Alexander College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره Alexander College

Alexander College یک موسسه خصوصی پس از متوسطه است که هر سال تقریباً 2000 دانشجو خدمت می کند. Alexander College انواع برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد [به برنامه ها مراجعه کنید] از جمله انتقال دانشگاه ، مدرک دانشکده هنر و مدرک دانشیار.

یک برنامه یکپارچه انگلیسی برای اهداف علمی نیز برای کمک به افراد انگلیسی غیر بومی در انتقال آنها به تحصیلات دانشگاهی به زبان انگلیسی در دسترس است.

Alexander College توسط وزارت آموزش پیشرفته BC ، هیئت مدیره تضمین کیفیت درجه (DQAB) ، برنامه تضمین کیفیت آموزش BC (EQA) شناخته شده و معتبر است ، و یک شرکت کننده مفتخر در سیستم انتقال BC است که توسط شورای BC در پذیرش و سازماندهی شده است. انتقال (BCCAT).

سال تحصیلی چهار دوره دارد: پاییز (سپتامبر-دسامبر) ، زمستان (ژانویه-آوریل) ، بهار (مه-ژوئیه) و تابستان فشرده (جولای-آگوست).

130089_downtown_campusshot22.jpg

مأموریت

Alexander College با ارائه دوره های انتقال دانشگاه و برنامه های مدرک بین المللی ، خدمات پشتیبانی فردی و فعالیت های دانشگاه برای ارتقاء تعامل در جامعه محلی و جهانی ، تلاش می کند تا در آموزش عالی برای دانشجویان با سوابق فرهنگی و توانایی های زبانی بسیار مناسب باشد.

تم اصلی

 • یک محیط یادگیری حمایتی را برای دانش آموزان با پیشینه های فرهنگی و توانایی های زبانی فراوانی فراهم کنید.
 • دوره های انتقال دانشگاه و برنامه های مدرک معتبر بین المللی را پیشنهاد دهید.
 • رشد و پیشرفت فردی را از طریق پیشرفت تحصیلی و مشارکت در جامعه پشتیبانی می کند ، و دانشجویان را برای مطالعات و مشاغل آینده آماده می کند.

130094_campus.jpg

سوالات متداول (سؤالات متداول)

برای ارائه درخواست خود به چه مدارکی نیاز دارم؟

مدارک زیر برای پذیرش لازم است:

 • متن رسمی دبیرستان ، به انگلیسی ، یا با ترجمه انگلیسی رسمی یا معتبر انگلیسی ، که نتایج مربوط به سه سال آخر دبیرستان را نشان می دهد. دانش آموزان هنوز هم در کلاس 12 ممکن است قبل از فارغ التحصیلی متقاضی شوند ، و پس از فارغ التحصیلی موظفند قبل از ثبت نام دوره ، نسخه رسمی نهایی را ارائه دهند.
 • گواهی رسمی فارغ التحصیلی دبیرستان ، به انگلیسی ، یا با ترجمه انگلیسی رسمی یا معتبر انگلیسی.
 • در صورت وجود نتایج آزمون انگلیسی (TOEFL ، IELTS یا معادل آن).
 • در صورت وجود کلیه نسخه های رسمی پس از ثانویه از مؤسسات دیگر کانادا.
 • در صورت وجود پذیرش با فرم اسناد غیر رسمی
 • صفحه عکس و اطلاعات گذرنامه
 • اجازه تحصیل / ویزای دانشجویی / کارت روابط عمومی / تابعیت کانادا
 • پوشش بیمه پزشکی

من دانشجوی بین المللی هستم. آیا نیاز به ارائه مدارک خاصی دارم؟

آره. دانشجویان بین المللی به چند سند اضافی احتیاج دارند.

 • قبل از ثبت نام دوره ، اجازه تحصیل لازم است.
 • ترجمه معتبر انگلیسی برای هرگونه اسناد کاربردی که به زبان انگلیسی نباشد لازم است.

زمان انقضای برنامه چه زمانی است؟

پذیرش تا پایان هفته دوم کلاسها به صورت منظم و پایان هفته اول کلاسها در دوره فشرده بهار و تابستان باز است. به این تاریخ مهلت افزودن / افت / تغییر گفته می شود. بعضی از دوره ها می توانند به سرعت پر شوند ، و ما دانشجویان جدید را ترغیب می کنیم هرچه سریعتر درخواست خود را ارائه دهند تا بیشترین انتخاب رشته را داشته باشند.

کلاس ها از کی شروع می شوند؟

سال تحصیلی به چهار ترم تقسیم می شود: پاییز (سپتامبر-دسامبر) ، زمستان (ژانویه-آوریل) ، بهار (مه-ژوئیه) و تابستان فشرده (جولای-آگوست).

من یک دانشجوی بین المللی در خارج از کشور هستم و برای آمدن به کانادا باید درخواست مجوز تحصیل کنم. چقدر پول برای پرداخت شهریه شهریه نیاز دارم؟

شهریه شهریه معادل هزینه 15 اعتبار (1 دوره / 5 دوره) است. این مبلغ 7،200.00 دلار است

چگونه می توانم برای کمک مالی درخواست کنم؟

وام دانشجویی آموزشی برای دانشجویان داخلی Alexander College از دولت ملی کانادا و همچنین استان بریتیش کلمبیا در دسترس است.

130093_transfer-students.jpg

انتقال دانشگاه

ورود به دانشگاه و برنامه مورد نظر خود را بدست آورید

با استفاده از برنامه انتقال دانشگاه ، دانشجویان می توانند منافع خود را از طریق دوره های دانشگاه اول و دوم دانشگاه کشف کنند که ممکن است در سال دوم یا سوم برنامه به کالج یا دانشگاه منتقل شود. دوره های لیسانس به طور معمول چهار سال است و توسط تمام دانشگاه های بزرگ دولتی و خصوصی کانادا ارائه می شود.

این دانشگاه ها از یک سیستم مبتنی بر اعتبار استفاده می کنند و دارای رشته های فوق لیسانس (تخصصی) و مدرک دانشگاهی هستند که نیاز به تکمیل تعداد مشخصی از اعتبارات دوره دارند. یک برنامه کارشناسی استاندارد کارشناسی نیاز به تکمیل 120 اعتبار در کل دارد. ورود دانشجویان به دانشگاه پس از گذراندن برخی از دوره های درسی در کالج امکان پذیر است. در بریتیش کلمبیا ، اکثر دانشکده ها و دانشگاه های معتبر دولتی و خصوصی به دانشجویان اجازه می دهند اعتبارات خود را پس از دوره متوسطه به برنامه کارشناسی ارشد انتخابی خود در سیستم شورای پذیرش و انتقال انگلیس کلمبیا منتقل کنند (BCCAT).

130103_IMG_1407.jpg

دانشجویانی که از طریق کالج وارد دانشگاه می شوند (برخلاف ورود مستقیم به دانشگاه پس از پایان دوره دبیرستان) به دانشجویان انتقال گفته می شوند. برای اخذ پذیرش در دانشگاه ، دانشجویان انتقال باید شرایط ورود به دانشگاه را تحقق بخشند. علاوه بر این ، ممکن است دانشجویان برای پذیرش در دانشکده ها ، ادارات یا مدارس خاص ، نیازمند برنامه باشند. Alexander College طیف گسترده ای از دوره های دانشگاه اول و دوم را ارائه می دهد که قابل انتقال در سیستم BCCAT و فراتر از آن است.

این امر به دانشجویان این امکان را می دهد که برای دوره هایی که در Alexander College در دانشگاه مورد نظرشان انتخاب شده اند ، اعتبار دریافت کنند. برای کمک به دانشجویان در انتخاب دوره هایی که به آنها امکان انتقال موفقیت آمیز به دانشگاه را می دهد ، Alexander College خدمات مشاوره آکادمیک را به همه دانشجویان خود ارائه می دهد. مشاوران آکادمیک به دانشجویان کمک می کنند تا الزامات پذیرش دانشگاه و دانشکده را درک کنند و یک برنامه مطالعه ایجاد کنند که آنها را در مسیر تحقق الزامات برنامه کارشناسی ارشد قرار دهد.

بسته به وضعیت منحصر به فرد هر دانشجو ، مشاوران آکادمیک برای ارزیابی پیش نیازهای خود و دوره های قبلی کالج به دانشجویان کمک می کنند تا بتوانند طرحی را برای انتقال هموار به دانشگاه مورد نظر خود تهیه کنند.

مکان ها

برنابی

Address
#101 - 4603 Kingsway
Burnaby, BC, Canada V5H 4M4

برنابی, بریتیش کلمبیا, کانادا

ونکوور

Address
#100 - 602 West Hastings Street
Vancouver, BC, Canada V6B 1P2

ونکوور, بریتیش کلمبیا, کانادا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید