Academy Of Applied Pharmaceutical Sciences (AAPS)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

پیام AAPS دین

من خوشحال به شما خوش آمد به وب سایت AAPS هستم. ما، در AAPS، در تلاش برای ارائه فرصت های دانش آموزان ما به گسترش تجربه یادگیری خود را فراتر از کلاس درس در حالی که ارائه آنها را با روش های گوناگون برای کشف منافع و احساسات خود را. AAPS همچنین دانش آموزان خود را با راهنمایی و مشاوره در مورد فرصت های تحصیلی و حرفه ای حمایت می کند.

AAPS یک رهبر شناخته شده در توسعه حرفه ای و آموزش در زمینه دارویی، biopharmaceutical، دستگاه های پزشکی، آرایشی، و مواد غذایی است. با توجه به ماهیت این صنایع، AAPS هدف خود قرار داده در خط مقدم توسعه حرفه ای و آموزش های مداوم در حال تحول و گسترش برنامه های خود را در تلاش برای پاسخگویی به سرعت در حال تغییر فن آوری و خواسته های نیروی کار است. این را با این روش که برنامه های ما شما را برای آینده خود را آماده است.

در اینجا، دانش آموزان می توانند از فرصت های رشد فکری، شخصی، و حرفه ای. دانش آموزان می توانند برای شکل دادن به آینده خود را با هر برنامه ای است که آنها با گسترش بیشتر دانش خود و با دانشکده فوق العاده و کارکنان ما شرکت می کنند، دانش آموزان به راحتی می توانید البته خود ترسیم و ایجاد تا کنون بسیار مهم شبکه صنعت.

پیشنهاد ما یک برنامه قوی مشاوره تحصیلی از طریق تمرکز یک در یک ملاقات با خودم، دین. علاوه بر این، AAPS ارائه می دهد یک برنامه دانشکده-مشاوره برای کمک به دانش آموزان با استادان و اعضای هیئت علمی در ارتباط و کشف منافع علمی و منافع در خارج از محیط کلاس درس. ما همچنین برنامه همکار نظارت برای کمک به دانش آموزان ساخت یک شبکه با ارزش و جامعه حمایت در حالی که دانش آموزان شرکت در AAPS داشته باشد.

در AAPS، دانش آموزان یک گروه را انتخاب کنید از همسالان بپیوندید. کسانی که شرکت AAPS مردان و زنان از سراسر جهان با پیشینه های گوناگون و توانایی رهبری ثابت می باشد. آنها افراد روشن، انجام و بلند پروازانه که به دنبال بهبود مهارت های خود را و چشم انداز اشتغال می باشد. AAPS در تورنتو، مرکز مالی و فرهنگی کانادا، و یکی از بزرگ شهرستانها چند فرهنگی در جهان واقع شده است. این به ما می دهد دسترسی به دفاتر رئیس بسیاری از سازمان ها و به ما اجازه برای ایجاد ارتباط قوی به جامعه دارویی و مواد غذایی است.

اگر شما در حال حاضر بخشی از جامعه ما و یا علاقه مند به پیوستن به ما هستند، شما بسیار به گرمی استقبال و من امیدوارم که شما ما را بازدید کنید. من به ویژه از شما دعوت به توجه داشته باشید از توانایی های ما برای کمک به دانش آموزان با دارویی، مواد غذایی و صنایع متحد قرار می گیرد. برای کسانی که با توجه به AAPS پیوستن، به برخی از زمان برای کشف اطلاعات برنامه در وب سایت ما، مراجعه کنید به ما پردیس، و گرفتن مشاوره حرفه ای قبل از شروع از مدت است.

در AAPS ما همیشه علاقه مند به شنیدن از دانش آموزان آینده نگر ما. ما یک سوال بپرسید، به ما بگویید چگونه ما می توانیم به شما کمک کند، و یا در آمده به ما مراجعه کنید. شما می توانید با ما در info@aaps.ca ایمیل، و یا با ما تماس بگیرید در 416-502-2277.

من مشتاقانه منتظر آشنایی با هر یک از شما شخصا، پس لطفا توقف!

با احترام،

لاله Bighash

رئیس امور علمی AAPS

امکانات AAPS

به طور کامل مجهز آزمایشگاه شیمی

آزمایشگاه داروسازی بزرگ اجازه می دهد تا دانش آموزان برای به دست آوردن تجربه عملی آنها در حال اجرا تجهیزات آزمایشگاهی نیاز و انجام آزمایش بر روی مواد اولیه دارویی، در فرایند مواد و محصولات به پایان رسید. آزمایشگاهی است که با آخرین تجهیزات سمعی و بصری و HPLCs به طور کامل خودکار در حال اجرا با توانمند سازی و نرم افزار هزاره و همچنین انحلال، IR، UV، خودکار Titrators، کارل فیشر، شکنندگی و سخت سنج مجهز شده است.

آزمایشگاه اجازه می دهد تا مقدار زیادی فضا برای دانش آموزان به حداکثر رساندن یادگیری و انجام تست به طور مستقل آماده سازی آنها برای استخدام با منفعت با صنعت داروسازی.

آزمایشگاه شیمی تحلیلی

تازه ساخت آزمایشگاه شیمی تجزیه شامل منطقه آموزشی، منطقه ابزار دقیق، فضای پشتیبانی، و ذخیره سازی اتاق آماده سازی. تکنولوژی برش لبه را تشویق می کند دست در آزمایش های عملی و انگیزه دانش آموزان را به عنوان سمبل آنچه را که به مشاغل و جان خود را آموخته است.

ویژگی های خاص از آزمایشگاه مدرن نمونه ایستگاه آماده سازی، شیمی مرطوب ایستگاه تست، شیمی فیزیک ایستگاه تست، HPLC، UV، IR، Autotitrators، متر PH شامل، .. دانش آموزان قادر به استفاده از این تجهیزات به طور مستقل به کارشناسی کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل شیمی کلام و مرطوب خواهد بود.

درباره AAPS مرکز آموزش دارویی

AAPS به عنوان یک کالج ها تحت عمل کالج خصوصی حرفه ای، 2005 ثبت نام اگر شما به دنبال یک کالج ارائه می دهد که برنامه های چالش برانگیز در زمینه تقاضای بالا، مانند Pharmal، Biopharma، بهداشت، غذا، تجهیزات پزشکی، آرایشی و بهداشتی، و AAPS محیط زیست محل را برای شما می باشد. آیا برای پاداش زندگی منتظر به اطراف می آیند - آن را با گرفتن آموزش و پرورش اتفاق می افتد که شما نیاز دارید.

AAPS نخست وزیر کانادا علوم زیستی و دارویی آموزش دانشگاه است. مدرسه در سال 2003 تاسیس شد برای رسیدگی به مطالبات رو به رشد شده توسط تولید کنندگان مراقبت های بهداشتی برای متقاضیان عملا آموزش دیده بهتر آماده و بیشتر. در پاسخ مناسب، AAPS طراحی و عملیاتی توسط یک تیم از کارشناسان صنعت بسیار با تجربه با یک ماموریت در ذهن ساخته شده بود. برای ایجاد برنامه های توسعه مهارت های حرفه ای که استانداردهای صنعت آموزش تجاوز ".

استخدام حرفه ای تنها منجر صنعت با چندین دهه تجربه، AAPS است تعیین استاندارد برای داروسازی، مواد غذایی و آموزش بهداشت و درمان و پیشرفت حرفه ای. این کارشناسان به طور مستمر توسعه و به روز رسانی برنامه های دیپلم و دوره گواهی در AAPS برای دیدار با خواسته دقیق از صنعت.

سه دولت از هنر، آزمایشگاه ها و امکانات مدرن در کلاس درس، همراه با مشارکت مداوم و مشاوره توسعه البته با کارفرمایان و نهادهای نظارتی، کمک کرده اند AAPS رسیدن به محل منحصر به فرد و بسیار مورد توجه خود را در زمینه آموزش و پرورش و آموزش.

AAPS است که در میان بالاترین و معتبرترین کالج در شمال امریکا است. روابط نزدیک صنعت، آزمایشگاه مجهز و امکانات حرفه ای اجازه AAPS برای طراحی و آموزش برنامه هایی که تولید فارغ التحصیلان واجد شرایط به خوبی آنها را می کشند، برای اشتغال حرفه ای در هر دو ورود و سطوح پیشرفته به خدمت گرفتند.

فارغ التحصیلان AAPS لذت بردن از بالاترین نرخ اشتغال در صنعت. بیا امروز به ما بپیوندید!

مکان ها

تورنتو

Academy Of Applied Pharmaceuticals Sciences (AAPS)

Address
200 Consumers Road, Suite 200 North York,
M2J 4R4 تورنتو, انتاریو, کانادا
وب سایت
تلفن
+1 416-502-2277

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید