Tianjin International Chinese College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Tianjin International Chinese College (TICC) یک موسسه زبان چینی است که توسط کمیته آموزش شهری تیانجین تایید شده است. این کالج برنامه های زبان چینی را ارائه می دهد و تحصیلات ویزا (X1 / X2) را به دانشجویان سراسر جهان می دهد.

کالج ما در حال حاضر دارای دو محوطه دانشگاه است که به مساحت بیش از ده هزار متر مربع با امکانات عالی مانند سالن نمایشگاه فرهنگی چینی، کلاس چند منظوره، کلاس هنری و غیره پوشش می دهد. علاوه بر دوره های آکادمیک، TICC هنرمندان را دعوت می کند تا کلاس های فرهنگی فرهنگی چینی مانند موسیقی چینی، کنگفو، پکن اپرا، خوشنویسی چینی، کاغذ برش و گوگین را آموزش دهند. دانش آموزان می توانند زبان چینی و همچنین فرهنگ سنتی را در همان زمان یاد بگیرند.

TICC تلاش زیادی را در ایجاد تجربه کارکنان آموزش تدریس می کند. معلمان ما باید توسط Hanban گواهی شود. اکثر معلمان ما دارای مدرک کارشناسی ارشد یا بالاتر هستند. 80٪ از معلمان ما تجربه آموزشی در خارج از کشور داشته اند در حالی که 87٪ کتاب های درسی مشترک مانند "کتاب جدید سری ماندارین" است.

در پنج سال گذشته، ما حدود 10،000 دانش آموز از بیش از 30 کشور از جمله آمریکا، روسیه، کانادا، ایتالیا، بریتانیا، کره، تایلند، ویتنام، کامبوج و بسیاری دیگر آموزش داده ایم.

آدرس: خیابان یان خیابان نانکی، تیانجین
تلفن (86) 22-27623035
ایمیل: admissions@ticc.net.cn

مکان ها

نانکای

Address
116 Ya’an Street Nankai District
300000 نانکای, تیانجین, چین
وب سایت
تلفن
+86 22-27623035