Centennial College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Centennial College اولین کالج عمومی انتاریو است که دارای پنج دانشگاه در تورنتو ، کانادا است. Centennial آموزش و پرورش با کیفیت بالا در کانادا را ارائه می دهد که دستی و اشتغال باشد. برنامه ها در Centennial یادگیری تجربی را با آموزش آزمایشگاهی ، آموزش تعاونی و مکان های صنعت ترویج می کند. صدمین سالگرد برای رضایت دانشجویی مرتباً در تورنتو در رتبه ی اول قرار دارد! (KPI: 2016، 2017، 2018).

با هفت مدرسه تخصصی دانشگاهی ، صدمین سالگرد بیش از 160 برنامه در زمینه های تجاری ، فناوری مهندسی و علوم کاربردی ، ارتباطات ، رسانه ، هنر و طراحی ، بهداشت ، مهمان نوازی ، گردشگری و هنرهای آشپزی و حمل و نقل ارائه می دهد. صدمین سالگرد برنامه های تحصیلات متوسطه و دکتری و همچنین برنامه های یادگیری زبان انگلیسی و مبانی را برای آمادگی دانشگاه و دانشگاه ارائه می دهد.

چرا تحصیل در Centennial College ؟

  • مقرون به صرفه و مقرون به صرفه
  • استانداردهای عالی آموزش و پرورش
  • ارتباطات همکاری و صنعت
  • تنوع باورنکردنی
  • فرصت برای کار در کانادا
  • شهر امن و جامعه دوستانه
  • استانداردهای عالی آموزش و پرورش

شما اینجا هستید صدمین سالگرد انتخاب شماره کالج برای دانشجویان بین المللی در کانادا است! 25000 دانشجوی تمام وقت ما شامل بیش از 11000 دانشجوی بین المللی از 126 کشور جهان هستند!
با بهره مندی از مزایای تحصیلی تحصیلات دانشگاهی کانادا ، طیف گسترده ای از دیدگاه های جهانی تحصیلات و تجربه شما را غنی تر می کند.

موسسه کانادایی برنده جایزه
سالگرد افتتاح مدال طلا برای توسعه رهبری در فستیوال بین المللی کالج ها و پلی تکنیک جهانی (WFCP) جایزه های برتر سال 2018 دریافت کرد. سنتنیال همچنین مدال طلای 2016 برای پیشرفت بین المللی را از دانشکده ها و موسسات کانادا (CICAN) دریافت کرد.

ما رهبران ، مبتکران و کارآفرینان هستیم
ما با بیش از 800 شریک صنعت کار می کنیم! شما به آخرین تجهیزات و فناوری ، دانشکده های پیشرو در صنعت و فرصت های همکاری دسترسی دارید تا بتوانید پس از فارغ التحصیلی آماده کار شوید. صد سالگی در کانادا برای تعداد دانشجویان شاغل و پرداخت شده برای پژوهش های کاربردی (50 کالج برتر تحقیقاتی کانادا) در رده سوم قرار دارد.

بیش از 1000 Pathways ! Centennial College برنامه های ارائه 367 درجه Pathways و 40 مدرک کارشناسی ارشد Pathways با دانشگاه های همکار در کانادا و خارج از کشور.

آیا به دنبال یک تجربه جهانی هستید؟ Centennial فرصتهای منحصر به فرد یادگیری جهانی را برای دانشجویان فراهم می کند: کارآموزی بین المللی ، تبادل ترم ، برنامه های بین المللی منجر به دانشکده ، شهروندی جهانی و تجارب یادگیری عدالت ، یادگیری زبان و فرهنگ ، و کنفرانس ها و مسابقات در خارج از کشور. سایت یادگیری Centennial College سوزو Centennial College ما تحصیلات کانادایی در چین ، Pathways انتقال اعتبار و تبادل ترم با دانشگاههای ما در تورنتو ، کانادا را ارائه می دهد.

مطالعه، کار و زندگی در کانادا

Centennial College از شما در پی تجربه تجربه باورنکردنی آموزش بین المللی استقبال می کند. Centennial شهرت موفقیت دانشجویان و فارغ التحصیلان و جوایز بیشماری برای رهبری آموزش بین المللی است. دانشجویان بین المللی به اهداف خود در Centennial می رسند و استان را از نظر میزان فارغ التحصیلی موفق رهبری می کنند! 92.3٪ دانشجویان بین المللی که برنامه های فارغ التحصیلی ما را شروع می کنند با موفقیت فارغ التحصیل می شوند.

Centennial College یک موسسه دولتی مصوب برای برنامه های تحصیلی و کاری کانادا است! دانشجویان بین المللی تمام وقت که در یک مدرک ، دیپلم یا برنامه گواهی ثبت نام کرده اند می توانند ضمن تحصیل به صورت پاره وقت (20 ساعت در هفته) کار کنند و تمام وقت را در هنگام استراحت برنامه ریزی کنند.

پس از فارغ التحصیلی از Centennial College برنامه مجوز کار پس از فارغ التحصیلی به دانشجویان بین المللی اجازه می دهد تا تجربه کار کانادا را به میزان قابل توجهی بدست آورند. فارغ التحصیلان واجد شرایط برای اخذ مجوز کار پس از پایان تحصیل به مدت سه سال هستند

114206_Programsbanner.png

مهلت درخواست

دانشجویان بین المللی باید حداقل 2-3 ماه قبل از شروع انتظار خود درخواست دهند تا اطمینان حاصل کنند که شما وقت کافی برای درخواست اجازه تحصیل از دفتر ویزا کانادایی را دارید که در خدمت منطقه شما است. شماره Centennial College نامه های خود را بطور مداوم ارائه می دهد. اکنون درخواست کنید زمان پردازش برنامه حدود 2 هفته است. برای کلیه برنامه ها مهلتی تعیین نشده است ، با این وجود مهلتی به وجود می آید که انتخاب برنامه شما برای تاریخ شروع مورد نظر شما کامل می شود.

مهلت درخواست

متقاضیان تشویق می شوند زودتر درخواست کنند تقریبا چهار تا شش ماه قبل از تاریخ شروع انتظار شما اجازه می دهد اجازه دهید تا زمان کافی برای پذیرش و مطالعه مجوز / پردازش ویزا مطالعه شود. با این حال، برنامه هایی که به تاریخ شروع نزدیک تر شده اند، در صورت وجود فضای موجود در برنامه، در نظر گرفته می شوند. سنتنیال هر ساله سه بار مصرف می کند

برنامه های تابستان 2020 آغاز می شود: 6 مه 2020
برنامه های پاییز 2020 آغاز می شود: 3 سپتامبر 2020
برنامه های زمستان 2021 آغاز می شود: 6 ژانویه 2021

درخواست آنلاین: www.centennialcollege.ca/International

مکان ها

تورنتو

Centennial College

Address
941 Progress Avene
Toronto, ON M1G 3V4

M1K 5E9 تورنتو, انتاریو, کانادا
تلفن
+1 416-289-5300

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

دانشنامه
دانشنامه تحصیلات تکمیلی
دوره های آموزشی
گواهی فارغ التحصیلی