Tico Lingo

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Tico Lingo در سال 2015 به عنوان یک مرکز زبان و فرهنگی با کیفیت بالا و با هدف ارائه تجربه ی منحصر به فرد و واقعی ترین تجربه ی کاستاریکا تاسیس شد. از زمان بازکردن، ما دانشجویان را از بیش از سیصد کشور در سراسر جهان آموختیم و همچنان به دانش آموزان جدید دسترسی پیدا می کنیم که به دنبال زبان اسپانیایی هستند.

موفقیت ما بر پایه تعهد ما به کیفیت و بالاترین سطح خدمات دانشجویی و شخصی سازی است. ما به طور مداوم در کارکنان حرفه ای سرمایه گذاری می کنیم و گزینه های برنامه های سفارشی را ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجربه کلی دانشجویان ما با هیچ چیز عالی نیست.

چرا Tico Lingo انتخاب کنید؟

نتایج عالی

با پشتوانه ما در آموزش و پرورش، منابع جامع و کارکنان فوق العاده، می توانیم اطمینان حاصل کنیم که دانش آموزان بهترین تجربه یادگیری را در کاستاریکا دریافت می کنند. صرف نظر از سن شما، فرهنگ خانه و یا پس زمینه شما در اسپانیایی، ما می توانیم یک تجربه غنی سازی انجام دهیم که نه تنها به شما آموزش می دهد که چگونه یک زبان جدید صحبت کنید بلکه چشم خود را به فرهنگ زیبای کاستاریکا باز کنید.

مربیان حرفه ای ما

با تجربه در کاستاریکا و در سطح بین المللی در سراسر جهان، مربیان حرفه ای اسپانیایی ما بهترین کاری را که می کنند انجام می دهند. مربیان با گروه هایی از بیش از 6 دانش آموز کار می کنند تا محیطی متمرکز بر مکالمه و مهارت های گفتاری اسپانیایی ایجاد کنند. صحبت کردن مهم است! و ما دانشجویانمان را برای صحبت کردن با اسپانیایی ها در کلاس درس با مربیانمان فشار می دهیم.

وعده ایمنی ما

بله، ما می دانیم یادگیری اسپانیایی در کاستاریکا مهم است، اما ایمنی در کاستاریکا کاملا اولویت است. کارکنان Tico Lingo و بیشتر می شوند تا شما را به عنوان امن ترین زمان ممکن در اینجا در کشور زیبای ما بسازند.

آزادی جامعه و واجد شرایط بودن

Tico Lingo مدافع جامعه و توسعه است. یک بار در ماه ما درب های مدرسه ما را به برنامه های محلی در کاستاریکا که نیاز به جایی برای سازماندهی دارند، باز می کنیم. ما حمایت مالی ما را به مدارس دولتی، انجمن های جامعه، دبیرستان، پاکسازی خیابان و غیره ارائه می دهیم. دلار شما به جامعه ما در کاستاریکا کمک می کند!

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • Spanish (Mexican)

از دوره ها بازدید کنید » بازدید کنید Online Courses »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

برنامه های غوطه وری اسپانیایی بزرگسالان

Campus تمام وقت 1 - 16  زمان ثبت نام باز است کاستاریکا Heredia

برنامه های اسپانیایی بزرگسال ما طراحی شده اند تا دانش آموزانی که به زبان اسپانیایی صحبت می کنند در اسرع وقت دریافت کنند. ما گزینه های مختلف برنامه ای را ارائه می دهیم که هر کدام شامل دوره های زبان اسپانیایی و اقامت در خانه های سنتی است. [+]

برنامه های اسپانیایی بزرگسال ما طراحی شده اند تا دانش آموزانی که به زبان اسپانیایی صحبت می کنند در اسرع وقت دریافت کنند. ما گزینه های مختلف برنامه ای را ارائه می دهیم که هر کدام شامل دوره های زبان اسپانیایی و اقامت در خانه های سنتی است. پس از 3 تا 4 هفته، بسیاری از دانشجویان به شدت افزایش روایی زبان اسپانیایی را تجربه کرده اند.

مدت زمان برنامه انعطاف پذیر است ، بین 16 تا 16 هفته است .... [-]


کمپ تابستانی غواصی نوجوان

Campus تمام وقت February 2019 کاستاریکا Heredia

اردوگاه نوجوان اسپانیا با ترکیب کلاس های فشرده زبان اسپانیایی، فعالیت های فرهنگی روزانه و تورهای ماجراجویی های آخر هفته به طور کامل غرق دانش آموزان در فرهنگ و جامعه کاستاریکا می شود. [+]

اردوگاه نوجوان اسپانیا با ترکیب کلاس های فشرده زبان اسپانیایی، فعالیت های فرهنگی روزانه و تورهای ماجراجویی های آخر هفته به طور کامل غرق دانش آموزان در فرهنگ و جامعه کاستاریکا می شود.

این اردو بر مطالعات و به دست آوردن اسپانیایی از طریق غوطهوری فرهنگی تأکید دارد. دانش آموزان نه تنها با سطح بالاتری از اسپانیایی، بلکه یک دیدگاه دینی و فرهنگی جدید در زندگی ... و یک ماجراجویی برای به اشتراک گذاشتن با همه به خانه بازگشت!... [-]


ویدئو ها

Tico Lingo - Costa Rican Spanish Immersion School

Matthew, USA | Tico Lingo Spanish School Student Interview

Interview with Tico Lingo Spanish Professor Freddy

تماس

آدرس las calles 8 y la avenida 11 y 13
40103 Heredia, Heredia Province, کاستاریکا
وب سایت https://www.ticolingo.com/