Centre for Arts and Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

شما در حال آموختن برای یادگیری برای Centre for Arts and Technology .

این جایی است که شما توسط دیگر افراد محور و خلاق احاطه خواهید شد - همانند شما. شما خودتان کار می کنید، با یک تیم همکاری می کنید و در عین حال یکدیگر را بهترین می کنید. شما احساس می کنید به اینجا تعلق دارید

همه در حالیکه مربیان و مربیان شما شامل کارشناسانی می شوند که قبلا خود را در زمینه های خود اثبات کرده اند و به شما می گویند که همه کارهای درست و نادرست برای انجام موفقیت آمیز است.

ما دو دانشگاه برای خدمت به شما، Kelowna BC و Surrey BC. دو دانشگاه ما دو ویژگی دارند، اما هویت خود را حفظ می کنند. کلوونا پردیس پرچم دار ما است که دارای دو استودیوی ضبط صوتی، آزمایشگاه های انیمیشن سازی و اتاق های هنری، عکاسی دیجیتال و استودیوی تولید فیلم های دیجیتال، آزمایشگاه طراحی داخلی و غیره است. مرکز شست و شوی خلاقیت و یادگیری، بازدید کنندگان در میز پذیرش ما خوش آمد می گویند و بلافاصله طیف وسیعی از کار دانشجویی روی دیوار ها، گروهی از کارکنان و دانش آموزان تنگ نظرانه و احساس جوان و خلاقیت را مشاهده می کنند. پردیس نام تجاری جدید سوری ما مدرن، براق و چیزی است که ما بسیار افتخار میکنیم.

در مرکز شهر Surrey، این فضای مدرن و جدید بازسازی شده کوچکتر از دانشگاه Kelowna ما است، اما پانچ خود را بسته است. با استفاده از تصاویر به رنگ سقف، شیک و رنگ های روشن، کسی نمی تواند کمک کند اما در این فضا الهام بخش است.

دانشگاه Surrey میزبان یک آزمایشگاه انیمیشن و اتاق هنری، آزمایشگاه مک، استودیو عکاسی و کارکنان اختصاصی است که به شما در دستیابی به اهداف آموزشی خود کمک می کند.

مکان ها

کلونا

Centre for Arts and Technology Kelowna

Address
Centre for Arts and Technology
100-1632 Dickson Avenue
Kelowna, BC

V1Y 7T2 کلونا, بریتیش کلمبیا, کانادا
تلفن
+1 250-860-2787

سوری

Address
سوری, بریتیش کلمبیا, کانادا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید