلسله های امپراطوری مهاجمان خارجی مانند مغولان و مانچوس، سابقه طولانی سرزمین های فتح شده خود را محترم شمردند، هرچند خود را به فرهنگ چینی جذب می کردند، نه خودشان را به مردم تحمیل می کردند. همانطور که شما ماندارین را در چین مطالعه می کنید، شما نیز در این تاریخ غنی و جذاب غوطه ور خواهید شد که هرگز نمیتواند بازدیدکنندگان را جذب کند.

3. غذا.

قبل از آمدن به مطالعه در چین، احتمالا غذای چینی زیادی در کشور خودتان را انتخاب کرده اید، اما غذاهای چینی خیلی بیشتر از مرغ های شیرین و ترش و جوجه ی عمومی Tso وجود دارد! در واقع، طیف وسیعی از طعم و طعم های مختلف در چین وجود دارد که بسیار دشوار است که یک سبک منحصر به فرد از غذاهای چینی را تعریف کنیم. از غذای شیرین و تند و طعمدار کانتونی در گوانگدونگ تا ظاهری بی نظیر از غذاهای سیشوان، و از انواع مختلف کوفته ها در بخار بامبو انباشته به ظرافت اردک کباب پز کلاسیک، شما ملزم به کشف چیزی برای لذت بردن از tastebuds!

4. فرهنگ.

همانطور که می توانید تصور کنید، یک تمدن بیش از 4000 ساله یک فرهنگی بیش از حد غنی را برای توصیف در چند کلمه توسعه داده است ... اما اجازه دهید آن را امتحان کنید: Confucianism، Taoism و بودیسم. ماندارین و کانتونی. کونگ فو و تای چی. راهبان شائولین و معابد بودایی. جت لی و جکی چان. گونگ لی و ژانگ زیوی. چن کایت و ژانگ ییمو. ببر کور کردن، اژدها مخفی. خداحافظ هنر جنگ، توسط Sun Tzu. فنگ شویی. یین و یانگ. تقویم قمری. جشن سال نو چینی و بهار. جشن قایق اژدها. فستیوال پاییز و کیک ماه. زودیاک چینی. اژدها و ققنوس. چینی و خوشنویسی. گلدان مینگ، زیورآلات جید و روپوش ابریشم. جنگجویان سرخ مایل به قرمز و مجسمه های بودایی. اپرا چینی زیترس، افسانه ها، طبل ها و گوگ ها ... فقط چند نفر را نام گذاری می کنند.

5. مردم.

اگر پیش از این افراد چینی را ملاقات کرده باشید، شانس این است که شما فردی از گروه قومی هان را ملاقات کرد. هان چینی بزرگترین گروه قومی جهان است که بیش از 1.2 میلیارد نفر در چین، تایوان و هنگ کنگ به همراه یک تبار اسپانیایی بیش از 40 میلیون نفر در سراسر جهان است. اما جمعیت چین همچنین شامل 55 اقلیت دیگر قومی مجزا از مانچوس سلسله چینگ تا مردم هوی در جاده ابریشم از اویغورهای آسیای مرکزی به قوم مغولان چنگیزخان است که هر کدام دارای تاریخ و فرهنگ خودشان هستند . چینی ها را در چین یاد بگیرید و این فرصت را برای بسیاری از آنها برای خودتان به ارمغان بیاورید.

6. زمین.

در حالی که شما در چین زندگی می کنید و تحصیل می کنید، به عنوان بزرگترین کشور جهان در اندازه های بزرگ، کمبود مکان ها و چیزهایی برای دیدن وجود دارد. از تپه های بیابان و چمنزارهای شمال تا آب و هوای جنوب غربی گرمسیری، کشور شما را مسحور خواهد کرد. از کوه ها و سرزمین های به ظاهر ناپایدار استان یونان اطمینان حاصل کنید، شکلات های سنگین آهکی گیلین و یانگشو را تجربه کنید و یا خود را بعنوان یک جنگجو در ارتش چنگیزخان هنگام اسب سواری در استپ های مغولستان در نظر بگیرید. چرخه زندگی رودخانه را از طریق چانگ جیانگ (رودخانه یانگ تزی) دنبال کنید، زیرا چین را به بیش از 6000 کیلومتر به شمال و جنوب تقسیم می کند. همه این ممکن است، و ما هنوز حتی پانداها را ذکر نکرده اید!

7. شهرهای.

اکثر مردم فقط می توانند پکن یا شانگهای را به شهر های چینی بگویند، اما در حقیقت، بیش از 160 شهر چین با جمعیتی بیش از 1 میلیون نفر وجود دارد. با تفاوت های منطقه ای در آب و هوا، محیط فیزیکی، غذا و حتی گفتار گفتاری، جای تعجب نیست که حتی مردم چینی درگیر شدن در مورد چیزها مشکل دارند. همانطور که شما یاد می گیرید چینی ها می توانید انتخاب کنید که پکن را در تمام شکوه های امپراطوری خود ببینید و یا نزدیک به مناظر کارت پستال لیجیانگ زندگی کنید، در شستن و شلوغی شانگهای یا خنک کردن در ساحل چینگدائو انرژی می گیرید. متناوبا، اگر لرزش واقعی بیشتر سبک شما باشد، در ماه ژانویه برای جشنواره ی مجسمه ی یخ هاربین دیدن کنید که ساختمان های کلان را از یخ بیرون می کشید! با تحصیل در چین، هر فرصتی برای فرار از شهرهای بزرگ دارید و همه چیز را که کشور باید ارائه دهد، تجربه کنید.

8. اقتصاد.

آیا در مورد اقتصاد چین واقعا نیاز به چیزی بیشتر دارید؟ این دومین بزرگترین در جهان است، پس از ایالات متحده آمریکا، با افزایش در حدود 10٪ در سال برای 30 سال گذشته است. با این حال با تولید سالیانه سرانه ناخالص داخلی کمتر از 4000 دلار آمریکا، هنوز هم می تواند به بهبود بخشید. و چه کشور دیگری می تواند به عنوان یک بازیکن به عنوان بسیاری از مناطق به عنوان چین چیره شدن؟ علاوه بر صنایع سنتی کشاورزی و تولیدی، کشور نیز در زمینه هایی مانند معدن، پانل های خورشیدی، قطارهای با سرعت بالا و ارتباطات راه دور، رهبر جهان شده است. چین حتی بزرگترین بازار خودرو در جهان است که چین برای اولین بار در سال 2009 در ایالات متحده از آن استفاده کرد.

9. مدارس.

این که آیا شما به دنبال دوره کوتاه مدت زبان چینی هستید یا درخواست تحصیل در رشته مدرک، یک موسسه در چین است که برای نیازهای شما مناسب است. کلاس های زبان خود را به برنامه خود در طب مکمل و جایگزین پکن ملاقات کنید. یادگیری تابستان خود را در ساحل دانشگاه اقیانوس در چینگدائو یاد بگیرید. یک کلاس در دانشگاه زبان و فرهنگ پکن، بهترین مدرسه در کشور برای معلمان چینی. چالش خود را در یک موسسه مانند دانشگاه پکن و یا دانشگاه تسینگهوا، هر دو در رتبه 60 در جهان رتبه بندی دانشگاه جهانی QS و رتبه بندی دانشگاه جهانی آموزش عالی رتبه. هرچه دنبالش هستید، می توانید آن را در اینجا پیدا کنید.

10. آینده.

در دنیای متصل و جهانی شده ما، چین به بخش هایی از زندگی ما ادامه می دهد یا اینکه ما آن را دوست داریم یا نه، پس چرا درگیر نباشید؟ فرصت های بی پایان، امکانات بی حد و حصر است. ورود به چین تنها بهترین راه برای یادگیری زبان چینی نیست، بلکه یک فرصت فوق العاده برای دیدار با دوستان جدید و ایجاد ارتباطات جدید است. حتی اگر شما قصد ندارید در اینجا در طولانی مدت باقی بمانید، تجربه تحصیل در چین، حداقل برای رزومه یا رزومه خود ارزشمند است. در حالی که بقیه جهان در دسیسه های اقتصادی و اجتماعی خسته می شود، پادشاهی میانه به جلو حرکت می کند، آینده را می سازد: چینی ها را در چین یاد بگیرید و آینده خود را بسازید

تماس با ما

آیا می خواهید در مورد یکی از برنامه های تحصیل در خارج از کشور ما در چین بیشتر بدانید؟ کارکنان حرفه ای و متخصص بین المللی CSA تلاش می کنند اطلاعات و مشاوره های قابل اعتماد و کارآمد را ارائه دهند.

لطفا توجه داشته باشید که می توانید به هر دفتر از طریق ایمیل به آدرس info@chinastudyabroad.org برسید

یا در اسکایپ در دفتر chinastudyabroad

مکان ها

پکن

Beijing

لندن

London

بویناویستا

Mexico City

شانگهای

Shanghai

سیدنی

Sydney

ونیز

Venice

مادرید

Madrid

سانفرانسیسکو

San Francisco

تورنتو

Toronto