Blue Mountains International Hotel Management School China

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده مدیریت هتل بین المللی آبی کوه در سوژو سرمایه گذاری مشترک با موسسه گردشگری و مالی Suzhou است که دو ساله مدرک کارشناسی ارشد (هتل بین المللی

شهر و محل سکونت

سوژو یک شهر گردشگری شناخته شده برای فرهنگ آن است و همچنین یک منطقه توسعه اقتصادی با تاریخ 2500 ساله خود است. سوژو با آب و هوای خفیف و معتدل در شرق شانگهای در شرق، استان ژجیانگ در جنوب، Lake Taihu در غرب و رودخانه یانگ تسه در شمال است. سوژو تنها 25 دقیقه با قطار از شهرک جهانی شانگهای است.

یک جمله قدیمی چینی وجود دارد که به عنوان "بهشت در بهشت، سوجو و هانگزو بر روی زمین" ترجمه می شود. این به خاطر تاریخ طولانی است که شهر با افسانه های جذاب آن، باغ های زیبا و کلاسیک آن، پل های سنتی حلق آویز رودخانه های پر سر و صدا، دریاچه های زیبا با تپه های سبز، نقاط دیدنی جذاب، مکان های تاریخی و هنرهای نفیس و صنایع دستی.

علاوه بر باغ های کلاسیک، سوژو نیز برای اپرا کونکو و پینگتان مشهور است (آواز خواندن باله در گویش سوژو). برای نام برخی از تخصص های موجود در Suzhou شما می توانید ابریشم، صنایع دستی مانند گلدوزی، طرفداران، آلات موسیقی سنتی چینی، فانوس، مبلمان، حکاکی جید، کت و شلوار ابریشم، نقاشی های سنتی، بلوک های چوب بلوک و غیره پیدا کنید خرچنگ دروازه بزرگ از دریاچه یانگچن.

سوژو ایده آل برای زندگی و تحصیل است. این دانشگاه در پارک بین المللی آموزش و پرورش جنوب، ناحیه Wuzhong، سوجو واقع شده است، در 30 دقیقه از مرکز شهر شلوغ و محل ایده آل برای دانشجویان برای تحصیل و زندگی است.

مکان ها

سوژو

Address
Admission Office
Helen Li
Marketing & Recruitment Manager
Suzhou Tourism and Finance Institute
Education Park South
Wuzhong Avenue
Wuzhong District

215104 سوژو, جیانگ سو, چین