Focus Education Centre of Canada

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تمرکز مرکز آموزش و پرورش کانادا، دانشجویان را برای رسیدن به نمرات عالی در زبان های بین المللی و دوره های تحصیلات تکمیلی آماده می کند. ما متعهد به کمک به شما در دستیابی به اهداف شما هستیم!

ما در آمادگی گروهی IELTS تخصص داریم. برنامه IELTS ما به دانش آموزان کمک می کند تا استراتژی ها و مهارت های مورد نیاز برای موفقیت در روز آزمون را ایجاد کنند.

برای دانش آموزانی که نیاز به رسیدن به سطح آیلتس دارند، ما تمرکز ما بر برنامه انگلیسی است که یک کلاس انگلیسی انگلیسی به عنوان زبان دوم (ESL) است که به دانش آموزان در تمام سطوح مهارت های زبان خود را در همه زمینه ها ارتقا می دهد.

برنامه عمومی انگلیسی به وسیله دستورالعمل های دستور زبان و تمرینات در کلاس آموزش می دهد. هدف اصلی این برنامه کمک به دانش آموزان به عنوان زبان انگلیسی به عنوان زبان انگلیسی در محیط اجتماعی آرام است، در حالی که همزمان درک زبان انگلیسی را تقویت می کند.

جمعیت کانادایی در حال افزایش است که مایل به تبدیل شدن به پزشکان است که در مدرسه پزشکی در خارج از کشور در مقصد مانند کشورهای کارائیب و کشورهای اروپایی حضور دارند. برای کمک به دانش آموزان کانادایی کانادا ما در حال ارائه دوره USMLE مرحله 1 بازبینی عالی است. علاوه بر این، برای رشد دانشجویان پزشکی بین المللی (IMG) که می خواهند به عنوان پزشک پزشکی در کانادا واجد شرایط شوند، ما MCCEE (دوره پزشکی ارزیابی پزشکی کانادا) دوره آمادگی را ارائه می دهیم.

مایکروسافت آفیس و ویندوز مایکروسافت تقاضای روز هستند و در هر زمینه مورد نیاز است. کارشناسان ما به شما آموزش می دهند و از طریق تبدیل شدن به یک حرفه ای حرفه ای حرفه ای خودتان را راهنمایی می کنند.

علاوه بر این، ما حسابداران متخصص را آموزش سریع کتابها را در تنظیمات گروه یا جلسات فردی.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید سال مقدماتی » از دوره ها بازدید کنید » بازدید کنید Health Courses »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Focus on English Program

Campus تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است کانادا Mississauga + {تعداد} بیشتر

[+]

شما خواهید کامل است. آزمون عملی خواهد شد در پایان هر هفته داده می شود، به طوری که شما می توانید پیگیری پیشرفت خود را نگه دارید.

که طول می کشد تمرکز بر انگلیسی:

تمرکز بر روی انگلیسی یک برنامه ESL کامل است که دانش آموزان کمک می کند تا در تمام سطوح بهبود مهارت های زبان انگلیسی خود را است.

آموزش بسته آموزشی ساعتی: شدید: 30 ساعت در هفته - 320 دلار در هفته تمام وقت: 20 ساعت در هفته - 260 دلار در هفته بخشی از زمان: 10 ساعت در هفته - 165 دلار در هفته هزینه ثبت نام: 100 دلار / - (تنها یک بار هزینه) ... [-]

سال مقدماتی

IELTS

Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 کانادا Mississauga + {تعداد} بیشتر

[+]

گروه برنامه کلاس

از دوشنبه تا جمعه

جلسه: 9:10 - 11:00 صبح جلسه B: 11:10 - 01:00 جلسه C: ساعت 1:10 - 3:00 بعد از ظهر جلسه D: 3:10 بعد از ظهر - 5:00 بعد از ظهر جلسه E: ساعت 5:10 - 7:00 بعدازظهر

[-]