J.F. Oberlin University Summer Session

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

= توجه =

متأسفانه ، دانشگاه JF اوبرلین (JFOU) مجبور به اعلام لغو جلسه تابستان 2020 به دلیل همه گیر شدن کروناویروس است.

درباره JFOU

دانشگاه JF Oberlin دارای نزدیک به 9000 دانش آموز، از جمله دانشجویان فارغ التحصیل و دانشجویان خارج از کشور است. هر ساله حدود 550 دانشجوی خارجی در این دانشگاه ثبت نام کرده اند. ما بیش از 140 همکلاسی مدارس در بیش از بیست کشور و مناطق سراسر جهان داریم. دانش آموزان ژاپنی ما تجربه های عملی را از طریق برنامه های مختلف، از جمله نه تنها مطالعه زبان و برنامه های تبادل آکادمیک بلکه برنامه های داوطلبانه و فرصت های کارآموزی، تجربه می کنند. دانشگاه پنج دفتر خارجی را برای انجام فعالیت های مختلف در تبادل بین المللی و حمایت از دانشجویان تحصیل در خارج .

منطقه توکیو و ماچیدا

منطقه ویژه بخش ها 621 کیلومتر مربع را پوشش می دهد و جمعیت آن 9 میلیون نفر است. این جذب بازدید کنندگان نه تنها از خارج از کشور بلکه از سراسر ژاپن با تمرکز تجاری و امکانات تجاری، شبکه پیشرفته توسعه یافته، و موسسات فرهنگی و اماکن توریستی بی شماری جذب می شود. دفاتر دولتی توکیو متروپولیتن، ساختمان جدید ایستگاه توکیو و Tokyo Skytree تنها چند نمونه از نقاط دیدنی پر از تاریخ و سنت هستند. با توجه به نکات جدید مورد توجه، توکیو بدون شک یکی از پیشرفته ترین در جهان است .

ماچیدا

همزیستی "طبیعت خوب و سنت" و "فرهنگ جدید" جذابیت بزرگی از شهر توریستی Machida می باشد. شهر دارای مراکز خرید، غذاهای عالی و جاذبه های گوناگون است. از Machida، اتصال آسان به مرکز توکیو وجود دارد.

مکان ها

توکیو

Address
3758 Tokiwa-machi, Machida-shi, Tokyo 194-0294 Japan
توکیو, ژاپن

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید