The Cut Fashion Design Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به اتاق برش خوش آمدید. کجا سبک است ساخته شده است

ما در حال کار روی آوردن رویاهای مد به یک واقعیت هستیم. ارائه مجموعه ای از دوره های مدرن آموزش مداوم و همچنین خدمات تولید برای طراحان و علامت های تجاری، ما یک مرکز خرید برای تمام نیازهای تولید و آموزش شما هستیم.

لیته دیرمنجیان، متخصص لباس و تولید ، با بیش از 25 سال در صنعت مد ، اتاق های برش را دارد که توانایی طراحی کسب و کارهای موفق را دارد.

اتاق برش جایی است که همه چیز اتفاق می افتد-ایده ها و طراحی، ساخت الگوی، منابع، نمونه برداری و تولید. همچنین جایی که مبتدیان و طراحان چاشنی به طور یکسان با یکدیگر همکاری می کنند تا مهارت های خود را بهبود بخشند و با طراحی مد لباس و مدال طلای آکادمی برش اتاق برش را یاد بگیرند.

اتاق برش از مارک های مد و سبک زندگی پشتیبانی می کند، مربیان شروع به کار می کنند و نسل بعدی سازندگان و سازندگان را از طریق مجموعه ای از دوره های طراحی مدرن تربیت می کند.

لیزا د

لیزا دیرمنجیان، صاحب اتاق برش، یک رهبر تاسیس شده و مورد احترام در طراحی، تولید پوشاک و استعداد برای طراحی کسب و کارهایی است که موفق می شوند. او عاشق کارایی تا آنجا که زیبایی، حاشیه تا آنجا که درست است، و پایداری به اندازه سبک. رویکرد متعادل آن، مارک های بزرگ را در جهت های جدید سالم هدایت می کند و از یک پایه محکم برای راه اندازی استفاده می کند. او بنیانگذار FBA360 است ، یک شرکت مربیگری مد کسب و کار مبتنی بر نیویورک است. لیزا می داند که چگونه کارها را انجام می دهد و همه چیز اتفاق می افتد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دوره های تابستانی » از دوره ها بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Course in Couture Pattern Making Evening Wear / Special Occasion Level 2

Campus تمام وقت 18  January 2019 کانادا Vancouver

In this comprehensive and specialized 18-week course, you will focus on the intricacies and techniques utilized in evening wear and bridal. [+]

In this comprehensive and specialized 18-week course, you will focus on the intricacies and techniques utilized in evening wear and bridal.

Students will learn how to draft, construct and manipulate fabrics utilizing a variety of specialty fabrics and finishes, including beading, lacework, and tailoring, as well as learn how to drape in jersey and silk.

At the completion of this module, you will draft and assemble two couture evening wear designs that reflect your personal design point of view and brand. This advanced course has entry requirements of a one-year Pattern Making course or equivalent.

Term: 18 weeks x 18hrs/week = 324 hoursWeekly: Lecture 6 hrs/week. Lab 12 hrs/week... [-]


Course in Fashion Design, Illustration & Creative Direction

Campus تمام وقت 16  January 2019 کانادا Vancouver

This 16-week comprehensive course is tailored to fashion-focused students who want to develop their design skills and is taught by top industry experts. [+]

This 16-week comprehensive course is tailored to fashion-focused students who want to develop their design skills and is taught by top industry experts. Learn how to conceive, conceptualize and create a full fashion collection for industry presentation.

Using fashion illustration techniques, you will gain skills in drawing the fashion figure, and be able to illustrate your designs on high fashion croquis, utilizing multimedia tools to implement color into the sketch. The entire fashion cycle and design process will be explored from conception, research, customer profile, and mood, to inspiration and execution.

To complete the creative design process, a final 40-look collection, specific to each designer’s unique point of view, will be created in full color, with fabric swatches and technical flat drawings, presented in a professional portfolio.... [-]


Course in Pattern Making & Assembling Technique

Campus تمام وقت 16  January 2019 کانادا Vancouver

The Pattern Making and Construction Module consists of 16 weeks of intensive skill building. The course enables students to become industry proficient in Pattern Making, fit and sewing construction. [+]

The Pattern Making and Construction Module consists of 16 weeks of intensive skill building. The course enables students to become industry proficient in Pattern Making, fit and sewing construction.

The first six weeks are dedicated to learning the fundamentals of pattern making, fit and sewing, and by Week 7 students choose their ‘design’ stream: active/technical wear, evening wear, contemporary women’s or menswear.

A small class size of 12 allows for individual attention, where we provide an industry-level professional environment and the opportunity for students to learn the necessary specialized skills through hands-on training by highly qualified professors.

Students produce garments throughout their studies and create a cohesive 6-piece collection as their final project. Some sewing experience is required. sheets, and cost of markers. Some manual pattern making experience is recommended to take this course.... [-]


NYC Sourcing Field Trip

Campus تمام وقت December 2018 کانادا Vancouver

سفر به نیویورک با اتاق برش [+]

سفر به نیویورک با اتاق برش

به Liza Deyrmenjian، متخصص صنعت مد و صاحب The Cutting Room و FBA360 ، در یک تور گشت و گذار هدایت شده از طریق برخی از کارخانه های تولیدی برجسته ی پوشاک در نیویورک، شرکت کنید. شرکت کنندگان در این تور فرصت دیدن و صحبت کردن با کارخانجات را دارند که در زمینه های جوراب، جوراب، لباس های حمام، لوازم جانبی چرم، کیف پول، کیف و کمربند تخصص دارند.

علاوه بر این، مسافران در نمایشگاه DG حضور خواهند داشت، از نمایشگاه ها و استودیوهای مرکز شهر دیدن خواهند کرد، با شرکت های بازاریابی برتر و شرکت های پرینتر و پارچه های منبع از منطقه پوشاک روبرو خواهند شد.... [-]


دوره ای در ساخت الگو Gerber

Campus تمام وقت 14  January 2019 کانادا Vancouver

این ماژول 14 هفته ای، هر جنبه ای از ساخت الگو و درجه بندی را با استفاده از نرم افزار الگوی طراحی Gerber AccuMark (V10) بررسی می کند و بر مسئولیت های خاص شغلی متمرکز می شود که اغلب به سازندگان و طراحان لباس پوشاک اختصاص داده می شود. [+]

به جای تمرکز صرفا بر دستورات نرم افزاری، این کلاس بینش ارزشمندی را به دست می دهد که از تجربیات گسترده استاد به عنوان یک صنعت داخلی به دست می آید. درس ها، تمرینات و آزمونها نه تنها بر آموزش نرم افزار تمرکز می کنند، بلکه بر آمادگی دانش آموزان برای حرفه ای بودن حرفه های صنعت تمرکز می کنند.

این ماژول همچنین ایجاد الگوی، تهیه پیش نویس، دیجیتالی کردن، ترسیم، دست کشیدن، تبدیل داده ها، ورق های مشخصات فنی و هزینه نشانگر را پوشش می دهد. توصیه می شود برخی از روش های دستیابی به این الگوریتم را در این دوره انجام دهید. ورق و هزینه نشانگرها.... [-]


دوره بازاریابی مد

Campus تمام وقت 14  January 2019 کانادا Vancouver

در این تمرین فشرده در دوره 14 هفته، شما خواهید آموخت که چگونه برای تبدیل شدن به یک موثر بازاریاب مد. [+]

در این تمرین فشرده در دوره 14 هفته، شما خواهید آموخت که چگونه برای تبدیل شدن به یک موثر بازاریاب مد. در دنیای صنعت مدرن رقابت، شما نیاز به مهارت هایی دارید که با مصرف کننده صحبت می کنند، آیا می خواهید برای یک شرکت معتبر کار کنید یا "نام تجاری شما" را توسعه دهید .

در محیط رسانه های سنگین امروز، ضروری است که شما بتوانید DNA مارک تجاری را به بازار هدف خود بفرستید. مهارت های لازم برای موفقیت را با کار با متخصصان صنعت آشنا کنید تا بتوانید به کسب و کار خلاق و سودآور مد تبدیل شوید.... [-]


دوره توسعه محصول، تولید

Campus تمام وقت 14  July 2019 کانادا Vancouver

این دوره یکپارچه در دوره 14 هفته شما را به کسب و کار توسعه محصول و تولید پوشاک معرفی می کند. [+]

این دوره یکپارچه در دوره 14 هفته شما را به کسب و کار توسعه محصول و تولید پوشاک معرفی می کند . متخصصان صنعت بالا به شما می آموزند که چگونه محصول خود را از مفهوم به پایان برسانید.

شما شروع به توسعه محصول خواهید آموخت، از جمله درک علوم نساجی، چگونگی ساخت نمونه های اولیه و نحوه شناسایی تکنیک های ساخت و ساز پایه پوشاک. شما بسته های استاندارد فنی صنعتی را آماده می کنید و یاد می گیرید که چگونه منابع و کار را در داخل و خارج از کشور بفرستید. ساختارهای هزینه گذاری و برنامه ریزی تولید تأکید شده است.... [-]


دوره طراحی فنی در سطح پیشرفته لباس / سطح پوشیدن فعال 2

Campus تمام وقت 14  June 2019 کانادا Vancouver

در این دوره 14 هفته ای که به چالش کشیدن و صنعت اختصاص دارد، شما خواهید آموخت که چگونه لباس های فنی طراحی و تولید می شود. [+]

در این دوره 14 هفته ای که به چالش کشیدن و صنعت اختصاص دارد، شما خواهید آموخت که چگونه لباس های فنی طراحی و تولید می شود .

با تمرکز بر ساخت الگوی که با استفاده از ویژگی های فنی و عملکرد پارچه های مختلف برای استفاده های خاص خاص مانند ورزش، تفریح، بقای و حفاظت، شما به دنبال ساخت الگوی پیشرفته و مطالعات مونتاژ پوشاک به علاقه مندان به ورزش در فضای باز.

شما می دانید که الیاف، پارچه ها و پارچه های جدید را به دست آورده اید و یاد می گیرید چگونه تکنیک های ساخت و ساز فنی خاص را برای ساخت لباس های عملکردی استفاده کنید. شما همچنین از تولیدکنندگان محلی ونکوور متخصص در تولید پوشاک صنعتی بازدید خواهید کرد. برای پروژه نهایی شما، شما الگو و دوخت کپسول چهار قطعه را می گیرید. این دوره پیشرفته نیازمند ورود به دوره یک ساله ساخت الگوی یا معادل آن است.... [-]


دوره های تابستانی

دوره ای در طراحی الگوی دیجیتال - Gerber: 2 هفته تابستان شدید

Campus تمام وقت July 2019 کانادا Vancouver

این دوره دو هفته ای مقدماتی، جنبه های دیجیتالی الگوی ساخت و درجه بندی را با استفاده از نرم افزار Pattern Design Gerber AccuMark (V10) بررسی می کند. [+]

به دنبال یادگیری اصول دنیای فریبنده مد Cut شما به شما انواع کارگاه های فشرده دو هفته ای طراحی شده برای به حداکثر رساندن دانش صنعت خود را در حداقل زمان محدود. در این کارگاه های آموزشی، دانش آموزان در تمام جنبه های کسب و کار مد غوطه ور خواهند شد.

در جلسات، سخنرانی ها و بحث های کلاس، دانشجویان به وسیله متخصصان صنعت در گروه های کوچک گروه آموزش داده می شوند، یادگیری کلاس اول در محیط کسب و کار واقعی، با استفاده از سیستم عامل های پیشرفته دیجیتال و همچنین برنامه های کاربردی مهارت های سخت. هر کلاس شامل دو سطح در 16 ساعت در هفته و در مجموع 32 ساعت است.... [-]


دوره ای در طراحی الگوی پایه: 2 هفته تابستان شدید

Campus تمام وقت June 2019 کانادا Vancouver

دوره های ابتدایی الگوی ایجاد دانش آموزان را به اصول استاندارد ساخت الگوی معرفی می کند. [+]

به دنبال یادگیری اصول دنیای فریبنده مد Cut شما به شما انواع کارگاه های فشرده دو هفته ای طراحی شده برای به حداکثر رساندن دانش صنعت خود را در حداقل زمان محدود.

در این کارگاه های آموزشی، دانش آموزان در تمام جنبه های کسب و کار مد غوطه ور خواهند شد. در جلسات، سخنرانی ها و بحث های کلاس، دانشجویان به وسیله متخصصان صنعت در گروه های کوچک گروه آموزش داده می شوند، یادگیری کلاس اول در محیط کسب و کار واقعی، با استفاده از سیستم عامل های پیشرفته دیجیتال و همچنین برنامه های کاربردی مهارت های سخت.... [-]


دوره بازاریابی و برندینگ: دوره 2 هفته ای تابستان

Campus تمام وقت June 2019 کانادا Vancouver

در این درس فشرده در 2 هفته، شما نقش یک روان شناس موثر را درک خواهید کرد. در دنیای صنعت مدرن رقابت، شما نیاز به مهارت هایی دارید که با مصرف کننده صحبت می کنند، آیا می خواهید برای یک شرکت معتبر کار کنید یا "نام تجاری شما" را توسعه دهید. [+]

به دنبال یادگیری اصول دنیای فریبنده مد Cut شما به شما انواع کارگاه های فشرده دو هفته ای طراحی شده برای به حداکثر رساندن دانش صنعت خود را در حداقل زمان محدود. در این کارگاه های آموزشی، دانش آموزان در تمام جنبه های کسب و کار مد غوطه ور خواهند شد.

در جلسات، سخنرانی ها و بحث های کلاس، دانشجویان به وسیله متخصصان صنعت در گروه های کوچک گروه آموزش داده می شوند، یادگیری کلاس اول در محیط کسب و کار واقعی، با استفاده از سیستم عامل های پیشرفته دیجیتال و همچنین برنامه های کاربردی مهارت های سخت. هر کلاس شامل دو سطح در 16 ساعت در هفته و در مجموع 32 ساعت است.... [-]


دوره طراحی الگوی طراحی: 2 هفته تابستان شدید

Campus تمام وقت July 2019 کانادا Vancouver

در این دو هفته فشرده، دانش آموزان در مورد پیچیدگی ها و تکنیک های مورد استفاده در لباس شب و عروسی تمرکز می کنند. [+]

به دنبال یادگیری اصول دنیای فریبنده مد Cut شما به شما انواع کارگاه های فشرده دو هفته ای طراحی شده برای به حداکثر رساندن دانش صنعت خود را در حداقل زمان محدود. در این کارگاه های آموزشی، دانش آموزان در تمام جنبه های کسب و کار مد غوطه ور خواهند شد.

در جلسات، سخنرانی ها و بحث های کلاس، دانشجویان به وسیله متخصصان صنعت در گروه های کوچک گروه آموزش داده می شوند، یادگیری کلاس اول در محیط کسب و کار واقعی، با استفاده از سیستم عامل های پیشرفته دیجیتال و همچنین برنامه های کاربردی مهارت های سخت. هر کلاس شامل دو سطح در 16 ساعت در هفته و در مجموع 32 ساعت است.... [-]


ویدئو ها

The Cut Fashion Design Academy -- Let your fashion dreams come true!