توضیحات رسمی را مطالعه کنید

شغلی که باعث تفاوت می شود

کالج آموزش و پرورش دوران کودکی نوا اسکوشیا یک محیط آموزشی غیر انتفاعی است که توسط هیئت مدیره نظارت می شود. در کالج نوا اسکوشیای آموزش ابتدایی کودکی، ما افتخار می کنیم که پایه ای برای رشد شخصی و حرفه ای دانش آموزانمان فراهم کنیم.

NSCECE یک برنامه دیپلم دو ساله آموزش ابتدایی کودک (ECE) ارائه می دهد که در دهه های مختلف تحقیق و توسعه مناسب است. دانش آموزانی که در این برنامه ثبت نام کرده اند به دوره های مختلفی در رابطه با کودکان، خانواده ها و حرفه ی ECE معرفی می شوند و دانش، شیوه ها و مهارت هایی را ایجاد می کنند که عزت نفس، استقلال و آغاز مسئولیت های اجتماعی را افزایش می دهند.

تمرکز مطالعات آنها طراحی، پیاده سازی و ارزیابی ایده های برنامه درسی مناسب در جهت حمایت از رشد و توسعه کودکان از دوران کودکی تا سن 12 سالگی است. برنامه شامل 870 ساعت کلاس و 600 ساعت تمرین است. دانش آموزانی که نیاز به انعطاف پذیری در برنامه خود دارند، ممکن است در دوره های شبانه به مدت نیم ساعت ثبت نام کنند.

فارغ التحصیلان در زمینه های گوناگون از قبیل مراکز مراقبت ازدواج، مدارس، خانه های خصوصی در منزل، مدارس مهد کودک، مراکز توسعه یافتن استخدام می کنند. بیش از 95٪ از فارغ التحصیلان NSCECE پیدا کردن استخدام ECE بعد از فارغ التحصیلی.

فارغ التحصیلان NSCECE واجد شرایط درخواست مجوز کار پس از فارغ التحصیلی نیستند. فارغ التحصیلان بین المللی می توانند از طریق جریان های دیگر مانند برنامه اقیانوس اطلس، اگر بخواهند کار کنند و در کانادا بمانند، می روند.

این برنامه را می توان بر اساس تمام وقت یا بخشی از زمان انجام داد. کمک مالی در دسترس است

118217_pexels-photo-1462630.jpegAnastasiya Gepp / Pexels

تاریخ

در سال 1970، مرکز کودکان سنت جوزف اولین برنامه آتلانتیک کانادا را در آموزش ابتدایی کودک تاسیس کرد. این برنامه از یک دوره سه ماهه به یک برنامه دیپلم ده ماهه تکمیل شده است. در ماه مه سال 1997، کالج سنت جوزف آموزش ابتدایی کودکستان به یک نهاد جداگانه از مرکز کودکان سنت جوزف تبدیل شد.

در سال 2000، به منظور اطمینان از اینکه دیپلم در سراسر مرزهای استان به رسمیت شناخته شد، این برنامه به یک دوره دو ساله گسترش یافت. برنامه دیپلم توسط وزارت آموزش و پرورش و آموزش پیشرفته نوا اسکوشیا مجوز می گیرد و توسط وزارت آموزش و پرورش و توسعه کودکانی تأسیس شده است.

در سال 2008، کالج آموزش و پرورش در دوران کودکی سنت جوزف تغییر نام خود را به کالج آموزش و پرورش دوران کودکی نوا اسکوشیا (NSCECE) تغییر داد.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

Nova Scotia College of Early Childhood Education (NSCECE)

NSCECE دیپلم دو ساله در آموزش ابتدایی کودک فراهم می کند. این برنامه را می توان بر اساس تمام وقت یا بخشی از زمان انجام داد. برنامه به روز شده از مطالعات شامل توصیف دوره بر ... [+]

5 دلیل برای پیوستن به برنامه ECE NSCECENSCECE دارای 50 سال تحصیلات حرفه ای در زمینه تحصیلات عالی در دوران کودکی است.دیپلم NSCECE می تواند درب ها را برای جلب رضایت در مراکز مراقبت از کودکان، مراکز منابع خانوادگی، برنامه های پیش از مدرسه در مدارس دولتی، خانه های خانه، و غیره باز کند.بیش از 95٪ از فارغ التحصیلان ما به دنبال استخدام ECE پس از فارغ التحصیلی استخدام می شوند.از آنجا که NSCECE یک موسسه خصوصی است، آموزش و پرورش کمتر از سایر موسسات است.فارغ التحصیلان NSCECE می توانند برای دریافت مدرک لیسانس هنر در مطالعات کودکان و نوجوانان، مبلغ 6.5 واحد را به دانشگاه کوه سنت وینسنت انتقال دهند.... [-]
کانادا Halifax
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Early Childhood Education at NSCECE

Address
Halifax, Nova Scotia, کانادا