توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گروه ها و دوره های آموزشی در بپپاهتل Mizobe کالج Gakuen بپپاهتل Mizobe کالج Gaken دارای چهار بخش که تحت آن دوره های مختلف 2 سال وجود داشته باشد. دو گروه، گروه طراحی زندگی معاصر و وزارت غذا و تغذیه، دوره های ویژه برای دانشجویان بین المللی ابداع کرده اند به شرح زیر است. بیا تجربه تمام است که ما به شما ارائه و سرمایه گذاری در آینده خود را در Mizobe!

گروه طراحی زندگی معاصر: یک برنامه دو سال انجام با برنامه درسی محتوای غنی همراه با "دست" تجارب و حمایت قوی از دانشکده به عنوان دانش آموزان به سمت اخذ گواهی در زمینه های مربوطه کار می کنند. دانش آموزان می توانند به کلاس های که آنها را از دیگر دوره های آموزشی دوره که این امکان را برای آنها به دست آوردن اطلاعات تخصصی در دوره خود به خود، اما به هم مطالعه طیف گسترده ای از موضوعات جالب است.

وزارت غذا و تغذیه: هدف این بخش به تولید حرفه ای آشپزی و تغذیه که به خوبی در دانش تخصصی در مورد تغذیه، مواد غذایی و آماده سازی مواد غذایی و سلامت تحصیل. دانش آموزان می توانند برای به دست آوردن گواهی نامه و مهارت های مختلف است که زمانی که کار شکار در حالی که آنها بدون هیچ گونه هزینه اضافی فراتر از پرداخت شهریه تعیین شده است که به احتمال زیاد به همین دلیل است که نرخ اشتغال فارغ التحصیلان این بخش تجاوز 90٪ در هر سال مربوط ثبت نام سودمند هستند. یک "دوره دانشجویان خارجی" در این بخش وجود دارد.

گروه آموزش و پرورش در اوایل دوران کودکیاین یک برنامه آموزشی دو ساله برای دانش آموزان که هدف این است برای تبدیل شدن به مدرسان در مراکز مراقبت روزانه یا مدارس مهد کودک است. دیگر گواهینامه ها و مجوز که دانش آموزان ممکن است از طریق مطالعات خود را از قبیل "تعطیلات مدرسان" و به دست آوردن وجود دارد "یاران نظیر."

گروه کارکنان مراقبت های خبرهاین بخش با هدف بهسازی کارکنان مراقبت های تایید شده که قادر به برقراری ارتباط هموار با افراد مسن و معلول و که دارای مهارت های لازم برای ارائه کارهای خانه و پشتیبانی زندگی روزمره در حالی که احترام به حقوق فردی است.

بورس و فعالیت برای دانشجویان بین المللی بین المللی بپپاهتل Mizobe کالج Gakuen یک کالج نسبتا کوچک است تازه وارد، با این حال، ما متوجه اهمیت گسترش در سطح جهان و لذت بردن از طراوت و چالاکی که دانشجویان بین المللی به دانشگاه های ما به ارمغان بیاورد. اگرچه دانشجویان بین المللی ممکن است مشکلات در ابتدا با مطالعات ژاپنی و استادان دیگر به، حمایت فراوان از هیئت علمی و کارکنان که در غلبه بر چالش های اولیه کمک وجود دارد.

مهارت در ژاپن است البته مهم است، به ویژه در شرایط به دنبال اشتغال در ژاپن است. با این حال، آگاهی از فرهنگ و قوانین و مقررات ژاپنی به همان اندازه مهم است. با وجود دقت از دانشگاهیان، بپپاهتل Mizobe کالج Gakuen همچنین می خواهد دانش آموزان بین المللی از آن لذت ببرید و بسیاری از فعالیت و تجربه است که اجازه می دهد آنها را به رعایت و به دست خود آنها را امتحان کنید در هنرهای سنتی ژاپنی مانند گل، مراسم چای، پانسمان در کیمونو فراهم می کند ، پخت و پز ژاپنی، و بسیاری دیگر. سفرهای در طول سال، بازدید از مدارس ابتدایی ژاپنی، شرکت در جشنواره های محلی، مشارکت در فعالیت های داوطلبانه، و مقدار زیادی از فرصت برای تبادل با مردم محلی وجود دارد. دانش آموز باشگاه اجرا فرهنگی (باشگاه مراسم چای، باشگاه فرهنگی چین، و غیره)، باشگاه های ورزشی (تیراندازی با کمان ژاپنی، شنا، بسکتبال، و غیره)، در محوطه دانشگاه که دانشجویان بین المللی خوش آمدید برای پیوستن وجود دارد.

محل پردیس بپپاهتل Mizobe کالج Gakuen در کیوشو، جزیره جنوبی ترین از چهار جزیره که تشکیل ژاپن واقع شده است. برای اینکه مشخص تر، بپپاهتل Mizobe کالج Gakuen در شهر بپپاهتل در استان اوئیتا واقع شده است. بپپاهتل شهر شهرستان اواسط اندازه حدود 120،000 است و شهرستان همسایه به شهرستان پایتخت استان اوئیتا از اوئیتا شهر است. بپپاهتل برای چشمه های آب گرم خود را در بپپاهتل شناخته شده است، تقریبا 2،700 چشمه به تنهایی، و برای "گردشگری چشمه های آب گرم" آن که بسیاری از مردم به این شهرستان به ارمغان می آورد در هر سال برای استراحت و لذت بردن محیط طبیعی زیبا از این منطقه است.

بسیاری از دانشجویان خارجی تصویری از شهرستانها بزرگتر از توکیو یا اوزاکا که آنها تصویر ژاپن در ذهن خود، با این حال، ما غرور خودمان را در ارائه به دانش آموزان قادر به آنچه آن شهرستانها نمی تواند - یک نگاه اجمالی در "واقعی" ژاپن است. کیوشو به ویژه برای برگزاری به سنت های ژاپنی و عطر و طعم محلی که می تواند سخت تر برای پیدا کردن در مراکز شهری کشور شناخته شده است.

بپپاهتل محیط امن و هزینه های زندگی ارزان در علاوه بر این به محل و نزدیکی آن به دیگر کشورهای آسیایی است، آن را به یک مکان ایده آل برای دانشجویان بین المللی در ژاپن آغاز زندگی خود را.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Beppu Mizobe Gakuen College

دانشجویان بین المللی در این دوره در درجه اول در مطالعات زبان ژاپنی در حالی که همچنین به دست آوردن دانش تخصصی در مورد تغذیه تمرکز خواهد کرد. هدف دانش آموزان به استفاده از ... [+]

دانشجویان بین المللی در این دوره در درجه اول در مطالعات زبان ژاپنی در حالی که همچنین به دست آوردن دانش تخصصی در مورد تغذیه تمرکز خواهد کرد. هدف دانش آموزان به استفاده از زبان و مهارت های دیگر که آنها را با انتقال به عنوان یک دانشجوی سال 2 و یا 3 به یک دانشگاه 4 سال پس از فارغ التحصیلی به دست آمده.

[-]
ژاپن Beppu
آوریل 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Beppu Mizobe Gakuen College

البته او هدف خود را ترویج حرفه ای که در صنعت مد کار خواهد کرد. این دوره یک برنامه آموزشی متنوع طراحی شده برای تحریک تصورات پر جنب و جوش دانش آموزان. دانش آموزان کلاس در ط ... [+]

البته او هدف خود را ترویج حرفه ای که در صنعت مد کار خواهد کرد. این دوره یک برنامه آموزشی متنوع طراحی شده برای تحریک تصورات پر جنب و جوش دانش آموزان. دانش آموزان کلاس در طراحی لباس علاوه بر مطالعه کسب و کار مد و ممکن است برای تبدیل شدن به عنوان مد و زیبایی مشاوران علاوه بر سایر گواهی نامه گواهی.

[-]
ژاپن Beppu
آوریل 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Beppu Mizobe Gakuen College

ما در دورانی که خواستار آن است که این اطلاعات را در یک راه این است که کاربردی، هنوز بصری تحریک کننده طراحی شده زندگی می کنند. دانش آموزان می توانند برای به دست آوردن گواه ... [+]

ما در دورانی که خواستار آن است که این اطلاعات را در یک راه این است که کاربردی، هنوز بصری تحریک کننده طراحی شده زندگی می کنند. دانش آموزان می توانند برای به دست آوردن گواهینامه به عنوان دسکتاپ طراحان ناشر، طراحان وب، و دیگران پس از فارغ التحصیلی.

[-]
ژاپن Beppu
آوریل 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Beppu Mizobe Gakuen College

با هدف تبدیل شدن به "منابع انسانی بین المللی،" دانش آموزان ژاپنی به شدت مطالعه به طوری که آنها می توانند پس از فارغ التحصیلی به انتقال دانش آموزان سال به عنوان 2 یا 3 در ... [+]

با هدف تبدیل شدن به "منابع انسانی بین المللی،" دانش آموزان ژاپنی به شدت مطالعه به طوری که آنها می توانند پس از فارغ التحصیلی به انتقال دانش آموزان سال به عنوان 2 یا 3 در دانشگاه های دیگر از بپپاهتل Mizobe کالج Gakuen و یا حتی رفتن به مدرسه فارغ التحصیل. دانش آموزان مهارت های ژاپنی که اجازه می دهد آنها برای انطباق با محیط دانشگاهی و زندگی در ژاپن برسد. هدف دانش آموزان خواهد به تصویب سطح N1 از زبان ژاپنی تست مهارت در سال دوم خود را. ... [-]

ژاپن Beppu
آوریل 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Beppu Mizobe Gakuen College

دانشجویان بین المللی را به اصول کسب و کار بین المللی مطالعه و به دست آوردن پیچیدگی های بین المللی لازم برای آنها را به فعال در مرحله کسب و کار بین المللی می باشد در حالی ... [+]

دانشجویان بین المللی را به اصول کسب و کار بین المللی مطالعه و به دست آوردن پیچیدگی های بین المللی لازم برای آنها را به فعال در مرحله کسب و کار بین المللی می باشد در حالی که تحصیل ژاپنی است. دانش آموزان در این درس ثبت نام هدف برای رسیدن به صدور گواهینامه ارزش توسط شرکت های ژاپنی مانند متخصصان پردازش اطلاعات، حرفه ای کسب و کار خبره، و صدور گواهینامه های مربوط به محاسبات.

[-]
ژاپن Beppu
آوریل 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی